Монтанското дете

  • 32 092
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
Добро утро момичета  kaffeetrmker_2
Не пиша просто защото при нас няма нищо ново имаме си вече 7 зъбчета но все зъб излиза с хрема и вече ми писва но какво да се прави. Аз от 6.11 се връщам на работа та поне зимата няма да издивея в нас.

# 256
  • Мнения: 58
 tanq_mt , трудно ли ви избиват зъбките? Ние си имаме вече два. Беше голямо мрънкане.
 Като се върнеш на работа кой ще гледа малката?

 Бързо оздровяване на всички болни дечица Hug

# 257
  • Мнения: 196
 Peace И при нас нищо ново и интересно ,Мари ходи на градина ,а с Иван -калпазан  Wink  се шляем насам -натам.Чакам  1-ви октомври да стане да отидем малко на почивка че съм се узорила Blush за 10 дни на Сандански с децата и бабка...
Бързо оздравяване на всички болни дечица  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 20:12 от bisssy

# 258
  • Мнения: 3 372
Добро утро  Hug

# 259
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 150
Мммммммм благодаря Станиславче. Hug

# 260
  • Монтана
  • Мнения: 1 025
Добър ден маи само няколко човечета си останахме да пишем в темата.
darling1981 зъбките ни избиват сравнително лесно доста мрънка и маги както и не спи когато и избива зъб но аз съм доволна че не дига температура не повръща и т.н, а като се върна на работа ще е гледа жена в нас а от 1.04 мисля да е пускам на ясла.

# 261
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен.Аз съм си в Монтана,а от понеделник започвам курс за ноктопластика.Сега съм в процес на търсене на работа и мисля че много бързо ще си намеря и то с работно време подходящо за мен.tanq_mt от къде купуваш тези красиви рокли на твоите кукли че на края на месеца сме на сватба а на Криси  и е малка тази която имаме.А се очертава и на още една сватба да идеме и така или иначе ще ни е нужна нова.
Бързо оздравяване на всички болни,и по често включване в темата от всички.

# 262
  • Мнения: 274
Добро утро момичета  Hug
Хайде на вкусното кафенце  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 118
Добро утро и от мен момичета!  food010

# 264
  • Монтана
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен.
mih06,благодаря за кафенцето.  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 11
Привет дами   bouquet  bouquet  bouquet
Как сте?Защо не пишете?Видяхте малко   Nature Sunny  Nature Sun With Face и хукнахте  по  1swing family 1stroller  Wink
Някой да знае нещо за Вики?Как е?Как е бебока?

# 266
  • Мнения: 11
  bdbaloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВЕТЛИН  на К@ми! bdbaloni Да е жив и здрав,много щастлив,безгрижно детство изпълнено с много смях за радост на всички вкъщи!  baloni newsm38  party002

# 267
  • Мнения: 274
                  Честит рожден ден на Светлин!!!
Пожелаваме му да расте здраво,весело и щастливо дете!!!


   

# 268
  • Мнения: 3 372
                  Честит рожден ден на Светлин!!!
Пожелаваме му да расте здраво,весело и щастливо дете!!!


   

# 269
  • Монтана
  • Мнения: 222
Честит рожден ден на Светлин и от мен.Да расте здрав и усмихнат.  happy bd

Общи условия

Активация на акаунт