Режимите на Ипократис 13

  • 70 188
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
Добро утро!

wanja, плодовото мляко ми е в първия режим - всеки ден за следобедна закуска. Аз миналата година като почнах не свалих много с него, но след половингодишно прекъсване реших да пробвам. И хляб имам. Даже тази сутрин двете филиики ми се сториха ужасно много...
Вчера като за първи ден прегреших с 5-6 солетки, но не го приемам като грешка и продължавам. Трябва да издържа до 29-ти fingerscrossed

# 61
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!

на шега на майтап изкарах един режимен ден от доста време не съм била толкова стриктна ooooh!
Мама В, много хубави морски снимки видях,предполагам че и на балкана е било страхотно,ако имаш някоя снимка ще пуснеш ли.
Ваня, аз ги свалих за около 6 месеца(даже тогава бяха почти 15),но ходих ме на море, тогава качих  и оттогава се боря с последните килограми,който ми останаха.
Ивелина, успех и пиши така по лесно човек успява да е режимен. Peace
Прокли, как си мила?
лек и успешен ден! Hug
мама В,изпревари сме с кафенцето,така че моето остава за слетобед Wink

# 62
  • Мнения: 12
Добро утро, милички
как сте, режимни надявам се, тука чета ногу хубави работи  - стегнали сте се  Mr. Green
режимът е страхотен, хващайте един за ушите и ....умната!
Деско, давай мила, последните най-трудно се свалят  Hug

кой питаше от колко почвам?
аз миналата година свалих 8 килца за има-няма 2 месеца
беше супер!
зимата от безволие, нерви и ред други неща си ги върнах, та преди известно време се оказах на изходно положение - 79
ама пък таз сутрин съм 77,5, хе-хе, ко знайте вий кльощите,  по на 60 килца
опитвах се и по чуждо да ходя дето се вика - зоната пробвах - тц, нищо не стана, пък нека да е суперздравословен режим ....
и пак тука .....
и си има ефект, само трябва дисциплина и постоянство
след известно време апетитът намалява драстично, освен тва ще ви се хапват режимни неща, щото от другата манджа ще ви става тежко, няма да можете да се тъпчете така
аз например напоследък квото нарушавам, нарушавам с плодове, а имаше време синът ми не можеше да се дореди до кроасаните си  Joy Joy
така че - търпение най-вече и стриктни, все пак не е толкова много, има и свободен ден ....

така, аз се раздрънках доста, лек и режимен на всички   bouquet

# 63
  • Мнения: 910
аз вече се издъних Embarassed,хапнах малко ориз(правих пълнени чушки),но се надявам само това д ами е прегрешението за днес
Прокли,знам че се свалят най-трудно ,но се успокоявам че и така съм добре и затова съм толкова несериозна.А ти сериозна и след някой месец ще си ме стигнала.

# 64
  • Мнения: 147
Деси, има снимки и от балкана, но още не съм ги свалила. Тия дни ще покажа.
Аз прекалих с количеството за обяд. Нямаше картофи в близката кръчмичка и ядох ориз, но беше доста повече от позволеното. Дано само това ми е кусура за днес.

# 65
  • Мнения: 1
Аз пък онази вечер се издъних като изядох една вафла. Вместо късна вечеря с 2 плода, излапах вафлата и така.
Мисля, че разни дребни отклоненийца от време на време няма да навредят толкова. Въпросът е да не са постоянни и ежедневни.
Но тези режими при всички положения много ограничават. За щастие аз си работя в къщи и няма кой да ме изкушава, но вечерно време или събота и неделя е кошмар. Особено, ако се ходи някъде. Всеки лочи бири, тъпче се с пържоли, а аз трябва да въздишам над 2 праскови и минерална вода. Или пък вечер - хората седят по 2 часа на бира, хапват пица, а аз с една салата и минералната вода и съм се наплюскала за един час и стоя и гледам като теле в железница...
Поне знам, че това положение няма да е вечно... Ето например Десс е била на режимче 6 месеца и има невероятен резултат. След това има волности и стягане, но си е в рамките на нормалното.
Като се сетя колко болни хора има, на които са им забранени какви ли не храни, за да живеят... направо нашето нищо не е. Simple Smile

Ивелинче, как върви режимстването? На мен хляб не ми се яде... даже петък чука на вратата, когато ми е свободен ден и като си помисля дори не ми идва на ум някакво ястие, което да си кажа - "ей това в петък непременно ще хапна".

# 66
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, ще ме приемете ли във вашия отбор? Stop Аз днес започнах. Не ми се струва трудно! Crazy

Имам няколко въпроса:

1. Може ли да се заменят дните?
2. Съвместима ли е диетата с кърмене?
3. Може ли да се менят местата на нещата в разумни граници, на плодовете и сиренето да кажем?

