Февруарчето продължава да расте , а мама мисли за море!!! (8)

  • 11 050
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте!
Нарцис, честити ти сини гащи, аз ако чуя такава новина за моето бебе ще съм на седмото небе от щастие, така искам момчееее. Laughing

Аз вече съм пушка, никакви симптоми нямам, тази сутрин се захванах с редене на гардероби и изхвърляне на стари дрехи, много добре се почувствах. Магнерота определено ми действа по-добре от но-шпа, защото и болките изчезнаха.

# 241
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте момичета   bouquet,

Аз също правих ранна ФМ в петък - 12 г.с. при моя доктор Сигридов и незнам дали съм първата сред вас, но Доки каза, че според изгледа на пъпната връв 70% ще съм мама на ДЕВОЙКА , живот и здраве. Таткото още малко ще разчита на останалите 30%   Joy
По различните мерки беба е с 4-5 дни по голяма. Гледахме мозъчето, каза че при аномалии имало някъкви кистички, но при нас вс. е ок. Също и гръбначето, носната костица, нухалната гънка, клапите и камерите на сърцето, отделителната система (тук също имало нещо характерно при Даун), ритъма на сърчицето - бе 171 удара, разни размери на главичката, телцето и бедрото ... мисля. Това май беше основно. При нас за сега всичко е чудесно. Пуснах и БХС, в четвартък - резултат. Док ме предупреди , че понякога стават големи разминавания с БХС и да не се панирам ако резултата е подвеждащ, защото Беба е перфектна. Най-добре да се повтори без да се споменава, че сам го пускала Simple Smile /в случай на проблем де/.

Аз също имах МН. НИСКА ПЛАЦЕНТА /на Ехото стоеше перпендикулярно на родовия канал и трябваше да лежа/ Сега слава Богу се е вдигнала и съвсем леко с крайчето го докосва. Мисля, че постепено ще се вдигне още  Praynig.  Пртеснявах се защото имаме карта за Несебър от 13.08. до 23.08.2009 и мн. ми се искаше да сменя обстановката и въздуха. Сега решихме леко с повече почивки да се занесем. Дано не ми излезе през носа. Док каза мепременно да отида и по леко да я карам  Peace

В петък се записах за ФМ при Марков - предложиха ми 01.10.2009, ще съм 20-21 седмица . Така че побързайте. Мен тази дата ме устройва. Мисля, че Марков ще почива втората половина на август и затова часовете се изместват доста в бъдещето.

Пазете се и приятна седмица на всички  Heart Eyes

# 242
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте!!!
Аз ви чете много редовно, но се въздържам от писането. Не съм по съветите, защото ми е първа бременност и...абе добре че ви има. Много ми е полезен този форум HugСега не издържах и искам да се похваля. В 12 седмица съм. Имаме си ръце и крака Grinning. Всичко е нормално и днес ми излязоха резултатите от кръвна картина, ВАСЕРМАН и ХИВ.За хепатит нищо не казаха а аз забравих да попитам Confused Всичко е ОК Mr. Green. До скоро само ми се гадеше но започнах да повръщам вместо да отшумява newsm78. За пола имам някакво много силно предчувствие че ще е момиченце, но ще видим Rolling Eyes. Успех на всички Hug

# 243
  • Мнения: 239
el_P добре дошла и честито  Hug
Поздравления за добрите резултати.
Надявам се по-често да влизаш при нас, не само да ни четеш  Wink

# 244
  • Мнения: 33
лелеее, не мога да ви изчета. днес ми бяха готови резултатите от изследванията без токсоплазмоза. всичко е нормално, хемоглоб е 113 и ще пия желязо, а кръвната група е 0-, което не ме зарадва много. утре сме на ФМ, стискайте палци. иначе и на мен вече коремчето ми личи, макар и в 13 седица.

за злобните жени на 40-50 годишна възраст съм съгласна. не е имало случай да чакам на някаква опашка и те да не се заядат с някой.

на всички, които ще идат на море им пожелавам да си изкарат много хубаво, а на тези, които като мен няма да отидат заради сигурността на бебчето искам да им кажа, че няма защо да съжаляваме. каузата си заслужава.

да се похваля, днес не ми се гади толкова и си хапвам добре.

# 245
  • Мнения: 72
Добре дошли на новите мамчета!На Нарцис честити сини гащи stork-boy,нямам търпение и аз да разбера пола на моето бебче.Да ви кажа след 2 седмици излизам отпуск,и нямам търпение вече,няма да ходя на море че ме хвана страх нещо,а тъкмо щяхме да резервираме стаи,но..ще идем другаде.Приятен ден на всички и до утре от мен!

# 246
  • Мнения: 149
Момичета, влизам набързо да почерпя за р.д.-то на Гогича. Вече е голям мъж Wink Ние сме на морето.....после ще ви настигам. Целувки

# 247
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
slyn4ogled ,   да ти е жив и здрав сина bdbaloni . Мноооооого да те обича, мнооооооого да те радва и догодина мноооооого да ти помага като един голям батко  newsm62

# 248
  • Мнения: 112
Ето ме и мен отново Simple Smile

Относно коремчето - аз си мисля (или си въобразявам), че не ми личи, ама истината е, че нищо от предишните дрехи вече не ми става. Добре, че си взех няколко по-широки блузки. Мисля, че лятото ще изкарам и без нови дрехи.

И аз днес бях при лекаря ми - на частно - беше малко по-внимателен, но пак не ми обясни много. Показа ми плацентата, мъничето размахваше ръце и крака и се въртеше - много сладко ми стана. Ама още не знам дали е момче или момиче. Ние нещо изчислявахме с таткото по дати и би трябвало да е момченце, ама да видим.

И аз съм на БХС след 20 август.

Момичета - този Марков много ли е добър - някакво специално изследване ли правите при него? Колко струва? Мерси предварително за инфото  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 45
Здравейте, момичета! Бях на преглед в Стара Загора и за съжаление доки потвърди, че бебчо е само един  Sad Другото не е оцеляло. Обясни ми, че е нормално и няма от какво да се притеснявам. За съжаление в природата е така - по-силният оцелява. Разясни ми подробно т.нар. "синдром на изчезващия близнак".
За радост бебчо се развива добре. Каза, че си отговаря на седмиците 12-13г.с. Изписа ми Центрум. Май е това.
Slyn4ogled да ти е живо и здраво момчето и много да ви слуша  nbirthday
Добре дошла на новата мама и честито на всички, които вече знаят пола на бебчо. Аз питах днес за пол, но още било рано.

# 250
  • Мнения: 1 131
Здравейте, момичета! Бях на преглед в Стара Загора и за съжаление доки потвърди, че бебчо е само един  Sad Другото не е оцеляло. Обясни ми, че е нормално и няма от какво да се притеснявам. За съжаление в природата е така - по-силният оцелява. Разясни ми подробно т.нар. "синдром на изчезващия близнак".
За радост бебчо се развива добре. Каза, че си отговаря на седмиците 12-13г.с. Изписа ми Центрум. Май е това.
Slyn4ogled да ти е живо и здраво момчето и много да ви слуша  nbirthday
Добре дошла на новата мама и честито на всички, които вече знаят пола на бебчо. Аз питах днес за пол, но още било рано.


Мила,Радост за съжаление се случват и такива неща.Миналата година бях бременна с близнаци до 8 г.с.След това единия зародиш изчезна.Точно това ми обясниха и на мен-синдром на изчезващия близнак.Важното е живота,който расте в теб да е здрав и да те радва февруари.Успех.

# 251
  • Мнения: 36
vabeni,много ти благодаря за съдействието. Simple Smile
Още тази сутрин ще изтичам до аптеката да си ги взема,че вече се побърках с този нос ooooh!

# 252
  • Мнения: 7
Добро утро мами  Grinning
Влизам дамо да ви пожелая успешен ден.
Нарцис, честити сини гащи Simple Smile
slyn4ogled, да ти е жив и здрав рожденика, пожелавам му щастливо детство и да прави по някоя и друга беля за разнообразие   bouquet

# 253
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!ДНЕС ПАК СЕ ОЧЕРТАВА ГОРЕЩ ДЕН ,ЗАТОВА КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ СПАСЯВА -КЪДЕ НА МОРЕ,КЪДЕ НА БАЛКАН.АЗ СИ ВЗЕХ ДАЖБАТА НА МОРЕТО И СЕГА ПАК НА РАБОТА.НАДЯВАМ СЕ ДА ИДЕМ И НЯКОЙ ДРУГ ДЕН НА БАЛКАН  newsm41
Slyn4ogled ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК  ura Tada ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ КАТО НА СНИМКАТА!
ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВОТО МАМЧЕ   bouquet
Е МОМИЧЕТА  ЗА СЕГА ВИ ОСТАВЯМ ,НО ЩЕ ГЛЕДАМ ПО НЯКОЕ ВРЕМЕ ПАК ДА СЕ ВКЛЮЧА. yes

# 254
  • Мнения: 4 187
Добро утро! 

Нарцис, rangely
честито и от мен, сигурно е страхотно да знаеш пола на бебето толкова рано  Heart Eyes. Искамммм и азззззз......

slyn4ogled
, да ви е живо и здраво момчето, много да ви радва. Благодаря за почерпката    bouquet !

Radost, прегръщам те, това е природата, тя си знае работата  Hug!

При мен нищо ново. Излизаме рано с Рая, докато не е моного горещо, в неделя дори я заведох на плаж, но дори и под чадъра не ми беше комфортно  Rolling Eyes.
Чакам си датата за прегледа с нетърпение, мисля да помоля докторката да ме погледне на 4Д с  надежда да видим пола. Искам да се убедя, че момиче  Grinning, а ако е момче да знам от рано, за да се настроя  Blush

Общи условия

Активация на акаунт