Мартенската мама с трепет чака сърчице да чуе

  • 9 249
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Тинк, много е красива първата страничка!  Hug

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 10:01 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 521
Готово сложих всичките дати, за да може спокойно да добавяме мамчета. Кажете да махнем ли иконите или не?

# 17
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Laughing
Рано, рано тичах до поликлиниката да си оправям болничен и ей ме на вече на линия  Laughing
Тинк , страничката е чудна , а аз съм вярваща и на мен иконите си ми харесват .Нека все пак кажат и другите мамчета.
Аз съм малко за бой , но при мен има малка промяна  Laughing .Чак днес си видях снимката от вчера и термина ми е на 17.03 - демек баш на рожденния ми ден  Laughing моля за промяна от 16.03 на 17.03 , както и да не е името ми , ами ника  Embarassed
Незнам за килцата , да ви кажа аз бях качила по време на ин витро стимулацията две килца , но сега съм свалила едното  newsm78 Хем уж си хапвам нормално  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 325
Аз съм тази , която даде предложение за иконата, и според мен дори и да пишат  нерелигиозни момичета, или пък с друга вяра, едва ли ще направят проблем.
Ако искате можем да оставим само едната и да съкратим текста.

# 19
  • Мнения: 1 786
Tink, браво   bouquet

Ако искате, може в случай че се появи сред нас някоя с друга религиозна принадлежност, която се дразни на иконите, да ги махнем - дотогава да стоят  Peace

# 20
  • Мнения: 521
slan4ice_85 кажи как ти бяха данните да ги цопна отпред и тях?

marinex и ти си готова. Всичко промених както искаше.  Hug

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,много хубава темичка,дано донесе късмет и всички които не са чули и видели тупкащо сърце тези дни да се похвалят.
Може ли някой да сложи на 1ва страница линк към албумчето за снимки,че аз немога да го намеря.

# 22
  • Мнения: 103
Здравейте мамчета. Много е хубава темата и благодаря на майчетата, които са се занимавали с това. Страхотна е. Според ме нза сега няма какво да се променя. Скарлет вече има дата 22.03.2010., ако можеш ме добави. Аз бих го направила сама, но не знам как. Embarassed Нека в атзи нова тема се чуят повече тупкащи сърчица. Аз другата седмица мисля да отида отново на ехограф, да видим дали ще чуем сърчице. Успешен ден от мен, когато мога пак ще пиша  Hug Hug Hug А сега видях , че Тинк е писала. Ами данните ми са: slan4ice_85-първа бременност-23г.-Варна. Благодаря ти много Тинк Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 521
 Оо ми да, трябва да сложим линк към албумчето, но и аз не знам от къде да го намеря този линк?  newsm78

А за сърчицата дето ни е време да ги 1чуваме - направо не мога да чакам вече. От 9ти, когато ми беше първия скан и беше твърде рано за сърчице да се чуе чакам... а сега има още цяла една седмица до 5ти, когато ми е следващия ехограф. Изчака ми се чакалото, сили не ми останаха! ooooh!

# 24
  • Мнения: 43
Здравейте мамчета,
и аз съм по-скоро за махането на иконите, по причините, които е изброила Арлина, а и някои други момичета.
Тинк, браво за оформлението на заглавната страничка, страхотна е станала Hug.
Що се отнася до килограмите, и аз не съм качила досега Simple Smile.
Момичета да ви питам за билковите чайове, пиете ли някакви, аз намерих доста инфо,но ми се струва доста объркващо кои са разрешени и кои не  Thinking.
Пожелавам ви един много хубав ден Hug

# 25
  • Мнения: 521
Ами аз пия само ментов, помага ми срещу гаденето. Навсякъде тук пише, че тези купешките, не специални от билкови аптеки ами тия от магазина не могат с нищо да ти навредят. Е, ако не пиеш по 5 литра на ден силен концентрат.   Thinking

# 26
  • Мнения: 1 768
Тинк , благодаря ти , че ме сложи на място  Laughing Hug Имай още малко търпение и ще чуеш най- сладкия звук.Знам , че в чужбина няма как да отидеш когато и където си поискаш на преглед .Стискам палци , а ти се пази и си почивай  Praynig Hug

# 27
  • Мнения: 24
здравейте и от мен! Престраших се и аз да се включа най-после.  31 години, първа бременност, очакван термин 12/03/2010. Искам да ви питам в коя седмица трябва да отида на лекар за да чуя сърчице?

# 28
  • Мнения: X
maxi312, според мен всички трапезни чайове са безвредни!  Hug

# 29
  • Мнения: 43
Tink, облачето хей, голямо благодаря  Hug Hug!
Аз се бях притеснила с тези чайове, з-то страшно много от билките са изброени при вредните при бременност и особено в 1-вите 3 месеца, а аз обичам да пийвам билкови чайчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт