Темата на АПРИЛчетата - чака Морко!

  • 14 829
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 146
Рали, Честит рожден ден!!!
Бъди здрава, щастлива, все така чаровна и мила!



Ние се завърнахме от море, много много хубаво изкарахме на Синеморец - перфектната почивка на море с дете. Малко хора, чист плаж и море, хубава храна...много съм доволна. Сега ще се опитаме за два, три пъти пак да отидем до морето, не искам да се примиря, че само това ще ми е ходенето до там. Яна не излизаше от водата, слага пояса и плува ли плува.

енви, и аз съм като теб, но случайно гледах филма и от там се запалих по Здрач, манията е голяма.
Иначе сериали не гледам никакви. С изключение на испанския сериал на Аги, но рядко успявам да го дочакам.

За срещата няма да съм на линия - решили сме петъците да пътуваме на някъде и да се връщаме неделя. Не ме свърта в София лятото.

# 16
  • Мнения: 7 605
Рали, честит рожден ден! Да си винаги влюбена и съблечена  Wink  Hug

Нуни, добре сте се завърнали, звучиш наистина много доволна. А снимки няма ли, та и ние да сме доволни?  Mr. Green

Енви, Деси, приемете ли още дефектни в клуба?  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 521
Рали, Честит рожден ден! Бъди здрава и все така усмихната и лъчезарна!

Ама вие верно сте дефектни. Или пък аз страдам от ужасно любопитство Embarassed - всичко трябва да видя и да участвам /е не точно всичко де/.

Ето едно предложение за почивка. Ние бяхме миналата година и сега ще ходим пак. Много беше хубаво.
http://www.hotelperunbansko.com/newsbg.php?n=142

# 18
  • Мнения: 2 631
Joy
.... аз поради тази ми съпротива против натрапеното, въобще не съм наясно с дейността на Хари Потър напр...
Ама, не - моето не е нормално!
Embarassed

По този повод се сетих, че открих филмите, които в момента ми допадат, щом не искам насилие, фентъзи и сапунки - анимациите. Blush
В неделя ходихме на Ледена епоха - 3 - мммм, чудно-хубаво!
Бяхме с Петър, т.к. не знаех, дали 3Д ще е подходящо за Велина, но определено става и за нея.


И хайде и без това днес досаждам - две смешки от Велина: Grinning
Снощи брат й реши, да се къпе с новите си очила за плуване, след което тя ми се представи в банята с нейните очила слънчеви с най-сериозен вид.

Сутринта пък нахлува с ентусиазъм и ухилена до ушите в спалнята и разказва за магазин, кадето продавали купи, които сме си ги сложили на главите, т.к. валяло там, но пък дали не продавали цветя там...
С баща й гледаме сънено, докато схванем, че е сънувала!
После дебатирахме купите до ДЯ.


Рени, супер е офертата!?
 Peace

# 19
  • Мнения: 1 147
Аз колко време отказвах да гледам Шрек, понеже ми го натрапваха ....
Енви, напоследък гледам предимно анимации, кефя се много, мисля да ходя на Ледената епоха и аз Simple Smile
Другото, което ми допада са разни научно-популярни, но рядко ми попада нещо хубаво ... май трябва да си издиря филмите на BBC имаше супер поредици ....


Joy
И хайде и без това днес досаждам - две смешки от Велина: Grinning
Снощи брат й реши, да се къпе с новите си очила за плуване, след което тя ми се представи в банята с нейните очила слънчеви с най-сериозен вид.
Joy представих си я цветно Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 272
Ei ne ste me zabraviliiiiiiiii  Heart Eyes Blagodarq za vsi4ko, strahotni pojelaniq  Hug

# 21
  • Мнения: 766
Рали, честит рожден ден! Лъчезарна, влюбена, щастлива!

Нуни, добре завърнали сте. Добре сте го измислили. И ние бягаме на вилата уикендите, но ако срещата е събота сутрин или неделя следобед може да се включим. Стига да сме оздравяли де.

Енви, и аз бях в такъв период, на Симона филмчетата ми се струваха най-подходящи за настроението ми. А Велинка си я представих Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
Ами, казвайте кой кога може!

# 23
  • Мнения: 3 205
Рали, честит рожден ден!   bouquet


Вени, на мен ми е най-удобно следобед - между 1 и 4-5 часа, денят няма значение.

На мен всъщност вампирските книги не ми харесаха чак толкова (малко наивни, като любовни романи), но ми беше любопитно точно с какво е успяла авторката да запълни още три тома  Laughing

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Рали, бъди здрава! Весел празник!

# 25
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Честит празник! От здраве, късмет, любов и щастие да не се отървеш!
 Hug

И аз съм от почитателите на анимационни филми.  bowuu На среща, 5 години след гимназията, това се оказа любимо развлечение на 101% от класа - барабар с класната и половинките (който имаше).

Днес заведох за първи път Митко в градината с метрото. Очарован е и замислям пътуване към бабите с железопътен транспорт.

# 26
  • София
  • Мнения: 958
Ммм такааа, исках да се включа с (не)компетентно мнение по някои въпроси от предишната тема, ама хич вече не мога да си спомня какво беше...  ooooh!  Нещо пак съм попаднала в патешки период  newsm57

И аз съм в отбора на Енви и сие, и смятам, че това е кофти за мен. Винаги съм много "анти" към прехвалените неща и дори и да се случи да гледам, чета и т.н. нещо твърде популярно, съм толкова предубедена, че ми се убива всичкото удоволствие, дори и нещото да е добро.
Иначе, на анимациите и аз съм фен. Гледам и Валката се очертава да е ценител - любимите му фимчета са "Тримата глупаци" и "Ну погоди"

За среща няма да сме налични. Утре заминаваме с малкия за Ботевград, на гости на брат ми, после мислим да редуваме селата, а да видим и какво ще стане с планинската ни почивка. Трябва да избутаме някак жегите, че в нашия южен апартамент не се издържа, както сме без климатик.  Tired

# 27
  • Мнения: 1 731
Ето едно предложение за почивка. Ние бяхме миналата година и сега ще ходим пак. Много беше хубаво.
http://www.hotelperunbansko.com/newsbg.php?n=142
Много примамливо звучи! Но като видях цените в ресторанта... Shocked
Малко са се поувлекли, ми се струва.

Ние сме добре. От 1 септември ще започвам нова работа. През август се очертава основно да сме в София, което направо ме влудява. Майка ми и баща ми ще правят ремонт в Тетевен. Ако организирате среща с децата и съм на линия, ще дойдем. Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 648
Май срещата ще бъде вярно само 2-3-ма, а?

# 29
  • Мнения: 1 147
Aз за среща мога само в неделя късния следобяд идните 2 седмици ... че утре ще водим Кало при майка за две седмици и съботите и неделите ще сме там ....

Общи условия

Активация на акаунт