MTV и victoria ще дебелеят, през новата година бебчета ще си люлеят!

  • 28 077
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 481
Благодаря ви Вики и Краси Hug
Оказах се както с Трифон, но тогава нямах чак такива кахъри /лежах за задържане само 1 път за 10дни/ , с ниско разположена плацента-над цирвикалния канал и се предполага че кървенето е от това /и дано ...че  е по-лош вариант отлепена плацента или друго../.
Вчера отидох на фризьор-/2 часа заради кичурите/, и само съм седяла седнала..нищо друго, ама явно трябва да съм в хоризонтално положение Confused
Правих ФМ и БХС-всичко е ок.
Иначе драйфането си е на линия нон стоп ooooh! сега от това лежане съм като парцал /апропо-второ е-в 6 г.с. беше първото/, дано и последно да е Praynig
Съпружието помага, милото, ама за капак го боли зверски кръста..а бе де се хванахме на дърти години с второ не знам Mr. Green
Доки забрани секса до 21г.с....то не че ни е до него-мъжо с болен кръст, аз..., но поне се надявам да е прав в прогнозите, че до тогава с растежа на матката ще се вдигне и плацентата..не ми се лежи 6месеца Crazy
Тъй-наоплаках ви се, кратко точно и ясно, че да не ви отегчавам съвсем, и обещавам да е за последно Peace

# 16
  • Мнения: 1 033
Мтв и Вики , пожелавам бързо да се нормализират нещата и в началото на другата година да се радваме на вашите мушмороци!!!
Зечко, спри се ве!

Благодаря на всички за палцестисканетов понеделник. Срещата мина добре, сега оставя да платят  Mr. Green Изкарах екшън начални летни месеци , но нещата вече се нормализират и скоро ще отида да си взема калпазанковците! Нямам търпение вече!!

Снощи нагушках Калина и Катя, голям кеф!!!

Целувки за всички!!! Hug

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
МТВ, дано нещата се стабилизират при теб!! Praynig

А да ви кажа Яна изглежда пефектно! Страшно гадже е!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 616
МТV надявам се скоро всичко да си дойде на мястото и да нямаш повече притеснения  Hug Почивай и мисли положително   bouquet
Моите хлапета отиват при свеки за 2 дни (за първи път това лято, всъщност за последните 6 месеца май) и ми е супер криво. Моят мъж е решил, че непременно трябва да отидем на мото събора в Стара Загора и отнасяме следобеда нататък. Нещо с минаването на годините все по-малко ми се ходи по тия събори и умирам от страх по пътищата Confused Ама и сам не ще да ходи... Та тъй -ще съм на линия отново в понеделник (надявам се и със солиден снимков материал  Mr. Green)
Приятен уикенд на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 1 033
МТВ, дано нещата се стабилизират при теб!! Praynig

А да ви кажа Яна изглежда пефектно! Страшно гадже е!
Е, айде ся да се изчервявам  Embarassed Мерси , има още какво да се желае!

Мише, има за какво да те е страх, то станаха толкоз ненормалници по пътищата, че не е за говорене. Особено Петолъчката - Ст. загора, там карам все със свито сърце.

# 20
  • Мнения: 49
MTV съжалявам за предишния си отговор към теб EmbarassedНямах представа, за миналата ти бременност отскоро пиша при вас и се надявам да ми простиш.Знам,че това е болезнено за всяка майка.А сега приеми пожеланията ми за лека и успешна бременност!

# 21
  • Мнения: 9 481
nelisan , не се притеснявай Hug Гледам да приемам нещата "философски"  Crazy...в края на крайщата не всичко зависи от нас..правим каквото трябва, пък става..
Така че, не се кахъри-не си ме засегнала или обидила с нищо Hug


mishelin вие сериозно от Варна с мотор до СЗ ли ще идвате?? Shocked



# 22
  • Мнения: 49
  bouquetза теб MTV

# 23
  • Варна
  • Мнения: 616
На линия съм  Mr. GreenПътешествието до Стара Загора мина единствено с изтръпване на моето дупе от дългия път - моят мъж направи само кратка почивка на петолъчката за бърза хапка и айде юруш пак. В петък вечер спахме в Димитровград, а в събота стигнахме и до събора. Хапка пийка със стари приятели от цялата страна и така  Laughing
Ето и малко снимчици : http://mishelin26.multiply.com/photos/album/5/Motot_sre6ta_Stara_Zagora_2009
За съжаление обаче като се прибрах, Симонка я заварих с 38 Т - кухата ми свекърва цяла седмица била с разтройство и въобще не ни каза, че не е добре  #Cussing out Та така сега съм в болничен, надявам се да оздравее до четвъртък, че ще я накарам оная дрисла да ми възстановява парите загубени от излизането ми в болничен. Направо място не мога да си намеря от яд  tantrum Rage
Ако не ни мине котка път, следващата седмица сме на събора в Разград, но този път с децата - аз с колата и децата, мъжо с мотора  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 666
Леле, колко много пишете, поспрете се, нямате изчитане....  Wink Sunglasses

МТВ, много да се пазиш! Твоето си е наистина сериозно.

Мишелин, големи сте авантюристи!

Пачи, тоя път филмът щеше да е страшна комедия, ако не беше драма с трилър елементи.... не е за разправяне... както и да е, знам, че направих каквото трябваше...

# 25
  • Мнения: 2 614
Аааа, а аз идея нямах, че има нова тема и се чудех защо не ми идват известия и не пишете Sad

НО пък е с хубави новини!
Честито и на Вики и на МТВ! Лека бременност и на двете и здрави дечица на финала!  Hug Heart Eyes
Нашата отпуска приключи, хубаво беше, но имам чуството, че се случи преди половин годна!
Още не съм качвала снимки, като го направя, ще пусна да разгледате Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 666
varnenki i dobricliiki,mnogo li vi liu6na?kak ste?

# 27
  • Мнения: 940
земетръс ли е имало ,много ги мразя...бърррррр

правде...много е сладка Калина на автара,хубава снимка  Heart Eyes Мерси за пожеланието  Hug
елси надявам се при теб драмата да е приключила,когато са замесени роднини е много кофти

# 28
  • Мнения: 1 033
varnenki i dobricliiki,mnogo li vi liu6na?kak ste?
Добре сме Grinning залюля, ама за кратко. Като гледам по Софийско по страшно с тез валежи.... Иначе тук ставаше за плаж.
Ти как я караш , Елси? Бонбоните какво правят?

# 29
  • Мнения: 2 897
Здравейте дами!
След почти цяла година се наканих да пиша Embarassed Чета ви когато мога, но все не ми идва музата да разказвам какви сме ги свършили в последно време...
Вики и Мони, много се радвам за вас и ви желая безпроблемно и леко бременеене и здрави бебчета на финал Hug
Като гледам така масово повторихте и това много ме умилява. Ние не сме се решили още, поне в близките две години, но кой знае.
Накратко - добре сме, Бобчо е на бабин дом до края на август, виждаме го почти всеки уикенд, чувства се отлично и се държи много мъжки без нас. Бяхме и на море, жалко, че времето така бързо се изниза...
Направихме му кръщене през май, вече е официално християнин. Аз си взех държавния изпит(с 6), мина и тази гадост зад гърба ми, ще поспра с ученето за известно време, докато пак не ме прихванат лудите. Работя, излизам, нищо впечатляващо...
Ще се постарая следващият ми постинг да не е догодина Simple Smile
Много целувки на всички, малки и големи Hug

Общи условия

Активация на акаунт