Играта на вафла Морени

  • 33 398
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
Аз спечелих и трите награди и сега чакам да ми ги доставят. Така като гледам вече и имената на печелившите са извадили. Да ви кажа честно малко се бях притеснил, защото тази промоция не се рекламира по ТВ и си мислех да не е фалшива, но май не е. Е ще видим, когато донесат печалбата  Laughing

# 16
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз спечелих и трите награди и сега чакам да ми ги доставят. Така като гледам вече и имената на печелившите са извадили. Да ви кажа честно малко се бях притеснил, защото тази промоция не се рекламира по ТВ и си мислех да не е фалшива, но май не е. Е ще видим, когато донесат печалбата  Laughing

И как разбрахте че печелите,в смисъл наистина ли изпращат смс или каква е процедурата newsm78

# 17
Видяхте ли че вече и вафла Морени има игра-изпращаш кода от вътрешната страна на опаковката и можеш да спечелиш.Само че сайта който е даден на вафлата www.moreni.bg не иска да се отвори,иска потребител и парола а няма откъде да се регистрираш.Ако искате тук можем да споделяме как върви играта,някой спечелил ли е нещо и тн.Успех!

Ето и аз какво открих - В правилата им има едно параграфче дето много ми харесва: "III. Организаторът на промоцията и търговците на дребно, които продават промоционалните продукти, не носят отговорност за кодовете, които са нередовни поради грешки при отпечатването им или са повредени при производството и опаковкането на продуктите или при разопаковането им от потребителите. "  newsm78  хм, че кой носи отговорност ако си купя 10 вафли и там има само нечетливи кодове (сиреч, цялата партида е келява)? иди ги съди  Thinking

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Тези кодове са написани по такъв начин, че изобщо не се виждат. Иди разбери какво пише. Аз се взирах 5 мин докато видя изобщо има ли код или няма. Много калпаво измислени.

# 19
  • Мнения: 4
и аз днес спечелих кутия с вафли, пращат смс .

# 20
  • плевен
  • Мнения: 644
Вече гледах рекламата по телевизията.За жалост още нямам печалба.Ще се надявам и аз на нещо.А относно кодовете са повече от ужасно написани  ooooh!

# 21
nz az pratix sob6tenie i mi otgovoriha 4e sam spe4rlila xendsfrii i nali da se obadq na poso4eniq nomer po dolu v sob6tenieto i nali obadix se zapisaxa mi danite ama minaxa dva dena i o6te ne si vijdam imeto v pe4eliv6ite

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте, относно тази промоция не се притеснявайте.Ако отворите правилата на играта в сайта ще видите, че доставката на наградите е за срок от 45 дни.Не е фалшива промоцията.Наистина кодовете са малко кофти отпечатани, но за съжаление се случва.Освен това малко по-нагоре има коментар за това ,че трябва всички кодове да се печеливши.Няма такова нещо, ако имате късмет ще спечелите награда, а при 10 изпратени кода ще се регистрирате за томбола за телефон.


Желая Ви успех!

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 12:14 от Shusha83

# 23
  • Мнения: 0
izpratila sam do sega 17 no nishto ne pechelia

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 12:43 от elica09

# 24
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз имам доста изпратени но нищо,никога нямам късмет  Sad

# 25
  • Мнения: 1 650
безплатен меламин ли дават ?

# 26
  • Мнения: 433
Защо да "дават" - купуваш си, ако желаеш. Но описа на съдържанието не споменава меламин - все пак са made in Svoge, не в China.
Скоро видях същата като механизъм промоция и на мин. вода Девин... Някой да знае къде отиват 30те стотинки с които се таксуват sms-ите? - Дали само в мобилния оператор, или си ги делкат с организатора?

# 27
  • Мнения: 76
Към 5-6 стотинки прибират организаторите, а другите са за мобилният оператор - това е по правило, както при смс0и за 1,20 организатора взема кам 40 стотинки, а смс от 2,40 по 80 Simple Smile

# 28
Здравейте. Само заради тази тема си направих труда да се регистрирам в този сайт, а той се оказа наистина интересен. Относно промоцията на МОРЕНИ- аз срещнах трудност още с първия код, който поисках да регистрирам...! Реших да го почистя...- ГОЛЯМА ГРЕШКА...!!! Той просто се изтри. Успях да изпратя нещо от кода, но разбрах, че съм пратил само 7 символа , а те трябвало да бъдат 8...?! Но го разбрах след като прочетох правилата. Изобщо големи преживелици. А и трябва да пазим опаковките...? А защо не се сетиха да отпечатат символите върху отделни картончета? А са ги отпечатали върху гланцираната повърхност на опаковките, където и леко да минеш с ръка те просто се изтриват ! От всичко, което споделям тук с вас, мога да кажа , че това е още една голяма ИЗМАМА. ПОТЪРПЕВШИ СМЕ ПАК НИЕ- ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. Вече има и победители...!!! Как ли разбраха имената им...? Пишете, ако знаете. Това не беше описано в правилата на играта.

# 29
  • Мнения: 0
Видяхте ли че вече и вафла Морени има игра-изпращаш кода от вътрешната страна на опаковката и можеш да спечелиш.Само че сайта който е даден на вафлата www.moreni.bg не иска да се отвори,иска потребител и парола а няма откъде да се регистрираш.Ако искате тук можем да споделяме как върви играта,някой спечелил ли е нещо и тн.Успех!

Ето и аз какво открих - В правилата им има едно параграфче дето много ми харесва: "III. Организаторът на промоцията и търговците на дребно, които продават промоционалните продукти, не носят отговорност за кодовете, които са нередовни поради грешки при отпечатването им или са повредени при производството и опаковкането на продуктите или при разопаковането им от потребителите. "  newsm78  хм, че кой носи отговорност ако си купя 10 вафли и там има само нечетливи кодове (сиреч, цялата партида е келява)? иди ги съди  Thinking
ТОЧНО ТОВА ИМАМ ПРЕДВИД. Значи те предварително са си ОПЕКЛИ нещата, като са се застраховали за нечетливите и лесно изтриващи се символи...!!!   Shocked Shocked Shocked Thinking Thinking Thinking newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт