Дали раждането наближава???

  • 2 370
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Раждането наближава, но кога точно само бебчо си знае.
Успех и леко раждане, а страха го остави и си мисли за хубавия момент, когато ще се гушкате се бебо  Hug.

# 16
  • Мнения: 377
При мен тоновете се чуват под пъпа от месец насам , но доки не ми е казала , че ще родя скоро . Предният път преносих един ден , и без някакви предпоставки тръгнах да раждам , като ми изтекоха водите през ноща . Успокой се и времето само ще покаже точният момент . И аз вече го чакам всеки ден , ама ...................... Wink

# 17
  • Мнения: 1 008
Наближава.
Леко раждане!

# 18
  • София
  • Мнения: 293
На мен корема ми спадна в началото на 9 мес.,а преносих 9 дни:)леко раждане!

# 19
  • Мнения: 1 796
Момичета,много благодаря на всички за отговорите.Аз обаче пак имам питане.Снощи ми се случи нещо много странно-имах 3 контракции на 40мин.,после още 3 на 35мин. и 1 на 30мин.,но след последната всичко утихна и досега-нищо.Болката не беше кой знае колко силна-тъпа болка в кръста придружена с много неприятно стягане на корема.И сега се чудя какво беше това-дали са били подготвителни контракции или наистина много наближава момента?Много ще се радвам ако някой ми отговори,защото вече започнах да се шашкам.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Не се шашкай Simple Smile Знам, че е лесно да се каже и трудно да се направи, но се опитай да бъдеш по-спокойна. Това са били подготвителни контракции. Аз лично усещах такива още от средата на 7 месец и се бях попритеснила, защото ми беше още рано да раждам Wink Добре е като усетиш поне 2-3 контракции, тогава да започнеш да се вглеждаш и да записваш на колко минути са. Иначе само се тревожиш и напрягаш излишно.
Имаш ли вече непреодолимо желание да преподредиш всичко, да почистиш до блясък и да изтъркаш фугите в банята с четка за зъби? Ако да, значи раждането наистина наближава! Поне при мен беше така! Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 521
Предполагам че това са били подготвителни контракции.При тях няма точно болка,а нещо като стягане.Истинските контракции не можеш да ги объркаш-те започват малко като болки при цикъл,но остри и по-силни.Не се притеснявай-момента наближава и тялото се подготвя за раждането Wink

# 22
  • Мнения: 1 796
Ами по принцип от няколко дни не съм спряла да чистя,ама имах такъв период и към края на 7-мия месец.Не знам,може и да се притеснявам излишно,но предполагам знаеш,че като очакваш всеки момент се вглеждаш във всичко-във всяка болка и всяко неразположение.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И според мен са били подготвителни контракции.
Истинските контракции са регулярни,интервала при тях се скъсява,не е задължително да изпитваш много силна болка.Има жени,които достигат до 6-7 см.разкритие без големи трудности(аз не бях от тях Sad,де).И като станата на 5 мин,тичаш към болницата,но това би трябвало да го знаеш.
Бъди сигурна,че когато момента настъпи,няма да го сбъркаш Peace
И колкото и да ти е трудно,се опитай да продължиш нормално ежедневието си,защото това вторачване във всяко симптомче,освен да те изнервя и стресира,не води до нищо по-добро.

Успех и леко раждане. Hug

# 24
  • Мнения: 1 558
Естествено,че наближава.Щом влезеш в 9-я месец,багажа ти за болницата трябва да стои до входната врата Laughing

# 25
  • Мнения: 360
Идва най-хубавия ти миг в живота,скоро ще е Hugрадвай се и не се притеснявай,за повече кураж има една тема "смешно ли е раждането"горещо ти я препоръчвам.желая ти леко раждане и здраво бебече в ръцете ти  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 274
ми аз си ходех няколко седмици така....
но се е приготвило вече, наместило се е...което е добре Wink
така или иначе няма много да чакаш още Simple Smile

Изчерпателна, както винаги.   bouquet
Към авторката - приготвяй си багажчето, вижда му се краят.
Леко раждане.

# 27
  • Мнения: 1 740
kristina23(1986) и аз да ти пожелая леко и безпроблемно раждане .
Успех.

# 28
  • Мнения: 30
spri da se 6a6ka6 kato doide 6te razbere6 i da mi se obadi6.za ostanalite predi da ste me navikali az sam sestra i.SPOKO Peace Heart Eyes Hug

------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 19:55 от AnMary

# 29
  • Мнения: 9 441
Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт