Тренировки в домашни условия-5

  • 54 512
  • 725
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 20
Пък аз понякога спирам да тренирам за да ям, изглежда всичко зависи от кръвната захар, аз май имам хипогликемия. Като не ям един ден и припадам Simple Smile.
Сега открих едни други тренировки, отново Beachbody, но Insanity. Води ги "моят негър" с готиния корем Simple Smile /писала съм за него преди, хип-хопърът/. Има календар за 60 дни и в него е записано всеки ден какво да се тренира- горна, долна част, интервално кардио и т.н. Почива се само в неделя. Целият пакет /dvdrip/ е около 9Gb, но съдържа  12 или 13 видео, като за първия месец са едни, за втория други. Има и книжки в pdf формат с упътване, абе пълна програма. Миналата седмица направих 4 каланетики, от тях 3 супер, тази също ще продължа с нея, но от следващата се мятам на Insanity, не за друго, ами щото каланетиката ми натоварва единствено предната част на бедрата и дупето. Свалих го от torrent.ru /ей, всичко имат тея хора тц, тц, тц ....../

# 316
  • Мнения: 1 629
Дайче, много се радвам за теб! Ти колко време ги правиш, и на килограми колко си свалила?

Искат ми се някакви упражнения които да са по-раздживени и интересни. Иначе другото ми омръзва и няма да ми задържи интереса. Blush
Аз тренирам от февруари някъде. Свалих 4кг, минах през каланетика, различни аеробики и кардио. Трябва си постоянство. Не че аз съм постоянна де, тренирам 2-3 пъти в седмицата. Mr. Green

# 317
  • Мнения: 4 435
Малеее, толкова време и само 4-ри килограма. И това с хранителен режим, нали?

# 318
  • Мнения: 1 730
И аз съм вече в групичката на активно трениращите bowuu
Направих комплекса за идеален ханш.Обаче трябва да смесвам с друг вид гимнастика,че ще ми омръзне. newsm78

# 319
  • Мнения: 4 435
Може ли линк към него?  bouquet

# 320
  • Мнения: 408
51 час каланетика преди мъничко!

Dai4eto,  поздравления! много е приятно, когато и другите забележат резултата!

# 321
  • Мнения: 1 730
Totally*Av4e,незнам дали го има в нета .Аз го имам на компа качено от диск. Flutter

# 322
  • Мнения: 910

Може ли линк към него?  bouquet
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55269&hit=1
това е линка,има го на първа страница,мисля че имаше още един на списание Self(доколкото знам са три,но  има само двата)

# 323
  • Мнения: 4 435
Мерси много Деси.  bouquet

# 324
  • Мнения: 2
Ето ви едни записи, които обещават резултати за 10 дни (но са нужни гирички)

http://dox.bg/files/dw?a=2aea5b3b91 - Долна част

http://dox.bg/files/dw?a=692923793b - Горна част

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 11:41 от sveter

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 408
Днес 25 мин. вело. от които 15 интервално. Вчера Slim In 6 втора част.
Ето линк към Стройни и красиви на списание Self  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=54991&hit=1
ves_sv, ще си го сваля това Beachbody - Insanity, щом има и програма съставена, мерси Party  
vaflichka и аз след тренировка въобще нямам апетит поне няколко часа, което е добре.
sveter как така за сваляне и качване...аз правя точно тези интервални упр. на Cindy Whitmarsh и са за горна и долна част на тялото. Peace

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 01:25 от vesyy

# 326
  • Мнения: 1 559
И аз съм вече в групичката на активно трениращите bowuu
Направих комплекса за идеален ханш.Обаче трябва да смесвам с друг вид гимнастика,че ще ми омръзне. newsm78

Тони,добре дошла  Hug

# 327
  • Мнения: 2
sveter как така за сваляне и качване...аз правя точно тези интервални упр. на Cindy Whitmarsh и са за горна и долна част на тялото. Peace

Моя грешка  Embarassed
Обърках ги с едни други, тях ще ги дам по-нататък, че сега не остана място.

# 328
  • Мнения: 4 435
Някой свали ли програмата за Идеален ханшш. Нещо ми се прецаква Замундата и не мога. И искам да помоля, някой ако я е свалил да ми я изпрати на мейл, или по скайп, както е удобно. Praynig

# 329
  • Мнения: 2 069
Някой свали ли програмата за Идеален ханшш. Нещо ми се прецаква Замундата и не мога. И искам да помоля, някой ако я е свалил да ми я изпрати на мейл, или по скайп, както е удобно. Praynig

Здравейте,и аз да се шмугна тук със същата молба.Иначе имах период в живота си -докато бях студентка- всяка сутрин правех упражненията  на Синди .Имах ги на видеокасета.Чувствах се страхотно и така изглеждах  GrinningСега ще си ги сваля пак.Но с програмата за идеален ханш нещо не се справям.

Общи условия

Активация на акаунт