"Twilight"/"Здрач"-сагата:тема 26(за новородени вампири и върколаци)

  • 18 564
  • 432
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Леле, колко сте бързи... Доста се затрудних с тази анкета и още не съм гласувала. Четенето на мисли може да е много удобно, но пък сигурно е гадно. Повечето хора са неискрени и това означава да се слъскваш с двуличието нон стоп, което може би ще е неприятно. А и сигурно е досадно да виждаш всички неща, които си мислят хората... Да причинявам болка може да е необходимо, но не съм такъв тип... все ще ми е жал за другите. Да показвам картини ми се струва скучничко - сигурно е интересно за другите, но пък за мен самата едва ли ще има полза... Хммм. Може би би ми се искало да имам дарбата на Виктория, която умееше да се спасява винаги - но пък действието показа, че винаги е относително понятие. А пък щит като Бела е яко, ама тогава винаги отговорността в критични ситуации ще пада върху мен... А това е доста уморително понякога. Уф, след толкова объркани и странни разсъждения, наистина не знам каква дарба бих искала. Може би да мога да се контролирам и да не убивам хора... макар че и животни да убивам ми се вижда гадничко... Абе ако може да съм вампир и да трябва да се храня само с торти... ей такава дарба искам  hahaha

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро и тук  Hug.
Аз от малка страшно много искам да мога да чета мисли.  Blush Винаги съм искала да знам как хората разсъждават и какво ги кара дасе държат като кретени понякога. Ама както всички досега отбелязахте не е лошо да има възможност за включване/изключване, че иначе става много лошо. Те и без това ми пазят място в жълтите сгради, а тогава хептен вече ще ме затворят #Crazy  Joy

# 17
  • Мнения: 200
Bella изчисти си кутията  Hug  Laughing

# 18
  • Мнения: 34
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН

НОВИНИ ОКОЛО ECLIPSE


Bryce Dallas Howard  ще замести  Rachelle Lefevre в ролята й на Виктория в третата част на франчайза Здрач – Затъмнение. От студиото съобщават, че това се налага заради несъответсвие  в снимачните графици – на 17 август Lefevre започва снимки по независимия филм  Barney’s Version с участието на Дъстин Хофман.
Повече

Кои сцени задължително трябва да се включат в „Затъмнение”

Историите на някои от героите:
В „Затъмнение” най-накрая се разбират историите на Джаспър /белезите и първата им среща сАлис/ и Розали /годеникът й , убийството й/. Запазването на тези моменти във филма, ще позволят исторически сцени и може би ще събуди симпатии към Розали. А и историята на Джаспъ р е изключително важна за Затъмнение – неговите познания за новородените и т.н
Главата  „Облог”
В тази част има всичко: неисканата от Бела целувка с Джейкъб, Бела удряща Джейкъб и си счупва ръката и Едуард, който елегантно се застъпва за своята дама.Надяваме се, че Melissa Rosenberg  ще включи цялата глава в сценария и най-вече репликата на Едуард: „Ако отново я целунеш ще ти разбия физиономията заради нея”Без съмнение: киносалона ще полудее.
Главата „Огън и лед”
В тази любима за феновете глава, Едуард и Джейкъб имат мъжки разговор и достигат до компромис – не са приятели, но са станали почти такива и вече нямат желание да откъснат главата на другия. Всяка сцена, в която Роб ще говори за ревноста и любовта на Едуард към Бела е начин тълпата да бъде доволна. Вече почти чуваме въздишките на легионите фенки, когато поглежда в камерата....
Предложението
В глава 20 „Компромис”, Бела най-накрая се съгласява да се омъжи за Едуард след дълги разговори за условия, безсмъртност и целомъдрие. Феновете ще полудеят, когато най-накрая Бела ще отговори на техните молитви и молби, и ще се отдаде на Едуард като остава само един единствен въпрос –Защо, по дяволите се забави толкова?
Последният бой!
В края на Затъмнение е и последната конфронтация – Виктория и нейната армия от новороден срещу Кълън и върколаците! Има действие, напрежение, изненада....всичко от което една добра битка се нуждае. Това несъмнено е най-добра бойна сцена в цялата сага и ще даде причина да заведете гаджето си на филма. Секси вампирки – какво повече могат да искат!

Още от Новолуние и непоказвани снимки от Здрач
 
повече

ОК MAGAZINE ИЛИ „ИНТЕРВЮ С ВАМПИР”

Пред списанието, Роб казва, че  „обикновенно дoбрите момчета са на заден план. Винаги откачалки като Едуард Кълън поради някаква причина привличат жените”. И добавя :”Ако не беше измислен герой и го срещнете в истинския живот, то той най-вероятно ще бъде някакъв убиец с брадва или нещо такова”....
Аха, ама това е старо – ОК публикуват това интервю като ново, но се оказва,че това са извадки от старо интервю на Роб пред Dose.ca от ноември 2008

И понеже си падаме по стари....снимки – да си припомни горещата майска вечер
Роб,Италия, Фонтана.....

 

Нови/стари снимки от Монтепулчано


КРИСТЕН – ОТНОВО НА РАБОТА!

Кристен Стюард е отново на работа и отново цялата е в кожа, докато снима късно вечер сцени за  The Runaways на 28 юли в L.A. Тя трябва да бъде много изморена след уикенда на Comic Con, особено след срещата й с "така нареченото гадже"  Роб.  - още





НЕ МЕ КАРАЙТЕ ДА ПРАВЯ ТОВА!



В интервю пред Channel 42 KEYE , Тайлър казва, че малко е изморен от това да го карат да ръмжи.
„Молят ме да ръмжа, а на мен това никак не ми харесва. И тогава просто им казвам да изчакат филма за да ме чуят как ръмжа.”

КОЙ КАЗА,ЧЕ ВАМПИРИТЕ СА ЛОШИ?



Келън Лъц  ще бъде преследван в своите сънища и е вероятно да бъде убит от  Jackie Earle Haley /убиецът с ръкавици иострие  Freddy Krueger/ в предстоящия филм „Кошмар на Елм Стрийт”,римейк на филма от 80-те.
„Аз всъщност се запознах с него тук, на Comic Con”, казва Джаки – „и той е готин тип. Подписа няколко копия от Здрач за моите племенички, и така ме направи герой в техните очи”
Келън и Джаки ще се появят на големия екран през 2010, когато излиза и „Кошмар на Елм Стрийт”

РУБРИКАТА „КРАСОТА И СТИЛ” С АШЛИ ГРИЙН


И днес съветът на Ашли е : „Изглеждайте като съвременна богиня!”.
За да постигнете това, на червения килим винаги носете рокля подчертаваща бюста и сандали на Джими Чу, и разбира се класически грим и кок. –
насладете се



ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С.....РАЙЛИ



Пет факта за Хавиер/Ксавие Самюел
1.   Идва от „Долната земя” – Самюел е 25 годишен австралиец и е звършил Университета Flinders;
2.   Дебютира като актьор през 2003 в австралийският сериал „Дъщерите на МакКлауд”
3.   Успява да пребори Channing Tatum and актьора от Хари Потър Том Фелтън за ролята на Райли в Затъмнение
4.   Ксавие е нов в Холивуд. Досега се е появявал само в малки роли в австралийски филми
5.   В Затъмнение ще играе новородения вампир Райли, прекрасен студент, който е въвлечен в заговора за убийството на Бела

Видео материал:

Днес е само един, но пък какъв.... цък

# 19
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Цоп и аз Grinning

Тази Ашли е много нежна и красива.. Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 504
Искам си Rachelle пък Crossing Arms

Мнооого е сладка, особено в ето това видео с Роб Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=X_xFjQG-LSg&feature=related


Мерси много за бюлетина  bouquet

# 21
  • Мнения: 12
Веселинка мерси за бюлетина , страхотен както винаги !   bouquet

И аз не искам да сменяват Рейчъл , голяма сладурана е , а тази новата нещо не ми отива за Виктория !  Crossing Arms
Този който ще играе Райли също е симпатяга , но като го гримосат незнам как ще е !  Wink

Тази Ашли е много нежна и красива.. Heart Eyes
Да наистина Ашли е много красива !  Peace

# 22
  • Мнения: 109
Искам си Rachelle пък Crossing Arms

Мнооого е сладка, особено в ето това видео с Роб Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=X_xFjQG-LSg&feature=related