# 67
  • Мнения: 1
Здравей, autumnsphere и добре дошла при нас.  Simple Smile

На 1. и 2. въпрос не  мога да ти отговоря. По отношение на смяната на местата не мисля, че трябва, защото храненето е съставено на базата на съотношение на мазнини, въглехидрати и белтъчини. Ако например решиш да ядеш салата и вместо сирене да хапнеш плодове, тогава увеличаваш прекалено количеството на въглехидратите, намаляваш протеините и разваляш режима.
На мен Ипократис ми е казал "яде се, каквото е написано, без импровизации".

Ти какъв режим започна?
Успешно сваляне на килца  Peace

# 68
  • Мнения: 910
добро утро!
как сте?
аз естествено съм в лека издънка,но продължавам
autumnsphere,мисля че при кърмене Ипо дава друг режим,според мен недей рискува,защото може да ти се отрази на кърмата.
по късно пак ще пиша

# 69
  • Мнения: 12
добър ден, момичета
аз съм режимна, днес кантара показа 2 килца надолу за 6 дни, и то не съвсем режимни, първите 2-3 дни имах някакви прегрешения
днес потоп няма, ще карам режимна до другия вторник, когато съм на детски рожден ден....
ама като гледам как днес подминах и бисквитена торта, доскоро едно от най-големите ми изкушения, нещо съм се повредила май ....  Mr. Green
пу, пу, дано все така .....

Деско, твойте издънки не са страшни коте, и по килце на месец да смъкваш - пак добре
Айя пак са покри нейде ....
autumnsphere, щом кърмиш внимавай с режима, трябва ти индивидуален, с отслабването, особено ако е по-рязко, се отделят токсини в кърмата, тъй като организма почва да се пречиства и да изхвърля натрупани шлаки, така че внимавай .....
до няколко седмици или месеца, така или иначе ще спреш да кърмиш, не бързай толкова, здравето на детето преди всичко
не сменяй дните, освен ако не е наистина наложително и със сигурност не заменяй сиренето с плодове, сирене се заменя с яйце или месо
общо взето така, и пийте вода
ама много!!!

лек и успешен ден на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 910
писах,писах и го изтрих
Прокли,поздравления и за минуса и за тортата Peace

# 71
  • Мнения: 1
Прокли, браво за свалените килограмчета. Все така напред и надолу начи в това отношение.  Peace
Аз никъде нямам указание, че мога да заменям яйцата със сирене или месо. Въпреки, че се водят протеини, в предписанията на режима имам следното: пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон в собствен сос=черен дроб. Като количество са 150 гр.
Картофи = ориз. 2 средно големи картофа = 40 гр. суров ориз.

Ивелинче, къде се покри? Да не си се стопила с този режим  Grinning Кажи как върви смъкването на килцата?

Хайде лека на всички

# 72
  • Мнения: 147
Добро утро!
По кафенце от мен
Как сте тази сутрин?
Аз не се оплаквам, освен, че много ми се спи...
Режимна съм на 98% - 3 поредни вечери ям домати със сирене ( 2 вечери трябваше да ям варени картофи, а 1 - салата с черен хляб). Знам, че не е хубаво, но вечер чистя апартамента след прословутия ремонт на банята и това ми е най-лесно и бързо.
Айя и Гиги нещо се загубиха, сигурно са отпускарки  newsm78
autumnsphere, аз също съм на мнение, че докато кърмиш трябва да ограничаваш храната разумно. Прокли е права - по-добре се консултирай с Ипо.
Налага се да поработя...
Лек и режимен ден!

# 73
  • Мнения: 12
Добро утро, момичета
Ваня, не пише че може да се заменят, но яйцата са най-чист протеин, като ти писне от месо - заменяш 150-те грама с две яйца и готово
а сиренето, там малко по не е препоръчително, но пак може, ама с по-малко количество
ам налага се понякога да импровизираме, все пак ....
но  такава замяна не е кой знае кво нарушение, въпреки че ипо е прав да ви казва, че се яде квото е писано, и това си е трик - храната е общо взето една и съща през 6-те дни, организма като свикне и не я усвоява цялата и пак сваляме ......

Деско, ти що така си си затрила поста, пиле ....как е днес, режимна, нали

# 74
  • Мнения: 910
Добър ден!
Мама В, и аз като теб на 98% режимна,но според мен пак си е нещо.
Прокли, засега съм режимна,ама нямах и време да си помисля за нещо нережимно,досега чистих и преди малко си изпих сутрешното кафе.
Ваня, доколкото знам от момичетата Ипо казва да се спазва в началото стриктно режима,на по късен етап може да се правят някой заменяния, който си написала.
лек и спорен ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт