Монтанското дете

  • 30 529
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
bubitka Много вкусна закуска.Направо ми се прияде.
Какво ли е направила Светла.Чакам я с нетърпение.Аз днес или утре си отивам в Монтана да оставиме Криси и пак ще ходя с моя мъж на Гърция,но този път по друг маршрут.

# 46
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Мерси за опжеланията момичета-беше лесно,със сигурност съм го везла,в понеделник ще разбера с колко...

# 47
  • Мнения: 118
 newsm44 Поздравления !

# 48
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Мерси за опжеланията момичета-беше лесно,със сигурност съм го везла,в понеделник ще разбера с колко...
Браво светле ти си нашата гордост.

# 49
  • Мнения: 520
Мами,искам да ви питам вашите деца ходят ли да спортуват някакъв вид спорт - плуване, футбол и др. и  ако да от колко години ги записахте?

# 50
  • Мнения: 58
 Hands Clap svetlaem, Поздравления!

 smile3529

# 51
  • Мнения: 210
Светле,поздравления и от мен Hug,умница си ни ти,знам Peace.

# 52
# 53
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Мерси момичета!!!Сега си почивам-от два месеца това ми е пъравта събота и неделя,която ще си почивам,а няма да зубкам...
Дани,на една приятелка детенце тренира футбол ,а на друга джудо и двете започнаха на 5г,за по-малки няма да анмериш...ако исакш подробности ще разпитам къде и как...
Иначе Оги си ходеше на английски и народни танци в градината,и от двете съм изключително доволна!Ако реши да продължи с танците ще го запиша и наесен в Младежкия....

# 54
  • Мнения: 118
dani777 Мити ходи на футбол тренират на стадиона.При него взимат деца от 2клас нагоре по малки не.

# 55
  • Мнения: 520
Благодаря, момичета!!!  bouquet
Честито и от мен , svetlaem, Поздравления!

# 56
  • Мнения: 118
Добро утро момичета! smile3525 Можете ли да ми кажете каква е еднократната помощ при раждане за първо дете.

# 57
  • Мнения: 58
Добро утро момичета! smile3525 Можете ли да ми кажете каква е еднократната помощ при раждане за първо дете.
250 лв.

# 58
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 127
Добро утро момичета! smile3525 Можете ли да ми кажете каква е еднократната помощ при раждане за първо дете.

Веднага ти отговарям - 250 лв. е за първо дете,600лв. за второ.
Като вземеш акта на детето отиваш в социални / по постоянен адрес / и падаваш молба.
Паричките се изплащат в следващия месец от подаване на молбата.

# 59
  • у дома
  • Мнения: 7 155
А за трето колко е...че аз две вече си имам... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт