Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 45-та тема

  • 91 159
  • 665
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 574
И аз да се разпиша със снимка ,днес приготвих тарталети със сирене яйца и шунка за закуска ,вдъхновенна от Абра от друг готварски сайт.



# 601
  • Мнения: 9 776
Айде и аз по модата Laughing с бърканата пица. Много ни хареса, Майчеbouquet!

# 602
  • Мнения: 2 126
Кебапчета с пържени картофки:


ТАзи сутрин направих добруджанките в два варианта:


И във формичките за кексчета и тези за кошничките Wink

# 603
  • Мнения: 1 283
Сутрешната ни закуска /към обяд/ И нали още сме на строителна вълна, очевидно ремонтите ми се отразяват и при поднасянето на храната -  hahaha"Архитектурни банички със сирене"

# 604
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
И аз да се разпиша с моите неща от вчера
Пържени скариди със зеленчуци и ориз
Мезенце
Солени бутерки с кашкавал и салам
Сладки бутерки с шоколад и сладко от бели череши
Бутерка с форма на сърце за съкровището с плънка от шоколад

Извинявайте за качеството, но съм ги снимала с телефона си, че не разполагам в момента с апарат   bouquet

# 605
  • Мнения: 2 126
Пангасиус на скара Sick
Няма да слагам снимка,само линк към нея,че не заслужава Mr. Green Писах в другата тема затова ooooh!

# 606
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Дес - Ох...много обичам пангасиус , ама ми идва скъп...А четох , че ти май не го долюбваш...
За мен за обяд - пил. филенца,печени пиперки и патладжан, за мъжо - несниман пържен боб.

# 607
  • Мнения: 1 930
Големи красоти тук,пък и архитектурна кулинария...браво Peace
У нас скромно мусака,най-сетне с картофки, а не с тиквички Wink         и бисквитена тортичка  chef

# 608
  • София
  • Мнения: 3 818
Лелеее, два дни не съм писала и толкова много вкусотии сте показали... newsm51

Днес приготвих набързо пиле с ориз на фурна и патладжан и лук на скара.

# 609
  • Мнения: 2 126
Дес - Ох...много обичам пангасиус , ама ми идва скъп...А четох , че ти май не го долюбваш...
Ами,незнам останала съм с впечатление че тази е сред най евтините риби,след скумрията де Thinking
Децата си хапнаха,мъжа ми,баба почерпих никой не възрази,аз не мога да я гледам ви казвам.

Миг,много хубава порцийка Grinning
Пепика,красота струи от твоите снимки както винаги  bouquet

Аз не всеки път се изказвам,но винаги се възхищавам на всичките ви чудесни снимки и сготвени манджички с толкова любов и вкус.Имам предвид всички,които поствате снимки и помагате с идеите си на всички нас.Няма да ви изреждам,но винаги имате моето искрено възхищение и благодарности Hug

# 610
  • София
  • Мнения: 3 818
Дес, и аз приготвих веднъж пангасиус от любопитство, но не ми хареса и не повторих. Wink

# 611
  • Мнения: 1 313
Здравейте кулинарни магьосници!  bouquet
Тук е пълно с коя от коя по-голяма вкусотия!Поздравления!
Диди, бюрека ти изглежда умопомрачаващо!  bouquet
Аз тази сутрин забъркак едни:
Blueberry Pancakes

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 15:10 от esy

# 612
  • София
  • Мнения: 3 789
Миг Незабравим, защо да е скъп пангасиуса? Аз я купувам на 6,90 лв/кг. Чувала съм, че в Пикадили била около 20 лв/кг newsm78 Thinking
Само да намеря снимка и ще ви покажа колко е вкусничъл с Маги фикса Hug

# 613
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета, страхотни вкусотии сте приготвили пак. Поздравления. Пепика ще може ли рецептата на така наречените "Архитектурни банички със сирене", благодаря предварително.

# 614
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Миг Незабравим, защо да е скъп пангасиуса?
Щото ми се свива , а ми е вкусничък и не ми стига  Grinning Embarassed
Аз си го пека върху пекарска хартия или алум. фолио във фурната . Посолен , опиперен и отупан с овесени трици или царевичен грис/брашно.
Отделената мазнина изцеждам и хвърлям. Хвърлям и въпросните тлъстинки- в тях е тежката миризма.Ох....и много лимонов сок ...и айде , че се улях с лиги  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт