губя си ума по по-млад мъж

  • 11 487
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 692
Много сте практични, мацки - връзки, изневери. Жената просто е объркана и се чуди какво й се е случило и как е възможно.

# 46
  • Мнения: 431
Абе какво им харесвате на агнетата... За тялото разбирам, ама като си отворят устата... ooooh! И съм съгласна с КЛОНКА за лелинството... ако въобще сподели с приятели, щото може и да го е срам, че чука дърто. Grinning

# 47
  • Мнения: 46 641
Абе какво им харесвате на агнетата... За тялото разбирам ...

Какво тяло, те повечето са хърбави и кльощави  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 431
Абе какво им харесвате на агнетата... За тялото разбирам ...

Какво тяло, те повечето са хърбави и кльощави  Rolling Eyes

Е ти съвсем ги разби... Joy Ама има нещо вярно, като се замисля, доста хърби има, не спортуват, отдавна не съм виждала красиво мъжко тяло. Приемам, че на авторката увлечението е от изключенията.  Flutter

# 49
Това все едно че аз съм го писала, преди 4 години. Първата година беше страхотно, невероятно....подмладих се с 10 години. Ама после започнаха едни мъки, едни съмнения, едни разкъсващи чувства. Обичах го до полуда, а тои......си въртял паралелна връзка с уж вече бившата. Това го разбрах наскоро, преди ниаколко месеца спря даже да се обажда, получих сух смс че ще се жени.....Този човек ми разби живота.....БЯГАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ.

# 50
И аз така от една година си губех ума по един младеж с 11 години по малък.
При удобен момент се случиха нещата помежду ни.
Искам да кажа, че разликата във възрастта почти не личи и не е кльощав, а един страхотно изглеждащ мъж. Интелигентен и джентълмен.
Такива емоции не бях изпитвала от години. Не се чувствам гузна.
А и двамата разбираме, че няма смисъл да продължаваме. Тъжно ми е но така е по добре. Особено мило ми стана като ми написа че съм специална за него.

# 51
  • Мнения: 592
Само толкова ли сте???  newsm78   Party Нищо ново...
Ама защо се влюбвате - не е ли ясно че работата е само до еба..то. После момчетата криви. Като имате претенции за големи и умни, трябва да сте наясно какво да очаквате от такава връзка, ако изобщо има нещо освен секса. Дайте да си говорим като големи хора! Не забравяйте, че не сте на 18 - да си правите врътки и каквото си искате - едно че сте загубили тренинга и хватките, друго че не сте в силната позиция! Яжте си агнешкото когато дойде. А агнещкото е много сладко /пу, пу, пу -дано не ми се стовари на главата някой ден/

# 52
  • Мнения: 7 474
Почувствала си се жива-стари, забравени чувства са те връхлетели Laughing
Но....нищо не можеш да очакваш от такава заигравка...може би малко секс...
ама се съмнявам, че ще си струва.

# 53
  • Мнения: 2 448
Абе какво им харесвате на агнетата... За тялото разбирам ...

Какво тяло, те повечето са хърбави и кльощави  Rolling Eyes

Да бе, на нищо не приличат да му се не види.  Whistling
на 21 , като ги гледам кви са грозни, направо се радвам, че не съм млада и свежа като за тях.   Joy

# 54
  • Мнения: 950

Какво тяло, те повечето са хърбави и кльощави  Rolling Eyes
И обезкосмени ,с маникюр,оформени вежди  и какво ли още не  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Няма грозна младост!
Н-Я-М-А!!!
Обезкосмени били, хърби били...глупости!
Ей това е разликата - да си на 18 и да си на 38 - виждаш различни неща.
Няма логика да очаквате космати, закръглени младежи, защото това не е естествено.
И след като никой мъж не казва, че едно 18-годишно, слабичко момиче не е красиво, не виждам как пък 20-годишните момчета, дето нямат космаци и паласки, се оказаха грозни!!!

А доколко са развити телата им, това е друг въпрос. Но един хърбавелко ще стане или хърбав мъж, или ще се обвие в пласт сланинка, но мускули няма да развие. И в тази ситуация пак е по-добре да е млад и слаб, отколкото стар и кльощав.

# 56
  • Мнения: 171

хлъц  Shocked
Тоз да ми кацне... пък нека ходи после и да разправя, хилейки се, за лелката. Мен ко ша ма топли на стари години, а?

# 57
  • Мнения: 46 641

Ужас, прилича на ЛеоПардо  Joy

# 58
  • Мнения: 626
Много сте практични, мацки - връзки, изневери. Жената просто е объркана и се чуди какво й се е случило и как е възможно.

Тука едва ли ще можем да и отговорим с точност,нали тази химия "любов" не може да се обясни Wink
Просто даваме съвети и предположения- едни от старилА,други от патилА.

# 59
  • Мнения: 3 057
Абе какво им харесвате на агнетата... За тялото разбирам ...

Какво тяло, те повечето са хърбави и кльощави  Rolling Eyes

Да бе, на нищо не приличат да му се не види.  Whistling
на 21 , като ги гледам кви са грозни, направо се радвам, че не съм млада и свежа като за тях.   Joy

Както се казваше в един известен филм:

- Искам да съм красива като хората в списанието.
- Това не са хора, а модели, скъпа.

Общи условия

Активация на акаунт