Израел 44

  • 23 132
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пете,нареди му на това кафе да ми забие няколко шамара та взема се събудя накрая  Rolling Eyes
Мента, ти забрави,че аз живея на село и затова ме пращаш на конна база  Crazy Доста хора тук си имат лични коне и шиши,шабат яздят.Аз много исках, но сега предпочитам така отстрани да ги гледам (много са високи-страх ме е) Иначе и Еял е бил учител та можеше да ме понаучи малко за да направя едно кръгче  Peace

Най-после успях да го умилостивя-ще ми купи ролери,но след като ми излезе застраховката и сделката се сключи при мое обещание да ползвам ръкавици и наколенки  Rolling Eyes

# 271
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мента, ти забрави,че аз живея на село и затова ме пращаш на конна база  Crazy Доста хора тук си имат лични коне и шиши,шабат яздят.Аз много исках, но сега предпочитам така отстрани да ги гледам (много са високи-страх ме е) Иначе и Еял е бил учител та можеше да ме понаучи малко за да направя едно кръгче  Peace

Ти остави тези хора с личните коне - който си е купил кон, обикновено умее да язди.  Wink Но за начинаещи на мен ми се струва твърде рисковано да се учат на отворени пространства и без да има в наличност на близо средства за първа помощ.... Confused Може би аз съм твърде предпазлива Blush, но все пак от висене по бази съм се нагледала на коне, които не са в настроение. А толкова обичам коне  Heart Eyes


Ние пък си възвръщаме добрите стари навици да ходим в парка  Grinning Тези дни се очертава и много приятно време навън, тъкмо за разходки  Party

# 272
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами сигурно си права да си предпазлива, но при мен малко ммммм съм оперирана от чусво на разум и предпазливост  Blush Обаче пък ме е страх от високо та си останах с гледането на коне от разстояние само  Mr. Green
Парковете са хубаво място, но защо сте спрели разходките там?-вечер при вас не е ли приятно?Тук вечер всички наизлизат ,е ние нямаме парк ама се разхождат хората  Peace

# 273
  • Мнения: 2 952
Майка пък вчера ходили на "Дяволското гърло" пещерата. Днес пак подхванаха по излети ... Чакайте и нас , хора! Идем вече ! Не  гърмете патроните  Joy

 Ей го принца! Дръжте го !  Mr. Green

Аз съм се качвала и на магаре , вие какво знаете !  Joy Хем на стръмен баир  Crazy То вече  е продадено за луканки сигурно на  ромите  Mr. Green ....

# 274
  • Мнения: 232


Аз съм се качвала и на магаре , вие какво знаете !  Joy Хем на стръмен баир  Crazy То вече  е продадено за луканки сигурно на  ромите  Mr. Green ....

Що само на ромите,аз съм яла луканка от магарешко! LaughingХубава,е да знаеш! Laughing

За Ищар и аз си мислех,че е еврейка ,но не бях много сигурна!

# 275
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Парковете са хубаво място, но защо сте спрели разходките там?-вечер при вас не е ли приятно?Тук вечер всички наизлизат ,е ние нямаме парк ама се разхождат хората  Peace

Ние по-миналата година ходихме тип спортно ходене по-скоро, не точно разходки, по 5 км... Grinning Миналата година покрай организацията за сватбите спряхме, а тази - заради възпалението на крака на Ментов не можахме да започнем...  Sad Но на мен ми е много приятно, атмосферата в парка до нас (аЯркон се казва) е страхотна, оживено е, направо може да се каже, че кипи от живот  Grinning В събота дори е малко пренаселено...  Whistling

А снощи беше почти есенно време, прохладен вятър раздвижваше горещия въздух и просто би било пропуск да изпуснем такъв момент.  Grinning Странното е, че аз съм си все същата от преди 2 години, а половинката доста напълня от тогава, но точно на мен ми се изчерпаха силите...  Rolling Eyes Но ще влезем във форма   Party

# 276
# 277
  • Мнения: 0
Хей Ladies, ето ме отново при вас  coolcool
Тя нашата история е достойна за Turkish movie  Grinning от тези дето ги въртят тук по БГ телевизиите , но  ще се опитам да я разкажа... Мента да слуша внимателно  Grinning
Имало едно време...  newsm62  ок ок ..няма да е толкова дълга .. ами ние се запознахме в един виртуален клуб по билярд преди 3 години ... и в този worldwinner си чукахме 8ballpool и играехме в турнири. И така , в един съдбоносен ден се паднахме аз и той в турнир по двойки иииииииииии оттогава ..та до ден днешен сме такава .Но вместо този ден да се борим за победа ние наблегнахме на темите -  история , философия и религия и аз го омагьосах с моята начетеност и познания в тези области ...нали съм си учителка , а както е известно  hahaha учителките никога не излизат от час Grinning. Той беше женен , а аз омъжена. След три месеца той се изнесе от общия дом , аз -не , защото къщата в която живея е моя  Grinning . През тези години , месеци , дни , часове и минути ние сме заедно, ако не сме на компа , сме на телефоните, просто живеехме заедно от разстояние , едно виртуално семейство   loveuuu
Следват молби за разводи , процеси и така сега вече СВОБОДНИ можем да бъдем заедно  Simple Smile
Дано не съм отегчила щастливата аудитория с тази история , която аз обожавам , но .....
Ако имате facebook можете да ме добавите , там имам снимки - cecigrozdanova@yahoo.com   newsm74
А сега отивам да   hang и после , ще погледна за отзиви  newsm53

