ЯНУАРСКИ диванета мътят на гърнета!

  • 14 117
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
Кате, ЧРД! Да си здрава и много обичана! Hug

Габи, скрихте ми шапката! да вземем да дойдем на обучение Simple Smile

ето един сайт, където може да проверите доколко "hazard" са различни козметични продукти. в полето за търсене пишете името на компанията/марката/продукта и после четете Wink

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 09:19 от Пипи

# 46
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Я чакайте да ви питам: вие давате ли сладолед на малките и по колко?

# 47
  • Троян
  • Мнения: 141
Ами аз давам,но на Маги бързо й минава мерака,хапва 5-6 лъжички и толкова.Може би ако й дам да яде сама по ще й се ослади,но това скоро няма да стане,че ще заприлича на прасенце Mr. Green

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 529
Когато ние с татко и хапваме сладолед (рядко), на Ксюша и взимаме само вафлена кофичка да ръба - остава много доволна  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 1 546
Нашия си хапва и сладоледа и вафлата но и той бързо се наяжда. Като цяло вече всичко яде. Къпини, сини сливи, джанки на вилата яде в неограничено количество. Естествено имаше и пропуск голям на митницата  Mr. Green  hahaha  Mr. Green но това не му пречеше изобщо. Само на майка му, че ми създаваше повече работа на чешмата.  Mr. Green За доматите казах, че тях ги  яде като ябълки. А кебапчетата минаха от вечеря и на закуска.  Laughing Не знам на есен как ще приема отново кухнята.  Rolling Eyes
Днес ми се видя топъл, както и вчера но днес реших да измеря Т и....37,7  Shocked от какво ли може да е.  newsm78Няма никакви други симптоми за каквото и да е било.  Thinking

# 50
  • Мнения: 719
Дамче, може и зъб да е, но не искам да те плаша. Пак върлува гадния летен вирус. Калина втори ден е с много висока Т, над 39.    Tired Без други симптоми.
Дано дребосъка е добре.  Praynig

И Калина не проявява интерес към сладоледа.

# 51
  • Мнения: 10
Дано бързо се оправят Косето и Калина, ужасно е на тая жега да си с Т Sad
За сладоледа - миналата година на морето Боби ни изяждаше сладоледите като беше на 7м, а сега въобще не иска, и шоколад не обича Rolling Eyes

# 52
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте,
аз не съм минавала отдавна...
Добре сме, Сашето расте, дивее...няма много способности, като гърне, биба и т.н.
Вървим от бавничките. Има желание да хапва сам, като Миша, но на мен рядко ми издържа нервите. Миша е върховна, както винаги. Много сладко говори. Сашко казва, мама, тате, кака, бау-бау, па-па, амам и това е. Пее Мила моя мамо, само че само с мамо, мамо, мамо и мелодията, а от вчера и в нова интерпретация с тате, тате, тате, пак с мелодията.
Ходим на плаж, кефи се, но не влиза във водата, само на брега си играе.
Спи спокойно нощем и заспива сам, и през деня и вечер, но с биба Rolling Eyes
Днес ходихме до кухнята пеша, не дава ръка, само като слиза и се качва от бордюр, спира е по всички коли и ги пипа, прегръща. гали...луд е за всичко което има колела.
Яде, сладолед, шоколад, и всичко което и кака му.

Джули, честито тату.....поне със сигурност няма да се налага да го променяш...Simple Smile))) (Освен ако няма да добавяш)

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Габи, къде се губиш?  Hug

Аз не съм давала сладолед. Като се замисля и аз не съм яла сладолед това лято  Thinking

Бързо да се оправят Косето и Калина  Praynig

Относно яденето - Не мога да се оплача. Яде и моите манджи и тези от кухнята. Всякакви плодове, мляко (пристрастена е към това АМ!!! ). Доста се разприказва и сега като седнем да ядем със заповеднически тон ми сочи хладилника и века - "Там!" и продължава да нарежда - си`ене (сирене), к`кавал (кашкавал), баица (баница), тако (мляко). Много е смешна  Simple Smile Иска всичко да и се сервира на момента  Laughing
Изглежда доста едричка за възрастта си, защото е висока. Иначе няма шкембе има миниатюрно дупе  Joy и все и падат панталоните Simple Smile

Илиянче, радвам се че се появи  Hug

# 54
  • Мнения: 367
Здравейте,аз само се разписвам в темичките,а те отминават много бързо.Ние тази седмица ще си имаме тати и сме много щастливи.
По темата за памперса и бибата май писах в предишни теми - без двете сме .
За сладоледа - давала съм само кофичката-няма голям интерес.
Косето и Калина  бързо да оздравяват.
За яденето- и аз не се оплаквам,ядем всичко и както Ханна е писала иска на момента от всичко което каже.
Поздравление за кърмещите майки  bouquet
Ние от понеделник 17.8 сме на ясла.Пропуснала съм доста теми,някой от дечицата започнал ли е вече???
Целувки от нас

# 55
  • Мнения: 374
Нели миналата седмица изкара някакъв бърз вирус с висока Т и никакви други симптоми. Всичко приключи точно за 24 часа. Много добре й се отразяваха душчетата с малко по-хладка вода от нормалното и много сапунена пяна.
Сладолед не е опитвала, но пък много си пада по сладоледените кофички. Вземам и лъжичка да си бърка Laughing Иска да се храни сама, но омазва всичко около нея.
Говори страшно много. Всеки ден ме изненадва с нови думи. От време на време прави изречения от 3 думички. Вече почти можем да водим диалог двете Grinning

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 529
Дамче, Шушони, да се оправят малките сладури  Hug Аз писах скоро, че Ксения беше 3 дни с висока Т без никакви други симптоми, на четвъртия Т изчезна и се появи обрив. Оказа се, че кара Розеола. След два дни нямаше и следа от обрива.

Ксюто също доста се разговори напоследък (след като изкара шарката - направо не се спира), най-дългото изречение което чух от нея вчера: "баба доди дава мяко на мау-мау!" със заповеднически тон  Mr. Green Не ме оставя да полегна вкъщи изобщо: "мама тани бъзо!" Общо взето ни строява  Laughing

Бибата не смятам да я махам все още, ползва я само за заспиване, така че не пречи.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 08:32 от Катёнок

# 57
  • София
  • Мнения: 3 688
Болните дечица да оздравяват

Вики бързо да свикне с яслата и да не боледува

В тази връзка искам да попитам мислите ли да давате нещо имуностимулиращо на децта за предстоящата есен и зима? Thinking

С памперсите и бибата сме до никъде...незнам кога ще ги махам ooooh!

Сладолед Лъчезара си хапва доволно,доставя и голямо удоволствие да си куса самичка,иначе вкъщи не настоява да се храни сама,а аз и давам,ноооо досега задължително обядваше на Бейби Айнщайн,а сега задлъжително на Миша...
Ханна записвай нови клипчета на сладурката,че само те са ни спасение   bouquet

Днес като гледам какво е ужасно времето и чак не ми се вярва,че е лято.Ще си отвисим вкъщи Sad

# 58
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Добър ден!
Завърнахме се от провинцията  ooooh! Имаше режим на водата и много насекоми, но поне децата се изкараха чудесно  Hug
С гърнето нямаме резултати още... Големият се научи около втората година, така че има време...
Кърмим се само вечер, когато си поиска, а той си иска  Wink
На ясла ще тръгва средата на септември, когато ни повикат.

Всичко течно при нас е "Бууу"
Всичко, което бръмчи е "Бррррррррр"
А всичко "живо" е "Баба"    
 Joy     Joy     Joy

Лек ден!

# 59
  • София
  • Мнения: 324
Момичета и вие ни липсвате! Hug

Чудя се как намирате време за форум?! Крис става в 8ч яде, миеме се, мажа го, обличаме се и изчезваме. Прибираме се в 12.30 яде и го приспивам. След това се чудя от кое да почна ... (готвене, чистене, гладене, епилиране, къпане ...). Става в 16 - 16.30 пак хапва и вън до към 21.00. После къпане, ядене и в леглото. Та в 22.30 сядам да хапна и да се видя с мъж ми. Нямам време да пусна компа дори. Как е режима при вас?

Слънчи, ще давам коластра. Много фирми я предлагат и според мои познати има много добри резултати.

Пипи , не знам за обучение, ама да се видим е добра идея.  Laughing За протокола да кажа, че аз му държа пишката  Embarassed

Сладолед не съм му давала, но може и да му дам да гризне, ако ме види, че ям.

При нас се случи нещо ужасно, когато бяха най яките жеги, също като при Джули и Рико, не можахме да събудиме Криско една сутрин. Бяхме на селото на мъж ми. И изживях най-големия ужас. Продължи около 2ч и половина, а на мен ми се стори цяла вечност. Не се разбра от какво е, но предполагат Хипогликимична криза. Той почти не беше ял предния ден(заради кучешките зъби), не беше пил достатъчно вода и не беше спал много. От тогава минаха 10 дни и Слава Богу, не е имал проблеми (като изключиме възпаление на целия венец от пробиването на зъби).

Иначе говори много, даже сме на вълна "Криси, млъкни малко!" Laughing Има много смешни бисери: гума е мънга, сапун е мъйн, дядо е дадю ...

Общи условия

Активация на акаунт