Мамита от гр. НОВИ ИСКЪР

  • 16 475
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 609
Боже, това е ужасно с детенцето. Дано да се намери.

И аз знам, че в София повечето детски затварят. Май ще трябва да питам госпожите, но за сега никой нищо не е споменавал, а в градината на сестра ми (в Младост)  даже са сложили съобщение, че правят вече списъци кои деца ще ходят.

# 61
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте мами от Нови Искър Simple Smile
току що намирам темичката ви и с удоволствие се присъеднинявам.
Ние  живеем тук (Военни жилища) от горе долу 4 год. ,но не познавам почти никого освен най- близките ни съседи.
Много ще се радвам да се видя и запозная с вас.

# 62
  • Мнения: 4 971
Здравейте момичета,


записвам се да следя темата. Аз живея в с.Кътина от година и половина. С приятеля ми чакаме първата си рожба през март ще се радвам да ви видя някой ден на кафенце.

  bouquet

Привет!
Сега виждам, че си писала в темичката. Обикновено майките се събираме на площада. По-големите дечица играят в градинката. Има къде да се седне и да се бъбри! Hug

# 63
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Деси, аз живея на улицата с детската градина, която води точно до жилищата. Сребърна също, близо си ни Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 116
Муцуна ,
супер значи можем някой ден да се видим Simple Smile

Аз имам една друга питанка към вас, т.к. ми предстои избор на педиатър ми се иска да споделите вие при кой ходите и въобще дали в поликлиниката има такъв.
Защото е хубаво да имаш лекар наблизо, както се казва "под ръка"
Благодаря ви

# 65
  • Мнения: 4 971
Муцуна, личен лекар и на двете ми деца е доктор Кирилова. Аз съм много доволна от нея. Никога не ми е отказвала направление, винаги е идвала у дома, когато се е налагало.  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 116
Betty L.  , Благодаря ти, ще се опитам да се срещна с нея и да видим дали ще  приеме за пациент бебчето ни Simple Smile

# 67
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Педиатърка на моите юнаци е д-р Мариана Никова - има кабинет на първия етаж в  поликлиниката и живее в жилищата. Аз съм доволна, но не знам доколко мога да съм обективна, защото е семейна приятелка.

# 68
  • София
  • Мнения: 116
Муцуна,
и с нея ще се срещна. Може би ще ни е дори по- удобно че живее наблизо.

# 69
  • Мнения: 0
Няма по лошо място  Нови-искар пулно е с боклуци хората са гадни селяни с гаден селски манталитет и софиско мислене че са нешто специално казвам го с голяма изкреност в думите си с лег жяргон НЯМА ПО ГОЛЕМИ БОКЛУЦИ НА ЗЕМЯТА ОТ ТЕЗИ В НОВИ ИСКАР АКО ИСКАИТЕ вярвите това е чистата истина !По добре живеи в самота от колкото с тежи селски твяри!

# 70
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Съдейки по правописа ти - сигурно и в Лондон да живееше - пак целия свят щеше да ти е крив... Чак се смея, че отговарям...

# 71
  • sofia
  • Мнения: 73
Наде, защо се хабиш "таквиз граждани ги подминавам".Недей се ядосва моля.

# 72
  • Мнения: 16
Здравейте мамита от Нови Искър Simple Smile  Hug
Ние се каним на пролет да се местим във Владо Тричков и ми се иска да ви разпитам малко, видях че има едно мамче и от там. Simple Smile
Свикнала съм да живея в София, лудница...много деца и сега малко се притеснявам, че като отидем там и няма да има с кой да си играе моя мъник. Simple Smile
За момента мислим да продължим с яслата в София, но обмислям варианта за Владо тричков или Нови искър.
Та в тази връзка искам да попитам макар и рано дайте мнение ако имате за детската в селото (за Нови искър вече се ориентирах Simple Smile) и ако някой има идея за ОУ Елин Пелин пак на село... ? Simple Smile

Ще се радвам да се запознаем наживо в един момент, както и темичката да живне малко Wink

# 73
  • в гората
  • Мнения: 25
Здравейте мамита от Нови Искър Simple Smile  Hug
Ние се каним на пролет да се местим във Владо Тричков и ми се иска да ви разпитам малко, видях че има едно мамче и от там. Simple Smile
Свикнала съм да живея в София, лудница...много деца и сега малко се притеснявам, че като отидем там и няма да има с кой да си играе моя мъник. Simple Smile
За момента мислим да продължим с яслата в София, но обмислям варианта за Владо тричков или Нови искър.
Та в тази връзка искам да попитам макар и рано дайте мнение ако имате за детската в селото (за Нови искър вече се ориентирах Simple Smile) и ако някой има идея за ОУ Елин Пелин пак на село... ? Simple Smile

Ще се радвам да се запознаем наживо в един момент, както и темичката да живне малко Wink


Здравей!Аз съм в селото, но да ти кажа нямам мнение нито за детската, нито за училището  Embarassed Embarassed Embarassed, даже детската да си призная - не съм я виждала, но според мен тези в Нови Искър са доста по-добър вариянт. Peace
Ще се радвам да се запознаем, когато решите да заживеете тук  Hug.

# 74
  • Мнения: 16
m@m@ радвам се, че писа и благодаря! Simple Smile  Hug много ще се радвам да се запознаем след няколко месеца
Аз градината в селото я разгледах, не е зле...мисля си, че ако хората дето работят там са добри е по-удобно от Нови Искър, защото може да се наеме някоя баба да взема детето, наместо да бързаш от работа.
В интерес на истината, както писах вероятно ще си останем в София за градина, тук е на частна и съм много доволна, но ако финансите почнат да не стигат трябва да имам и бакъп вариант.
Ти къде си в селото? Аз съм/ще съм на 19-та над кметството.

Общи условия

Активация на акаунт