Гласът!

  • 7 411
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Помня една от говорителките на Хоризонт... преди 80-ти набор със сигурност сте я чували..
Разказваше как са я били канили да участва във Всяка Неделя, но тя отказала..
Каза, че хората винаги се разочаровали като я видели,
заради гласа й очаквали да е красива като него, а всъщност тя била доста невзрачна.
Предпочитала хората да останели с фалшивия образ, който си били изградили за нея...
  Божана Димитрова !
Прекрасен глас ! Не , не  е  невзрачна ! Миловидна е .

# 61
  • Мнения: 1 959
Точно тя!
Невзрачна е определението, което тя самата даде за себе си.
Аз нямам представа как изглежда..

# 62
  • Мнения: 1 817
Наистина се впечатлявам от гласове, дикция. И ме дразнят дрезгави, фъфлещи или мънкащи събеседници.
Всичко може да се поправи, нос, уши, бюст, но гласът дали може да се поправи?
Много честос е разминават глас и визия.
Но въпреки всичко мога да се влюбя в несъвършенствата, ако човекът ми хареса. Така се случи в действителност. Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:05 от _Venera

# 63
  • Мнения: 17 546
Така изглежда Божана Димитрова.

В Канал1, в новините, има един глас зад кадър, който е ужасяващ! Представете си, че в устата имате нещо живо, което напира да излезе, но вие искате да го задържите и едновременно с това да говорите. Ей такова усещане оставя у мен. Close

# 64
  • Мнения: 2 448
С говорните дефекти е същото като с физическите. Ако съм пристрастна към човека, ще е просто сладка особеност, ако ми е неприятен, ще е непростим дефект.  Mr. Green
Навремето имах едно гадже като се притеснеше леко заекваше и той много се тревожеше да не ме отблъсне с това, но на мен ми харесваше.
Гаджето на една моя приятелка , което никак не харесвах в началото на тяхната връзка, толкова тихо и мънкащо говореше, че почти нищо не му разбирах и ми се струваше ужасно. В последствие той промени това, заради което бях против него и сега чак ми се струва, че е взел по силно да говори дори.  Laughing
Така,че гласът въздейства силно, само ако не виждам човека и не го познавам. В останалите случаи всички неща от личността ми въздействат цялостно и усещането от самите детайли се променя.

# 65
  • Мнения: 1 192
Богито от Часът на мама също има страхотен глас, тя работи успешно и като радиоводещ. А в момента мъжът ми "гледа" спейки Формула 1. Коментаторът звучи като виден наш политик. Имам чувството на моменти, че Волен Сидеров е зад коментаторския пулт  Joy

# 66
  • Мнения: 17 546
А в момента мъжът ми "гледа" спейки Формула 1. Коментаторът звучи като виден наш политик. Имам чувството на моменти, че Волен Сидеров е зад коментаторския пулт  Joy
И моят това гледа, ама не ми харесват, че и двамата "р"-кат. Не ми прилича на гласа на Волен.

# 67
  • Мнения: 1 192
Виж на ТВ7 , а не на БТВ...  Wink

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Аз също отдавам  много голямо значение на гласа на човек, с когото не се познавам.
Но когато съм се срещнала с някого той вече е част от пълното възприятие и не е фактор, който може да ми повлияе да харесвам или не някого.
При запознанство забелязвам други неща-очите, ръкостискането, обувките, цялостната визия-отпуснат ли е, прекалено стегнат ли е, къде си държи ръцете, как сяда срещу мен- дали е в полупрофил, дали си кръстосва краката...
Гласа може да ме подразни ако човека говори много силно, ако си мрънка под носа и ме затормозява с това.

# 69
  • Мнения: 1 959
В Канал1, в новините, има един глас зад кадър, който е ужасяващ! Представете си, че в устата имате нещо живо, което напира да излезе, но вие искате да го задържите и едновременно с това да говорите. Ей такова усещане оставя у мен. Close

Аааа, не знам колко е дразнещо да го слушаш,
но е много гнусно да четеш за него...

# 70
  • Мнения: 17 546
В Канал1, в новините, има един глас зад кадър, който е ужасяващ! Представете си, че в устата имате нещо живо, което напира да излезе, но вие искате да го задържите и едновременно с това да говорите. Ей такова усещане оставя у мен. Close
Аааа, не знам колко е дразнещо да го слушаш,
но е много гнусно да четеш за него...
Т.е.? newsm78

# 71
  • Мнения: 1 959
...в устата има нещо живо, което иска да излезе...
обърна ми се стомаха, така образно си го описала..
 Peace

# 72
  • Мнения: 2 401
Като  казахте новините, та се сетих за един глас, който не трая. Този на  Миролюба Бенатова, звучи ми като говор на бавноразвиващ се. Нямам нищо против тези хора,  не ме разбирайте погрешно, но тя минава за новинарска звезда ... хммм.

# 73
  • Мнения: 4 586

За мен не съществува по-голям отврат от гласа на Масларова, просто е невъзможно.
Все едно че съм налапал мека, развалена сланина.

# 74
  • Мнения: 2 448
Вълчо, не комплексирай жената.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт