ФЕВРУАРСКИ гивизета на море пекат дупета :)

  • 9 380
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • в гората
  • Мнения: 25
 Фокси,   bouquet за темичката!

 Искам и аз на срещичкааа  Cry, но много късно ги правите  Confused.Май и този път ще се задоволя със снимчици само.

# 31
  • Мнения: 24
Влизам да ви пожелая лека нощ   bouquet

# 32
  • Мнения: 242
Аз забравих да се отчета след днешния преглед при ортопеда...Всичко ни е наред /слава Богу/.Препоръките са: не трябва да държим децата прави,т.е. на краката си,докато те сами не започнат да се изправят;нямало смисъл да ги нося на хълбока си,защото съм била слаба  и по този начин крачетата не се отваряли напълно;трябва да ги нося отпред,на корема си с широко отворени крачета,обхващащи корема ми;не трябва да скачат децата,дори и да искат,защото се деформирали ставите;не трябва да ги слагам в проходилка,а трябва сами да си проходят;не трябва да ги насилвам да стоят седнали в 90 градусово положение,освен ако те сами не започнат да се изправят и стоят стабилно;трябва да продължавам да правя упражненията за разкрачване;не трябва да ги нося с една ръка,а винаги отпред с двете си ръце;при разговор с някого детето трябва също да е обърнато към събеседника ми,за да не си извърта главата повече от необходимото...То имаше още куп неща,които обаче не запомних добре,защото в този момент си мислех как на някои от вас ортопедите са позволили много от тези неща..За пореден път се уверих колко противоположни са мненията на докторите.То вече да се чудиш кое е правилно и кое-не.Ето сайта на нашия ортопед,в случай,че някой се интересува:д-р Хазбун

Толо,детегледачки за съжаление нямам...няма и кой знае колко желаещи..Сигурно много от вас се чудят аз всъщност как  и по какъв начин гледам децата си и в същото време правя хиляди други неща..Сигурно между вас има и такива,които си мислят,че не ги гледам като хората...Всъщност моето време е след 22ч.През другото време,през деня, използвам възможността,когато малките спят,а това се случва по 1-2 пъти на ден за по половин час.Тогава вместо да почивам,аз си правя моите си неща...И това ми харесва...Пък и обикновено правя по няколко неща едновременно,докато те спят...
Гея,аз всъщност не че съм задължена,а по-скоро съм ви признателна и това е най-малкото,което мога да направя за вас...
За колажа...ще го направя,както съм обещала и ще го направя с огромно желание.Само ми дайте време,защото знаете вече,че подготвям и друго нещо и в един момент просто не успявам да смогна с всичко.След 2-3 седмици със сигурност вече всичко ще е готово Peace
Последно...много,ама много моля всеки,който иска да ми праща снимки да го прави на имейла ми,защото дори и да забравя да си сейвна снимката в компютъра,в имейла си винаги мога да намеря това,което сте ми пратили.Самия имейл може да го намерите в профила ми.
Сега ще лягам,защото вече ми се спииииииииииии.............

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Цоп и аз в новата темичка  Hug
Фокси,колажа е страхотен ,благодаря ти,къде намираш врме не знам  Rolling Eyes  bouquet
Гея,бих ти препоръчала хотел "Извора" ,но е малко скъп ,хотел "Армира,спа хотел "Калиста".Виж:
http://www.visit.bg/staedte/photels.php?kurid=126&cat=hotel

# 34
  • Мнения: 64
Здравейте на всички,
от доста време не съм се включвала, но културно съм изчела почти всичко.
Вчера си изпратих гостите от БГ и сега....пак сама.
Ако някоя мама има желание и време може утре за добро утро да ми изпрати паролата и потребител за албум4ето  Wink.
Това беше вместо запис Mr. Green и да поздравя авторката на колажа, макар че моето момче вече не е там.

Лека на всички , до скоро!

# 35
  • Мнения: 2 829
Здравейте от мен в новата тема!
Фокси, наистина и аз ти се чудя откъде имаш толкова енергия да твориш тези прекрасни неща за нас, но никога не ми е хрумвало че не си гледаш добре децата- напротив, много добре си личи че се грижиш за тях прекрасно! Нещо повече, смятам че за децата е важно да имат майка, която има собствени интереси Simple Smile Имат късмет малките мишоци с такава прекрасна майка Hug

Деси беше попитала как беше пътя- трудно ми беше, защото пътувах сама с 2 деца. Допуснах и една огромна грешка- от вълнение си легнах в 2 часа в нощта преди тръгването, станах в 6 сутринта и адски ми се спеше. Първия полет (около 2 часа) мина леко- Алекс си игра, Дими беше кротък, накрая и двамата заспаха, дори и аз дремнах. На летището се прехвърлихме без проблеми. Но на втория полет и двамата не можеха да заспят... И някъде след 3-4 часа полет станаха раздразнителни... В един момент Алекс се разплака че иска да слезе от самолета и да си отиде вкъщи, Дими ревна след него... Връчих бебето на една стюардеса, помолих ги да намерят някакви бонбони за Алекс... Като му дадохме бонбони се успокои, овладях положението, но за 1-2 часа непрекъснато се правех на маймуна да успокоявам ту единия ту другия... Чак малко преди да кацнем заспаха и двамата. Аз изобщо не успях да дремна. Накрая в колата и тримата заспахме като трупове, и като пристигнахме само се пльоснахме на леглото....
Сега на връщане ще се наспя добре преди заминаването. Пък и полета е с 2 часа по-кратък и по-лесно се спи, защото на идване насам е като дълъг ден, а на връщане е дълга нощ.

# 36
  • Мнения: 140
Добро утро, компанията!!!  bouquet


Всички болнички да са на линия за разходка днес FlutterОт снощи започнахме да заспиваме сами в кошарата, мн, мн съм доволна Laughing
Честит мини РД на празнуващите днес бебенца newsm59 newsm18  Party Time

# 37
  • Мнения: 173
Добро утро, мами!
Първо да ви спретна една закусчица с кафенце  Laughing


Ние след малко излизаме на разходка, че Гоги днес е ранобудник  Crazy, а  вчера яде през 5 ч, хич не му се ядеше май, да видим каква ще е хавата днес Simple Smile

Деси, аз не знам немски, ама ако този надпис излиза в червено след като се опиташ да сложиш в кошницата значи, че артикулът не е наличен, ако ти излиза след като се поръчала и ако освен столчето си поръчала и други неща - значи че столчето ще ти е в една пратка, другите неща - в отделна  Peace

Ех, Камито ме е изпреварила със закуската, ама и аз да ви почерпя все пак  Laughing

# 38
  • Мнения: 140




И аз днес се сетих за някого, когото не видях в списъка. Ама сега забравих. Утре ако се подсетя ще пиша.
Дали не беше hamelioncheto  newsm78

hamelioncheto беше писала в старата тема- "И аз отпадам за срещата - тоест за хотела, ако успеем да се справим ще се организираме и спасяваме по единично   Sad"
fi1 , имаш поща за добро утро! Flutter

# 39
  • Мнения: 1
Добро утро, мами!

Благодаря за закуската! Много е вкусна!   bouquet

И аз ще дойда на срещата днес в 11 ч пред Народния!  Peace  Дано да съм разбрала правилно!

# 40
  • Мнения: 263
 Гуд морнинг  wavey

 Яна, както разправяш за полета, направо си го представих  #Crazy Страхотна мама си! Аз като се знам какво съм мрънкало, сигурно щеше да има нужда някой мен да успокоява  Rolling Eyes Въпреки че сега като мама може би ще се мобилизирам, знам ли...

 Вчера ходих на среща с една мадама акушерка, която току-що е приключила с документите и започва разработването на училище за бъдещи родители във ВТ. Има страхотни идеи. Една от тях беше за упражнения с кинезитерапевт за вече родилите мами - понеже е наясно, че е трудно за една мама да се отдели от бебето си, пък и времето е страхотно и трябва да се използва, ще се правят упражнения с количките по алеите в парка  Party Това само в интернет го бях виждала, ще ми е много любопитно да участвам.

 И като казах идеи, вчера попаднах на един сайт, който ме впечетли: www.umnineshta.bg. Общо взето има хитри изобретения от рода на: кашлящ пепелник, цветна струя вода от чешмата (за температурата), ловец на паяци (без да ги убива), отварачка-брояч на бири  Mr. Green и др. Хвърлете му едно око Wink

 Хайде, слънчев ден на всички!

# 41
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро, аз накратко, че имам много неща да свърша преди да излезем, да, Диде, правилно си разбрала, днес в 11 пред Народния при стълбите, Деси така предложи Simple Smile

# 42
  • Мнения: 24
Привет дружинка  Hug
Нямате изчита не  ooooh! от 2 дена се мъча и още имам
Само се записвам в теммата за да ви следя. Фоксуно евалата како  smile3501 Много е джиджана темичката! Нека само добри новини да има в нея   bouquet

Ей ама много ми липсвахте да знаете  Hug Айде отивам да чета че да се включа по актуалните теми ( гледам че сте решили кога да е срещичката та за това ще прочета и ще кажа дали ще сколасаме да дойдем )

цунки за сега

# 43
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен, малкия звяр още спи след цяла вечер мрънкане, направо ми разказа играта, ако през цялото време докато изникнат тия пусти зъби е такъв направо ще лудна #Crazy
Благодаря за закуската, но няма да се възползвам, че съм решила да пробвам дали няма да успея да сваля някое килце. Направо като се погледна в огледалото и ми се плаче  CryБях качила 27 кг.,в болницата оставих 12, а останалите за половин година не са мръднали изобщо.Направо се чудя как сте успели да си възвърнете формата от преди. Аз уж не ям и пак си стоя мама свинка newsm78
Иначе вчера от консултацията се оказа че Ицо е качил 600г. и е вече 8 кг. и 2 см.- 68 см. Педито каза че доста се старае да настигне тати с неговите 185 см и 120 кг. Laughing и да съм давала вече месно пюре, та по този повод купих вчера едно с пуешко и да видим дали ще му хареса.
Толо, да това е станцията на военните в Рибарица. На мен много ми хареса, всяка стая си е с отделен санитарен възел,правен е ремонт на по-голямата част от сградата и е доста комфортно. В самата станция има закрит басейн, сауна и фитнес зала, има даже стрелбище Laughing. Навън има игрище за тенис, за пейнтбол, както и много хубав детски кът с пързалки и люлки. Изобщо рай, поне на мен много ми хареса, а и чист въздух.Малкия спа толкова спокойно през цялото време, че чак ми се иска пак да ходим след последните безсънни нощи тук.
Аз отивам да посвърша нещо докато дзверо спи, после ако не е много жега ще излезем да си намеря някоя сянка. Хубав ден ви желая на всички!
А и може ли някой да ми прати паролата за албума? Аз писах предната вечер, ама беше късно и може да не сте го прочели Grinning

# 44
  • Мнения: 17
запис само че се опитвам да приспя деването за да се оправим за срещата...... ама не ще  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт