Да ми е честит развода!

  • 3 736
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Хаха... ще ще... Живота го почнах още от Варна... сега съм в затишие, но нали знаете, след всяко затишие следва буря.

Лулу, като гледам, не ти остава много на тебе... Още от сега да ти пожелая леко раждане, бързо възстановяване и здраво бебче.

# 16
  • Мнения: 1 437
Честито !
Страхотен повод за празнуване Laughing

# 17
da mozeh i az da se pohvalq  taka

# 18
  • Мнения: 2 550
МОФ, честито!

Пожелавам ти съвсем скоро да срещнеш човека, който ще те направи много щастлива, теб и децата ти!


А, Лулуто, днес роди  Heart Eyes. Момиченце - казва се Мартина:)))

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
МОФ, ами честито! Wink

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
както ти казах преди време финализира един цикъл от живота си.Започва нов,продължавай смело напред:-) newsm10

# 21
  • Мнения: 2 332
МОФ, чак сега виждам хубавата новина... хората са го казали - по-добре късно, отколкото никога Simple Smile. ЧЕСТИТО!!!
  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 212
4естито Освобождение с главно О. И сега си отаряй о4ите, както казваше татко ми  Grinning Първо го удари на живот....пък вси4ко ще се нареди от самосебе си  Hug  Heart Eyes
.а лафа е "по добре късно, отколкото хи4"  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 784
МОФи, Честито!!!   bouquet
Сега вече официално мога да ти търся жених.  Mr. Green
Ще изисквам снимка отблизо и 2 в цял ръст, едната от които без дрехи. Както и подробна автобиография, неудобните въпроси няма да бъдат спестявани.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 634
едната от които без дрехи

Айде, нареждай се на опашката. Не си единствената дето такова иска... няма и да си единствената дето такова няма да получи.

Между другото, нали днес ми е РДто, та пощальона реши да ми пусне плик от съда... та сега е хептен официално... РАЗВЕДЕНА СЪМ!

На бившия си съпруг му пратих СМС: Честито! Свободен мъж си!
Сега разбира се ме е яд, че му го пратих, но мисля, че до другия месец вече ще е успял да се възползва от тази си нова свобода...

# 25
  • Мнения: 2 332
Страшен подарък за р.д.! Simple Smile От това по-голям знак, здраве му кажи...  Grinning.

# 26
  • Мнения: 2 784
Честит Рожден Ден!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Всяко зло да е зад тебе, всичко хубаво- пред теб!!!
А за снимките: снимка по природни дадености ще изисквам от кавалерите, не от теб. Нали знаеш как е в природата- дамите избират.  Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 354
Между другото, нали днес ми е РДто, та пощальона реши да ми пусне плик от съда... та сега е хептен официално... РАЗВЕДЕНА СЪМ!
Честит развод! Аз пък съм ерген все още. Ела на морето да се разведриш и от окови стари да се освободиш. Пък може нов хомут семеен да надянеш.

# 28
  • Мнения: 3 634
ХАХА... ми ъъ... нали бях там. Ти де бля? А?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 354
ХАХА... ми ъъ... нали бях там. Ти де бля? А?

Ами аз зяпах мадамите по плажа. А мамите де се събирахте? Защо не ни поканихте, а?

Общи условия

Активация на акаунт