Завръща се предаването Бон-бон

  • 2 562
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Освен сладурските клипчета на детски песнички, в предаването ще има игра с деца-зрители, нещо като "музикална академия". Ще се избират деца (ще има кастинг ), които ще участват в предаването и ще се състезават помежду си. Имаше статия във в. Труд, но подробности ще разберем когато започне  (на 11 Септ.).. И ние го чакаме с нетърпение, че беше любимо на каката , а малката вече научи наизуст записаните стари предавания (добре че ги записвахме thumbsup)
Цитат
А как се казва групата ?
Цитат
Групата се казва "Melody"

# 16
  • Мнения: 5 140
Моята Ния като видя рекламата и веднага "Мамо кой са тези?",аз и казвам "Бон-Бон-ите",така се зарадва милата,много са и любими.Чакаме в събота с нетърпение да гледаме"Ала-бала",нали там пеят точно те.
Ще го чакаме с нетърпение и ще го гледаме с интерес!  bouquet

# 17
Преди малко го гледахме, новото Бон Бон, хареса ни много, кажете вие ..........харесаха ли го вашите деца, ще искат ли да участват в играта?
 

# 18
  • Мнения: 1 232
Преди малко го гледахме, новото Бон Бон, хареса ни много, кажете вие ..........харесаха ли го вашите деца, ще искат ли да участват в играта?
 
На Вики и хареса много,пита ме кога ще го дават пак

# 19
  • Мнения: 5 183
Моля ви, кажете в колко 4аса го дават и дали е всяка неделя. Аз помолих майка ми да го записва. Тя работи в Слън4ев бряг - понякога и в събота и неделя, но скоро сезона ще свърши ...

# 20
Здравейте,  става дума за детското предаване Бонбон което днес беше на мястото на @знам нали ? Значи е от 8.30, а дали е всяка неделя -не знам, но най- вероятно е. Аз пък да ви попитам какъв е този конкурс,  който са обявили  , за каква възраст е? Иначе те са ни любима група на цялото семейство и ги следяхме редовно по БНТ, радвам се че пак ще ги гледаме.   

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Сутринта докато закусвахме с малката го гледахме.
Тя се заглеждаше от време на време, като пяха предимно или танцуваха.
Като чу позната думичка в едната песничка "копче" съвсем й стана интересно.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
  И аз да питам къде и кога ще има кастинг и в какво се състои, ако някой знае де.....

# 23
  • Мнения: 195
Част от предаването е играта "Ти си БонБон" в която ще участват деца - зрители на възраст до 14г. . Всеки месец трите деца избрани на предварителен кастинг ще се състезават в 3 кръга за да излъчат победител.
Първия кастинг ще бъде на 17 .09 , записването за него става на тел. 963 05 61 всеки ден от 13 до 17 ч. Успех на участващите Wink
 

# 24
Виждам че темичката е отишла доста назад, но днес сутринта гледахме БонБон и не мога да се сдържа ...........да  питам харесва ли ви и има ли някой ходил на кастинга. На нас ни хареса  много, много,  smile3501 за бТВ

# 25
  • Мнения: 5 183
Зна4и ще е всяка неделя, така ли? Страхотно! Ех, нямам търпение да полу4им колет4е с жидеокасета - запис на Бон Бон

# 26
Някой може ли да ми каже откаде в София или Бургас мога да си купя диска (или сваля от интернет) с песните на Бон-бон  newsm78 ?! помогнете бе хора  Cry много ми хареса песничката за копчето което се скасало от джобчето хехе

# 27
  • София
  • Мнения: 285
Имаше го на една от масите на площад Славейков, където продават детски книжки.

Общи условия

Активация на акаунт