Юли свършва вече, търпеливо чакаме ОКТОМВРИйското човече

  • 14 422
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 123
  Maцки, гледах клипчета за раждане и не успях да се въздържа да ви пусна това. Настройте се за смях  hahaha http://www.youtube.com/watch?v=ns0iMUS0kWE  , Гледала съм го и преди , но сега ми е особенно актуална темата, какво да очакваме от бащите в родилна зала  Joy Joy

# 61
  • Мнения: 76
kallii наистина е много забавно hahaha Joy

# 62
  • Мнения: 123
  Вярно е, бащите са по охахани от нас , когато видят какво става  Laughing

# 63
  • Мнения: X
Момичета от 01.08. започва СВЕТОВНАТА СЕДМИЦА НА КЪРМЕНЕТО
Ето подробности http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415334.15

# 64
  • Мнения: 65
Честита нова тема

# 65
  • София
  • Мнения: 463
Момичета да ви питам мога ли да си купя стерилизатор на Авент ,а да го ползвам за шишетана Нук?

За електрически или за микровълнова ще е стерилизатора, ако е електрически  стават на Nuk шишетата, имам електронния IQ на Avent  и шишета на Nuk. За микровълнова ако е -носиш едно шише ако вече си си купила и пробваш ,съмнявам се да не става ,но за всеки случай.

# 66
  • Мнения: 1 668
Аз ползвах електрическа помпа с иван. Беше кошмар. Някак ми потъваше цялото зърно навътре и нищо не пускаше... Беше ужасно болезнена процедурата. После ползвах на авент ръчна и бях по-доволна. Сега купих на томи типи, защото е с най-малка дупка и според мен няма да ми влиза зърното навътре. Иначе електрическа помпа  съм ползвала в Тина киркова - рахат голям. Там е една огромна (дуилен агрегат си е направо  Joy Joy Joy). нито проблеми със зърната съм имала, нито нищо, а и такъв вакум правеше, че 2 минути с нея и нямаше никакъв помен от голмата бучка, която ми се беше образувала... За съжаление ел помпи за домашна употреба нямат нищо общо с тая. Ползвала съм ел помпа на нук.

# 67
  • Мнения: 91
Здравейте, милички!
Честита ни нова тема!  Peace
Вече съм на линия дори и от Сл. Бряг (няма ли някой от вас тук случайно?  Rolling Eyes)
Сигурно този път ще изпусна софийската среща... а така исках да ви видя  Tired Ще съм в столица само след 20 дена.....
Поръчах много неща за бебчо от Англия и сега ги чакам с приятеля ни, който идва на 1-ви август  Crazy Направо нямам търпение да ги видя  Laughing
Заредих се с голяяяма торба прежда и сега седя на терасата и плета, плета... само ми е яд, че взех си куки на един номер и забравих други и сега се чудя откъде на морето мога да ги намеря... само ако ще отбием до Бургас...  ooooh!

kallii Joy Joy Joy лелееее)))) нямам думи за клипчето...  Grinning Аз бих искала съпругът ми да присъства, ама до момента на самото раждане, че някак си не мога да помисля да наблюдава всичко това... да, хубаво е да помни този момент, ама някак си не за мен... Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 40
момичета отдавна не сьм писала ,но бях на едно обучение и вчера се вьрнах; надявам се всички да сме добре и да изкараме още малко...

имам един вьпрос кьм момичетата от Варна- можете ли да ми препорьчате 3Д ехограф и да ми дадете координати да си запазя час-само не искам да ходя в Майчин дом при Яков;

# 69
  • Мнения: 76


Аз ходих 2 пъти при Доц.Балев незнам дали ще успееш да си запишеш час а и чух че,май бил в отпуска но провери 052 600-126 и 600-127 това е телефона на клиника Темелков той работи там Peace

# 70
  • Мнения: 141
Тун4о, може пак в Майчин дом, но не при Яков?!
Иначе в темелков не знам дали има 3 Д, мен там ме гледаха на 2 д , но може да питаш, а  и не е задължително да е при Балев , има и други добри специалисти там.
Третото място за което се сещам е кабинета на Петинка Цветкова, там има 4 Д, ама като знам какви са мненията за нея, лично не ти я препоръчвам.Кабинета й е до Окръжна болница .

# 71
  • Мнения: 32
Tuncho аз не съм от Варна, но там ходих в началото на юни на ФМ при доктор Цветкова в кабинета и на Битоля (до Пикадили). Мои приятелки, които са ходили при нея ми я препоръчаха - останах много доволна. Много е любезна и обяснява всичко с подробности. Прегледа ми струваше 60 лв. Може обаче да те разочароват с запазването на час-аз 2 месеца предварително си бях запазила. Междудругото др Цветкова ако не се лъжа работи и в Майчин дом - така че и там може да питаш за нея.

# 72
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,   bouquet
имам да чета много и докато наваксвам искам да питам - имате ли идея как става припознаването и взимането на имената на таткото (без да има сключен брак) вече?
Доскоро всичко се е уреждало с нотариално заверен документ от таткото, но сега системата е усложнена, затруднена и объркана!?
Чух че трябвало да се водят някакви дела и чудесии ..... преди да попитам чичко Гугъл се обръщам към вас!
Предварително благодаря за инфото.

# 73
  • Мнения: 63
Имам върпосче към мамите с опит. Колко килца качихте последния триместър на фона на първите два? Да знам какво ме очаква.

# 74
  • Мнения: 113
Здравейте пак от мен PeaceБраво много сте бързи,нямаше ме само следобеда а вече и нова тема имаме,че и 5 страници сте изписали  Grinning
Искрено се радвам на мамите които имат възможност да пазаруват за бебоците,мисля че това е едно изключитено удоволствие.
Е аз май ще се размина с покупките  Tired,каквото ми е нужно ще ми го донесат преди да родя.
Много ми се иска да сме заедно с мъжа ми и да илезем по магазините да напазаруваме първите неща за бебчо,но акво да се прави  - такъв е живота  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт