ФЕВРУАРСКИ гивизета на море пекат дупета :)

  • 9 388
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
kremucka



честита половин годинка на
Красен  на Бори1

# 61
  • Мнения: 242
Мами,вижте този сайт за детски дрешки..Подобен е на Ларедут,но доставката е по-скъпа-18Е.Ако някой хареса нещо може да се комбинираме и да направим обща поръчка като разделим доставката Peace

# 62
  • Мнения: 95
kremucka ,честит рожден ден  Hug

Момичета,пратихте ли вече пари на Елфитка,за хотела newsm78  аз имам още два дни всичко да свърша у дома и излитаме Wink
Да питам..ползвате ли стерилизатори още, аз май няма как и него да взема,така че ще караме без..много ли е трагично newsm78то ние се кърмим,ама водичка давам от време на време и шишето на Авент което ползвам за затопляне на пюрето досега ги стерилизирах.
У нас е паднала бомба,багажи на всякъде,едно вадя друго слагам Laughing
И колко станахме за срещата в хотел Здравец newsm78

# 63
  • Мнения: 242
Деси,аз отдавна вече не използавм нищо за стерилизиране.Измивам всичко старателно с гореща вода и веро..Даже и АМ вече им правя с обикновена чешмяна вода...

# 64
  • Мнения: 95
Фокси, Peaceи аз така започвам WinkТи скоро да си говорила с Деската,дали ще идват на срещата newsm78

# 65
  • Мнения: 89
  Привет и от мен!

Кремуцка, newsm59 newsm59 newsm59

Не ме линчувайте,ама след толкова уговорки...ние няма да успеем за срещата в "Здравец"... Sad Сутринта мъжа ми ме сюрпризира,че започват от понеделник някакъв проект с краен срок за изпълнение 1 септември и било абсурдно да остави момчетата сами дори за 3-4 дни..Обеща септември да ни води в Гърция за компенсация,ама то едното не компенсира другото... Confused Елфи,извинявай,че те подведох с бройката!

# 66
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Деси, и аз вече не стерилизирам, и като Фокси правя млякото с чешмяна вода (с една уговорка, де - това само в къщи, при бабите и навън използвам Девин изворна). Вкъщи чешмяната вода е от водопровод Рила и е много чиста.

# 67
  • Мнения: 242
Фокси, Peaceи аз така започвам WinkТи скоро да си говорила с Деската,дали ще идват на срещата newsm78
Току що говорих с нея и тя ми каза,че трябва да изчака мъжа си и да решат какво ще правят,защото на 20 са на сватба и може би ще имат по-дълго гостуващи гости.Иска да дойде,но все още не знае какво ще правят...Каза,че може би до два-три дни ще има отговор...

# 68
  • Мнения: 226
Кремуцкаbdbaloni Пожелавам ти много здраве и щастие!


foxy81, големи сладури. А Наско е целия твой  smile3521 .

Сега отчета. Днес бяхме на консултация. Вече сме 7.100 кг. За сантиметрите незнам какво да кажа. От началото не ни мерят както трябва. На едната консултация сме се смалили, на другата сме пораснали прекалено много. Довечера, като си дойде татито ще си го премерим ние. Преди месец го изкарахме 67 см.

# 69
  • Мнения: 173
Креми, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много обичана и само радости от най-близките хора  newsm59  Gift  bigdance2

# 70
  • Мнения: 1 797

Kремуцка,
пожелавам ти здраве и късмет и да те слушат Ванеса, баткото и таткото 
bouquet

Теди, само 2-3 от всички бодита ми излизат да са налични, на Рамщайн и на Кис май бяха, ще изчакам някой и друг ден и пак ще си пробвам късмета, иначе веднага като влязох се регистрирах Wink

# 71
  • Мнения: 6
Kремуцка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Фокси и аз водих Вики при д-р Хазбун в Пловдив, когато беше на 4 месеца,каза ми на 6мес. пак да го заведа.Останах доволна от прегледа,само не разбрах с направление дали преглежда,че пропуснах да питам Embarassed

# 72
  • Варна
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КРЕМИ   newsm59 Бъди жива, здрава и много, много обичана!
Да ви кажа, Поли откри че има коса, която да дърпа  Rolling Eyes Ама така се скубе понякога, че се чудя как не е ревнала от болка. А аз днес я водих на разходка рано рано и влязохме в Хиполенд да й обновим запасите от играчки. Купихме й и 2 фибички, че отдавна имам мерак да си я контя като момиченце. Ама тя ако продължава така да се скубе, скоро няма да ме огрее.
За националната среща колкото и да ми е криво, ще помоля Елфи да ме махне от списъка  Cry Аз бях споменала в предната тема, че мъжа ми ще е на работа.

# 73
  • Мнения: 71
Здравейте момичета,
ЧЕСТИТО КРЕМИ!!! Да си жива, здрава и мнооого щастлива!!!
Честито полугодие на бебоците от миналите няколко дни!!! Много да ви радват, да хапват, спинкат и растат добри дечица!!!
Четох за премеждията на Белослава, Карбо добре че не е станало сериозно положението, но и ти си си една спокойна - евалла.
За националната среща - ми аз не съм се изказвала, защото си нямаме още кола и няма как да дойдем /уви/, само искрено ви се радвам и благородно ви завиждам.
Фокси, колажите са великолепни - нямам думи. То дечицата ни са най-чудесните, но и твоето майсторство си го бива. Ще ти изпратя  по-нататък и аз по-пресни снимки на Михаил, но сега компа ни е на ремонт /дълъг/ . Ползвам един друг комп, който не е наш и нямам много достъп до нашите снимки.
За МЦ - няма го още, ама го чакам, защото ще работим скоро  за сестричка на Михи.
Нас снощи ни мъчи второто зъбе, плака миличкия, ама какво да се прави, дадох му илачите и заспа към 11.30 чак, та сега наваксва и аз съм тук.
На 5-ти сме на ваксина и сигурно ще ни дадат талон за изследвания, той си е ок и няма нужда, ама мисля все пак да му ги пусна заради желязото.
Еееех riccie, и аз си мечтаех да купувам фибички, ама на - коса има колкото искаш, ама ще купуваме камиончета.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Момичета да ви попитам, защо водите бебоците си на ортопед има някаква причина или просто да ги види? Аз питах педиатъра ни но каза, че моята кукла нямала нужда от ортопед било и всичко наред.

Общи условия

Активация на акаунт