КГБ = Клуб на Готините Баби - 82:)

  • 17 634
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 475
Дидка, и аз мисля, че така може да се получи, но времето ще покаже. Аз нищо няма да обзавеждам, че нямам пари за мен си да обзаведа. И вече съм казала - трябва да сме малко поне егоисти и да гледаме за себе си. Това само в България го има - да гледаш и даваш на децата си докато си жив. Макар, че на големия не сме правили сватбата - те сами си я финансираха. Тогава и сватовете нямаха пари. Но после им дойде голямо наследство и ние станахме неактуални. Много ме е яд като пиша за пари и имоти, ама какво да се направи - такъв е живота. Ама ти не си без внуци, само дето отбора не е пълен. Party Party

# 376
  • Мнения: 7 480
Дидка, и аз мисля, че така може да се получи, но времето ще покаже. Аз нищо няма да обзавеждам, че нямам пари за мен си да обзаведа. И вече съм казала - трябва да сме малко поне егоисти и да гледаме за себе си. Това само в България го има - да гледаш и даваш на децата си докато си жив. Макар, че на големия не сме правили сватбата - те сами си я финансираха. Тогава и сватовете нямаха пари. Но после им дойде голямо наследство и ние станахме неактуални. Много ме е яд като пиша за пари и имоти, ама какво да се направи - такъв е живота. Ама ти не си без внуци, само дето отбора не е пълен. Party Party
              Майче,аз имах предвид,че по това  време свадбите бяха задължителни  Laughing Тя обаче в общината по дънки ,модерна свадба демек,а след това...малиии.При това сами са си купували мебелите,колежката като я питали казала хубави са,ами какво да каже друго и след това едва ли не тя ги избрала.За такива простотии става дума.
               Пък ти дано извадиш късмет и да ти дава внука,че другото си е бели кахъри.Като са до мен децата много ми е зор кой какво казва! Laughing

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 14:27 от Didia

# 377
  • София
  • Мнения: 475
И аз вече съм си сложила памуците в ушите и не ме интересува кой какво говори. Моля ти се снахата ми каза, че дори мислела да ми казва мамо, защото съм си нямала дъщеря, само че след колко години мислеше да го направи или тябваше да си платя обръщението "мамо" с тристаен апартамент. Или го казваш веднага след сватбата или въобще запазваш поименно обръщение. Ама нея много я е яд, че без да иска ми казваше "Майче" заради удобното ми име, пък на нейната майка снахата никак не й казва. Изглежда изпитва някаква ревност, ама аз не съм виновна.
 Колежката ти го е загазила от доброта. На мене родата ми е в Ловеч- може да ги познава.

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 13:03 от m a y a

# 378
  • Мнения: 7 480
                     Joy Joy Joy Майче,ама хич не бях се сетила за името ти!Ха,ха,ха  Joy Joy Joy голям майтап с твоята снаха,хем не иска ,хем го казва,че то и даже ласкаво! Laughing
                     Моята колежка има къща в едно от селата,ама не помня кое беше.Тя, от както се е пенсионирала, въобще не е идвала,а замина 3-4 години преди пенсиониране,мъжа и беше болен,а той там си живееше.

# 379
  • София
  • Мнения: 475
Мойте братовчеди  си имат апартаменти в Ловеч, ама си направиха вили в Сливек на 6 км. от Ловеч, до боровата гора, на въздух и спокойствие - супер са.
 За именцето си права - или нищо или "майче"- нея за това я е яд - ама стига че й засърбяха ушите сигурно.
 Отивам да правя палачинките. Чао до после.

# 380
  • Мнения: 221
Привет момичета, преди малко се прибрах от почивка, с нови сили за нови подвизи.  Peace
Направих някоя баня, някой масаж и сега съм чисто нова.  newsm78
Надявам се и вие да сте добре... поне така ви оставих.  Laughing
Сега ще оправя багажа, ще пусна някоя пералня, ще сготвя, и ще седна да видя какво сте писали, докато ме нямаше.  Hug А сега изчезвам.  Wink

# 381
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет момичета.
Обаждам се от тръстиката.Днес съм толкова отпусната,личи ми ,че си чакам почивката.
Утре съм си обещала да не хващам нищо,а само да се излежавам.Дали обаче ще се случи newsm78-незнам.
Яжка,как ще дотегнеш,щом имаш време и желание пиши и не се притеснявай.
Дидиа,днес всеки е по задачки май.

Янче,чакам те.С нетърпение. newsm44 newsm44 newsm44
И кажи на шефа си,че само идването е от него.Връщането моя шеф ще разпише. newsm68 newsm68
От 13 часа съм на публикувай отговор,но нали съм на работа,немога да го изпратя. Joy
Майче,честито радостна вест,дано случиш на снаха.  bouquet
Джейда,сега си подновена и с пресни сили.

Лек и приятен следобед.

# 382
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Диде, Майче, вие голям диалог сте му дръпнали! hahahaАма тъй,другите като сме заспали!
Майче,моите и двете са без брак и деца имат и казват,че така е най-добре.То като ще се разбират и с брак,и без - все тая.Дано пък от тази снаха получиш уважението,което заслужаваш. Моят русенски зет ми вика МАМО и не съм го карала - сам си реши.И много ни зачита.А варненския казва: "На Мариела майка й(баща й),но и там си имаме уважението.Така че не обръщението е най-важно!

Джейда,добре си се завърнала! И май по-добре недей чети назад!Почни от тази страница!

Фурийче,довечера още ще разбера - ще си идва.Само не знам аванса дали ще дадат в петък,че 15ти е в събота,но дори и в понеделник да дойда,във вторник съм там!

# 383
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мале, малеее,Майче, Дидия,
 като ви четох и настръхнах. Аз като нямам апартамент да давам ко шЪ праЯ newsm78.
Ние със моя като се заженихме самички.! Не искахме даже и сватба а да си подпишем, че мене не ме искаха много, много.  Пък и тези пари за сватба щяха да ни са добре дошли за квартира и да си купим нещо за квартирата, някак си да живеем. Не чакахме и на нашите. Да са ми живи и здрави не са от тия които могат да помагат или да видят бебо даже за 2 часа. Не ги плюа, такива са си. Сега търсят сина ми да го видят ама той почти не го познава и не ги чувства близки.
Казвате, че и за обзавеждане трябва да помисля на младите newsm78Олеее Божеее ко шЪ прая Joy Имат ли бебе обаче съм насреща стига да го дават, че аз нямах никаква помощ и знам и оценявам всякаква помощ. Хайде сега да бягам на тренировки аз пак ще ви чета. Ще давате акъл какво да правя ейййй. Боже, Боже дано на снахичка да случа smile3521

# 384
  • Мнения: 7 480
             Джейда,аз като им дадох та какво  Laughing Единия се радваше и викаше "Баба ми рече да търся мома с жилище,пък тя с гУУУУУУУУУУлям апартамент" и след това добавяше "Диди,аз се шегувам" Аз му рекох,че докато е с щерката няма проблем ,ама после да му мисли и пак добавих "шегичка"  Mr. Green Другия мълчи,пък майка му - защо ще правиш това или онова в апартамента на жена ти и аз набързо ги засилих като викам на внучката" Миме,баба толкова е направила,пък другата ти баба ще ти направи къща с двор" ама пред тях и повече не ги чух! Mr. Green Не,че съм се утрепала да ги виждам!Сватовете ,де! Зор ми е за децата ,за другите всичките да се оправят сами.А за обръщението - на мен ми викат Диди и точно за това за внуците аз съм Диди,а мъжа ми - дядо  Laughing
             Така,че Джейда бебето е важно , а те да се оправят както им харесва! Laughing
             Янче,на нас аванса и заплатата ни ги дават още в сряда,четвъртък когато се падне събота или неделя!Завиждам ви!Не,за концерта! Laughing

# 385
  • Мнения: 549
Римар,Янче благодаря ви за обясненията.Уж на теория го разбрах,по късно като ми свършат сериалите ще се пробвам.Ако имам някакви въпроси ще питам.
Майче,честита ти снахичка.Обич,уважение и разбирателство ви желая.

# 386
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичетааа, разписали сте се, ама аз нямам много време.
Днес погледнах нямаше много раздвижване, но сега вече ми харесвате.
Няма да взимам отношение по имотните въпроси, на мен  само нашите ми помагат, но уважавам и свекитата,че са родители на мъжа ми.
Никога не сме имали проблеми и не сме се карали /ама то аз съм си добричка де Mr. Green/
Животът е прекалено кратък за да се отдаваме на отрицателни емоций...
Стегнах багажа, сега ще вечеряме, после душ и мисля в 22ч. да сме по леглата, че утре в 5ч. излитаме.Надявам се като се върна всички да са добре Peace
Целувки на внуците! Grinning Heart Eyes

 

# 387
  • Мнения: 3
Фурийче, Янче, с удоволствие бих дошла на концерта и да се видим,
но от 17 до 22 август къщата ми ще е пълна - ще се приберат от планина Мая и Стефан
с децата, а Румен, Павлина и Дани (това са сина, снахата и внучето) сега са
в Сопот и след това идват насам.
Майче, ударила си бингото с това име  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha
Честита ти нова снахичка и дано този път удариш джакпота с нея -
пожелавам ти да се разбирате, зачитате, уважавате,
да ви върви приказката и дай, боже, да мислите еднакво!
Яжка, пиши, мила, изобщо не си скучна!
Добре, че сте вие с Айша - да поддържате темпото!
Дидка, ти опитвала ли си се някога, когато децата не са при теб,
да се занимаваш със себе си?  newsm78  newsm78 , или ще настъпи световен катаклизъм?  Joy  Joy  Joy  Joy
(Аз давам акъли, ама и аз съм същата - все за мен нямам време)
Джейда, добре си се завърнала! Ама що не си стоя в отпуска - така е по-добре!  hahaha  Joy  hahaha  Joy
Жаки, желая ви хубаво време, весела компания и да се върнете бодри,
отпочинали и доволни!

# 388
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Жаки,желая ти да си изкараш запомнящо се!И първо сложи фотото,че нали си знаеш,че трябва да ни се отчетеш и със снимков материал! hahaha
Георгенче,жалко че няма да дойдеш,но пък се нарадвай на децата!

И сега една не толкова хубава новина.Изследванията на Мимито били добри в смисъл,че има камъни в бъбреците,но тръгнали да излизат.Обаче в неделя я хванала дисковата и в момента е в болницата в Кубрат в хирургия.Обади ми се преди малко.

# 389
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Диде,дано и на нас го дадат поне в петък,че сега и главната и касиерката са в отпуск.
Фурийче, г-н Началникът ме пуска newsm44 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт