неповторимия пакистан втора тема

  • 39 793
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хади на каЙветУ
Аз сЪ чудя да хващам ли пътя да търся маскорпоне, че тука аз където живея- центъра на Варна няма магазин като Билла и Пикадили. Ще трябва да одА до Колхозния пазар. Да видим дали мЪ държи мързела ощИ newsm78
ВиЙ как сте? smile3503
МАКТУБЧЕ- ти да има да казваш нЯщУ или малката ощИ сЪ назландисва???

# 721
  • Мнения: 482
Май ще има новини...
И аз се чудя от къде да купя пармезан, ще минем и без него.

# 722
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
марина,крайно  време, само да дишаме по-силно! ще има ръкопляскания и цветя! Peace

# 723
  • Мнения: 113
 Hug
Съжалявам ако ви разочарован дами,ама още сме в комплект с малката  preggo
Продължаваме да чакаме...

Абе тука у пакистанско нещо се е свършила захарта,много трудно се намира по базарите....кво е това нещо...бях казала да ми донесат кокоски че ми се ядат,ами то онея от сладкарницата казали няма захар  smile3512

# 724
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
е, те това е изненада, аха съм стиснала палците и дишам ли ,дишам и се подслаждам с едно произведение на дебелеенето! 4е да си по4ерпя търпението на леля! а то мактуб4ето хи4 не дава нишан! дай да му кажем името на това дете, 4е да си го 4уе и да изско4и! Hug Peace

# 725
  • Мнения: 482
Добро утро! Мактуб, за да не те мислим, може сутрин да пишеш по веднъж, че обикновено нощем започват ражданията. И аз чакам с нетърпение да разбера какво име сте избрали за куклата. При нас, може би съм споменавала, че родата предложи имената на децата, но аз ги одобрявах. Имаше и предложения, които ми звучаха много различно от всичко, което съм чувала.

# 726
  • Мнения: 1
родата предложи имената на децата

имаш предвид пакистанската?
mactub, не се притеснявай когато дойде времето ще се роди Simple Smile пожелавам леко и бързо  и да ти е спокойно от отбстановката около теб

# 727
  • Мнения: 113
Еее сутрин не е интересно да пиша...нали трябва цял ден да ви държа в напрежение  smile3503
На мен тука родата не ми се   е бъркала за името,даже не са ме питали как ще се казва ... Rolling Eyes Ние с мъжа ми си го избрахме името - Анджелина (не звучи мюсулманско,но означава нещо хубаво - небесен пратеник,пък и мъж ми настоява да е с първата буква на мойто име  newsm76 )
Така че още ми  е в шкембака бебораната,но честно казано вече нямам търпение тези последни дни...

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАКТУБЧЕ Hug
Много хубаво името, точно за момиченце. И какво като не е мюсюлманско, твоя човек щом и той го харесва няма проблем. Избора си е и на двамцата. И браво на рода на твоя съпруг. А и на съпругът ти. Да са живи и здрави и много щастливи!!!.
Виж аз кви екшъни имах със на мойтУ Батку рода- да плачеш ли да се смееш ли ама аз си го записах на името на Бате smile3503че той е човека който и до сега се грижи за нас. А и рожденни дни имат един след друг във един месец, седмица им е разликата във датите.
Хич няма да се меся за имена и тем подобни глупости. 

# 729
  • Мнения: 482
На мен също никой не ми се е бъркал за името. Направихме го като жест към тях, защото детето го видяха на годинка и то, защото те дойдоха в Бг, а малката още не са я виждали, не знам и кога ще я видят. Затова решихме /понеже при тях имат такава традиция - член от семейството да избира име за бебето/ да им дадем възможност да предложат по няколко имена, ние да изберем. Първия път ми предложиха много неприемливо име, отказах с мотива, че искам името да бъде универсално, да звучи добре както в Бг, така и в Европа, все пак децата ми ще живеят тук, не в Пк. Второто предложение беше ., за това име дори аз не бях се сетила, но ми хареса, а и ми го предложиха минути, след като се роди сина ми, реших, че му отива /аз мислех да е Даниел, ако не предложат име, което ми харесва/. За малката още отрано си знаеха какво име искам и предложиха ., също много ми хареса. Първия път името беше предложила жената на брат му, а втория - малкия и син. Това е историята - няма драма  Mr. Green Всички са доволни.
Анджелина е хубаво име също  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 21:53 от MarinaZh

# 730
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ох, пак ли си тук ,я марш към хосписа! анджелино, моме, марш навън, я да излизаш!то  си направо дале4 от пакистанските името, ама тати си е бг, нека си е детето бг тогава! моята линда направо ми беше кахър, ама се бях примирила яко да е някое  арабско или магребско, а те хи4 не можеш ги произнесе!  викам само да мога да го кажа,4е срамота с трите ви ха-та на нам си колко тха ,кха и 3а! така и така фамилията е с 3а!ей като тропна лелята: линда  да я кръстим!-викам ангели ли 4увам да пеят  в хор? Heart Eyes та ми покапа мед на сърцето! а линда е влязло от мавърското време и на португалски зна4ело перла! та си имам един сериал в къщи, на шиш ни върти! свекито днес я къпа и тя стоя като никога,ноооооо после  като отидох аз горе и я оставих да постои да й мине банята, еееееееее доти4а с рев  и вика знаеш ,4е не искам долу при баба ми! хи4 не се понасят, освен ,ако сме на зор да я гледа за 2 4аса! ooooh!

# 731
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
За четвърти път започвам да пиша и все ми изчезва писанието #Cussing out .
Та ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС!!!

Мактубче, хайде , и аз вече нямам търпение да се появи сладката Анджелина ...
На моите деца ние си решихме какви да са имената.Ама имаше малко забележчици, че не били на баба или дядо. Ама много важно- да не те да ми ги отгледаха.
Знаете ли, че сме вече 49  страница.Кой ще пуска нова тема?

# 732
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!   bouquet Аз се завърнах и очаквах да сте с една повече, ама на малката Анджелина май й е по-добре в мама. А Лютеничката къде ли е, че липсва напоследък!?  newsm78
Успешна седмица на всички и честит имен ден на празнуващите!  Hug   bouquet

# 733
  • Мнения: 0
здравейте мили дами,надявам се всички да са добре,честит имен ден и от мен на всички ,макар да не знам дори какъв ден е днес,въобще и нямам представа кой празнува днес newsm78
мили девойки днес МАКТУБЧЕТО  не се е вписла дали малката не е излезнала вече  newsm78
лека ве4ер от мен на всички дами

# 734
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АСПАРУХЧЕ- Hug
Днеска празнуват Димитровците Grinning И си права Мактубчето не се е разписвала. Ако е там където си мислим, Господ да и дава сили за да се справи по леко newsm10

Общи условия

Активация на акаунт