# 278
  • Мнения: 2 952
  Turkish movie    Joy Скица!  Ти си била синеока , брехЦ с главно Ц ! Даже на израелка приличаш с тия  къдри така ...Иначе  повечето от моето предсказание се сбъдна  Mr. Green ( което си мислих за  вас горе долу). Ти какво преподаваш ? Той какво работи ? Сложна работа е когато има деца , но живота на всеки от нас  резултат от  направените избори и малко късмет . Сега  бъдете щастливи щом така сте избрали ! Дечицата малки ли са ? Те как се справят със ситуацията ? Желая  всичко най-хубаво  и една нова  реалност да заживеете и изживеете.Щом сте постигнали целта си почти - нека ви е сладко !

 

# 279
  • Мнения: 0
0oh la laaaaa Петеееееее  newsm62 събориме от табуретката от смях  newsm62 Wink ...обаче имам една забележка ...аз съм зеленоока , а не синеока , но мога и да бъда Wink  newsm03
Такаааа...аз преподавам философски цикъл в гимназия , което ще рече на 9 клас - Психология и логика , на 10- Етика и право , на 11- Философия и в 12- Свят и личност ...  Whistling  Grinning  smile3501 ...мерсииииииии за аплодисментите  Grinning . Той се занимава с компютри - софтуери , програми и такива неща ... има клиенти по целия свят , ходи в Еврейския университет в Йерусалим, в един куклен театър и така....
Неговите деца са две - момиче на 15 и момче на 9 , а аз имам син на също на 9 години ...ами как да се справят ...те ме познават вече /той ме запозна , когато бях там / и той ме увери , че ме децата ме харесват. Той се познава с моя син само виртуално , но са чудесна комбина  Grinning
Тода раба Пете , тоооо каквото има да става , ще си стане...  smile3503

# 280
  • Мнения: 2 952
Абе ...зелено, синьо ...все  светло и красиво око ... У нас всички са  синеоки и зеленооки, а аз излязох с малко цвят - кафяви очи демек . То стана така, че  се  събрах с още по-цветен мъж  Mr. Green и цвета тръгна към тъмното. Дъщеря ми тегли към БГ ген обаче ...  Ти много млада, как  врътна дете на 9 г. ?! Той още малко войник  , а ти млада , млада ! Може и да съм ти кака. Аз съм на кръгло 30 !  Wink Пък за това дето щяло да става ... ми то малко  - както си го направим  аз мисля . Обаче има и нещо верно в това дето казваш ... Сега ако кажеш , че прочете  всичките теми за Израел и ще се метна  аз задно салто пък , хем двойно , хем назад !  Mr. Green Та какво за кукления театър викаш ?  Flutter Това по работа ли  или хоби нещо ?

  Flutter

# 281
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Вердит, ама, съвсем като на филм ви е историята  Mr. Green
Ти със сина си ли ще идваш насам?

Сега е мааааааалко ваканционен-мързеливски период така, но има тук съфорумка с дъщеря на тази възраст (почти),
така че за разни вълнения сходни ще намериш разбиране (ако не друго, де...)  Flutter

(+ може да се окажем и със сходни професии - аз с теб, и мъжа ми с твоя)

Представям си какво вълнение е, какво нещо...  Hug








Новата тема е готова, тъй че - като се изпише тази, пускам линк  Party

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 17:24 от Mentha

# 282
  • Мнения: 0
Лелеее Петееее u made my day !  Hug аз навърших 38  hahaha ...ми прочетох , че кво ми е работата  Laughing
Ами той ходи в кукления театър , защото им поддържа компютърните програми там , аз бях с него там и супер гот ... хоби? нееееееее никакво хоби ...само money  newsm62

# 283
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Вердит, вашата история наистина е подходяща за сценарий на филм Laughing. Сега сте на последната серия, преборване с бюрокрацията и щастливият финал Peace Peace после започва нов филм - на вашето ново семейство Hug
само хубави неща да ви се случват и децата ви да бъдат щастливи Heart Eyes и да се разбират.
Днес се върнаха Стефи и Ели (дъщеричката на Ина) от лагер, много са доволни.За съжаление Ина не дойде до София да се видим CryАз отивам да wash hang 1ironing.

# 284
  • Мнения: 0
Дааа Мента с него , със сина ми , че накъде без него ...никъде не мърдам от тук сама ....   newsm25
...... Ееее тооооо вълнение има , но не заради женитбата , а защото ще  видя  моят любим Heart Eyes ... впрочем аз не държа много много на брак и такива неща , но сега ситуацията е по-различна ...тооооооо аз и предишния го сключих след 6-7 години съжителство  Whistling и след 2 години се разведох за 2 седмици  newsm50 ...ноооо , това е ...
 newsm23 това за професиите би било чудесно , наистина   coolcool ... ще го поговорим отново , ок Мента?

Жаки много благодаря за подкрепата  и  се надявам нашият филм да пребори Дързост и красота  newsm62 newsm62 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт