Забременяване 7 месеца след секцио - опасно ли е

  • 10 330
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 275
Честито! Наистина ще ти е по-трудничко с две мъничета, но пък ще ви е весело. Лека бременност! Peace

# 46
  • Мнения: 180
Момичета казах че ще пиша след прегледа.За съжаление бременността не се разви и сега чакам да ми дойде МЦ.Според докторите е или химическа бременност или е било прекъснато развитието в много ранни седмици.При три положителни теста.Сега чакам да ми дойде.Благодаря на всички които ми писаха, дано следващия път да имам късмет. Hug

# 47
  • Мнения: 180
Горе главата мамче Hug
Нека мине малко време и ще пробвате пак.Сега явно не ти е бил готов организма.Пък и бебчо да поотрасне,за да ти е по леко в отглеждането. Peace
Аз до 6-тия месец след раждането още не бях се възтановила,нито хормоните ми бяха наред,нито разреза се бе прибрал.Едва сега мога да кажа,че започва да зараства,а е изминала година и 5 месеца.Всеки организъм се възтановява различно.Следвай сърцето си,то ще ти покаже верния път. Peace
Успех! Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 39 764
budape6ta3, съжалявам за това. Кураж и успех в бъдещето бебеправене  Hug

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета казах че ще пиша след прегледа.За съжаление бременността не се разви и сега чакам да ми дойде МЦ.Според докторите е или химическа бременност или е било прекъснато развитието в много ранни седмици.При три положителни теста.Сега чакам да ми дойде.Благодаря на всички които ми писаха, дано следващия път да имам късмет. Hug
Съжалявам за случилото се.При мен нещата се развиха по същия начин.Имам две момченца на 4г и на 1,8м,родени секцио,бебеправим за трето.През май месец заременях след шестмесечни опити,но за кратко.След 8дневно закъснение ми дойде,имах два положителни уринарни теста и кръвен положителен.Природата си знае работата,продължаваме напред.

# 50
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Съжалявам  Sad
Стискам палци следващият път всичко да е наред  Hug

# 51
  • Мнения: 3 675
Чувала съм, че трябва да минат поне 2 години до следващо забременяване след секцио.

# 52
  • София
  • Мнения: 293
Съжалявам за случилото се,но както са писали и другите може би организма не е бил готов все още за следваща бременност.Успех в бебеправенето!

# 53
  • Мнения: 4 514
Съжалявам много.  Sad Пожелавам ти успешна бременност, когато решите да си имате още едно бебе.  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 2 613
Будапеща, съжалявам...успех при следваща бременност Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт