Несходство в характерите

  • 5 158
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Аз мога да дам примери с много хора,които страшно силно се обичат,но се карат постоянно и ежедневно!Както се казва,ако един ден са добре,след това цяла седмица само хвърчат искри наляво и надясно.И аз не разбирам как така се получава,но е факт.Дори сега си задавам въпроса,какво кара хората да се разбират или да не се разбират.Май няма отговор.Едно нещо или се получава,или няма да го бъде.Така е и с партньорството и любовта между хората.

# 16
  • Мнения: 46
Тоzи термин се иzполzва често като формална причина zа раzвод, особено в американските филми.  Crazy В какво се иzраzява несходството в характерите според вас или според вашите наблюдения?

Раzлични хобита? Едва ли... Все пак би било скучно, ако и двамата имат еднакви интереси.
Какво друго тогава?

Раzлично отношение към хората и живота? Раzлични цели, раzлични амбиции, раzлични темпове?
Любопитни са ми конкретни примери.

Какво представлява тогава "сходство в характерите", какво свърzва двама човека?
По-добре да не ти се налага да разбираш, честно казано...
От 5 дни сме разделени с моя приятел, именно заради несходство в характерите. Много боли когато хем имаш чувтсва към човека и ти липсва ужасно много, хем виждаш, че нещата просто не се получават. Страшна мъка е.  Cry

# 17
  • Мнения: 369
Мда, въпросът е малко философски и явно няма едноzначен отговор. Но повечето от вас са формулирали много хубави мисли, благодаря.   bouquet

Just The Real Me, съжалявам zа болката ти. Ако нямаш нищо против, раzкажи ми поне на лични... За да (си) zадавам теzи въпроси, явно имам някои съмнения.  Sad Хем има обич и привърzаност, хем...

Общи условия

Активация на акаунт