Да, и аз искам тя да продължи да играе Виктория. Тя беше единствената, която ми хареса на прима виста като гледах "Здрач" за първи път, при положение, че много се разочаровах от филма като цяло. Много добре направи ролята. Така си представях Виктория( но не толкова хубава Simple Smile )
За анкетата- искам да владея стихиите, сиреч елементите. Щом ме ядоса някой и хоп- спретвам му едно торнадо съпроводено с леден душ hahaha
Мисля, че четенето на мисли ще е много тежко бреме. Ако можеш да го използваш избирателно- да, ок, ама ако трябва през цялото време да слушаш де каквото има човек наоколо Naughty не мерси.
Да виждам бъдещето newsm78 не знам...никаква изненада..никаква магия на очакването...не.

Момичета, вие нямате милост- снимките ще ми докарат инфаркт, а непрекъснатото ми висене в темата/темите - уволнение. Токлова съм назад с работата, чеееее...... Mr. Green

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мен ме кефи от сто години - от времето на "Вълк в колежа" или някаква подобна малоумщина беше за един върколак, даваха го по БТВ преди много време. Много е готина и с тази коса... Жалко е че трябва да я сменят.

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Аз я познавам от "Животът на Браян". Косата й е направо умопомрачителна Peace Жалко, че я сменят.

Гласувах, че искам да имам дарбата на Алис Peace

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте  и в новата тема!   Hug
Анкетата е чудесна-гласувах за четенето не мисли-вярно, че е натоварващо, но пък ти дава толкова ясна картина за хората около теб и можеш лесно да ги манипулираш по този начин- изибщо това си е страхотна власт- даже Едуард не я използва достатъчно според мен!
Бюлетинът е страхотен- мерси Веселинкаbouquet
 Много жалко за Рейчъл, но и новата е сладурана, ама сменянето на актьор по средата е много дразнещо - много мразя така Crossing Arms  Ашли е прекрасна , както винаги! Много си я харесвам - дано да остане докрая, че и ако и нея сменят, ще бъде кошмар направо!!
Дали вече няма да излезе The Summer House като торент някъде - изчака ми се чакалото- някой ако знае нещо  да пише, моля! Hug

# 26
  • Мнения: 109
В миналата тема имаше идеи за новата торта на новата среща. Много гот би се получило едно колажче с ей таз снимка

http://images.aslanovi.multiply.com/image/1/photos/41/500x500/18 … mp;nmid=250500501
ама на мястото на Кристен да сме ний Joy Цялата торта на отделни снимчици с Роб и Здрачните мами Heart Eyes
Не ми орбъщайте внимание, размечтах се нещо.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
По една снимка на всяка присъстваща, и всяка си получава парчето. Така поне ще има достатъчно Роб за всички. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 200
Aaaaaa не Рашел (или Рейчъл  newsm78) давам, но АШЛИ НЕ!!! Тя е Алис, няма друга, тя е една от най-успешно подбраните за каста  Naughty Всяка друга ще изглежда като мечка пред финната Ашли  ooooh! Съмит мнооого добре осъзнават, че правят гаф, знаят че си навличат гнева на феновете и ако допуснат още една смяна ще си вкарат жесток автогол според мен. НЕ ДАВАМ НИКОЙ ДРУГ ОТ КАСТА!  Naughty Naughty Naughty

Валка сега видях, че "Summer House"  е излязъл 2008  Shocked още преди "How to be" - http://www.imdb.com/title/tt0918631/ Ако някой го засече из торентите да пише с големи букви тук  Praynig Hug Както и саундтрака на Little Ashes  Praynig

А някой гледал ли е "How to be"- заслужава ли си да се гледа заради РОб? А онзи  "Hounted airman" го имам на харда, но не съм го гледала. Сега съм на Дали-вълна  Crazy Я да дръпнем чертата...филмите в които участва Роб/ освен Здрач/ :

1.Хари Потър
2.The summer house
3.How to be
4.Little Ashes
5.The Bad Mother's Handbook
6.The Hounted airman ...e има и др, но там ролята му е едноминутна  Rolling Eyes

# 29

Общи условия

Активация на акаунт