LaRedoute.fr - 126 - Всичко за поръчката!

  • 32 873
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
чудих й се, когато беше на 10 евро, сега са й вдигнали цената.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 020
Да се оплача малко - още ми я няма поръчката от 13.07., която според мен е за поща и за която французите са си дръпнали
парите на 20.07.
Всъщност се ядосвам, защото в нея е банския на дъщеря ми, която в сряда тръгва на море.  Twisted Evil

# 32
  • София
  • Мнения: 2 914
sophsan Пожелавам ти утре да ти дойде поръчката Praynig И аз чакам утре включване, но за дате 16 и 18  Blush

Момичета има ли смисъл да се прави оценка за даден продукт newsm78 Пратиха ми мейл newsm78

# 33
  • Мнения: 0
Да се оплача малко - още ми я няма поръчката от 13.07., която според мен е за поща и за която французите са си дръпнали
парите на 20.07.
Всъщност се ядосвам, защото в нея е банския на дъщеря ми, която в сряда тръгва на море.  Twisted Evil

Споко аз вчера взех от 10.07,а чакам и от 11.07 пак за пощатата,поне според мен де в нея са 2 клина якенцето лилавкото от 2 евро и балеринките рокси

# 34
  • Мнения: 328
Запис и от мен  Hug
Моята поръчка е от 26.07 - първата ми поръчка от LaRedoute  Crazy.Вече нямам търпение да дойде  Crazy,знам че е рано и особено пък при мен ще се забави още повече  Sad ooooh!

# 35
  • плевен
  • Мнения: 644
Ето ме и мен.Само ще чета защото до зимните намаления мисля да не се сещам за темата Ларедут,че мъжо ще пребледнее отново,за пореден път.И аз получих имейл,но нищо няма да пиша защото незнам грам френски.

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 21
  bouquet  за Алекс !

Закачалката с цветчетата не беше ли по-малко пари  newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-etagere-porte-manteaux-a-personnal … &numberpage=1

Беше...  Sad
Да ви споделя, че закачалката я поръчах преди намаленията на цена от 15 и 60 евро. По време на намаленията пак я поръчах - беше станала 10 евро. Сега е 13 и нещо - така че ако ви харесва, просто я поръчвайте - изгодна си е, много хубава и много бързо и лесно се сглобява. Нищо че у нас стоя почти месец, докато оня ден мъж ми му дойде музата Joy

# 37
  • Мнения: 242
Запис и кратък отчет ... Онзи ден получих поръчката си от 17 юли за пощата.Все още чакам да получа друга поръчка от същата дата за митница /предполагам/...Та малката ми поръчка се състоеше от якето от 4 евро-размер 34,което вече е коментирано, и е уникално хубаво и удобно за носене и едно късо нещо,като болеро на Канабийч /ама и аз едно обяснение вкарах ooooh!/ ..бяло на шарени точки,което също е коментирано вече и стои страхотно...Много съм доволна засега от всичко,което поръчах от намаленията...
Като получа и другата си поръчка пак ще се отчитам Peace

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 00:26 от foxy81

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Запис и кратък отчет ... Онзи ден получих поръчката си от 17 юли за пощата.Все още чакам да получа друга поръчка от същата дата за митница /предполагам/...Та малката ми поръчка се състоеше от якето от 4 евро-размер 34,което вече е коментирано, и е уникално хубаво и удобно за носене и едно късо нещо,като болеро на Канабийч /ама и аз едно обяснение вкарах ooooh!/ ..бяло на шарени точки,което също е коментирано вече и стои страхотно...Много съм доволна засега от всичко,което поръчах от намаленията...
Като получа и другата си поръчка пак ще се отчитам Peace

Mоля те сподели размери на парката от 4 евро,че още и се чудя,за блузи взимам 34,но за яке се чудя  newsm78 Може и твоите размери,ако ти е точна,аз ще преценя.

Алекс отново едно голямо Благодаря   bouquet

Змейче Калина наистина адски е порасла и е още по сладка  Heart Eyes

# 39
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Моля за отзиви за http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-sans-manches.aspx?product … &numberpage=1

Алекс   bouquet

Ако може и линк на парката от 4 Е да дадете, че нещо не я намирам?

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 00:52 от Виктоалиа T

# 40
  • Мнения: 242
sis7 ,засега ще ти напиша само моите размери,а утре ще ти дам точните на якето,защото в момента нямам възможност да го измеря..
Моите са: гр.обиколка-86см,талия-65см,ханш-92см. Якето ми е абсолютно точно.Мога спокойно да сложа под него тънък пуловер...

Цитат


Ако може и линк на парката от 4 Е да дадете, че нещо не я намирам?

Ами и аз вече не я намирам.Вчера я имаше със сигурност...Показвах я на една приятелка и беше останал само р-р 34 и от двата цвята..За съжаление вече явно я няма...

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 01:05 от foxy81

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 685
sis7 ,засега ще ти напиша само моите размери,а утре ще ти дам точните на якето,защото в момента нямам възможност да го измеря..
Моите са: гр.обиколка-86см,талия-65см,ханш-92см. Якето ми е абсолютно точно.Мога спокойно да сложа под него тънък пуловер...
Благодаря ти,то май няма смисъл от размери  Виктоалиа,вече май го няма,вчера го имаше в каки,днес не го намирам.А и аз съм с гръдна 89 и талия 70,май да не рискувам,ако го пуснат  newsm78

# 42
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 715
Да се оплача малко - още ми я няма поръчката от 13.07., която според мен е за поща и за която французите са си дръпнали
парите на 20.07.
Всъщност се ядосвам, защото в нея е банския на дъщеря ми, която в сряда тръгва на море.  Twisted Evil
И при мен е същата работа, само че при мен спешните са едни кецове за приятелка, която във вторник тръгва на море. Confused Поръчката ме е от 15.07.
Дано да ни пристигнат поръчките навреме! Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 2 296
Да се оплача малко - още ми я няма поръчката от 13.07., която според мен е за поща и за която французите са си дръпнали
парите на 20.07.
Всъщност се ядосвам, защото в нея е банския на дъщеря ми, която в сряда тръгва на море.  Twisted Evil
И при мен е същата работа, само че при мен спешните са едни кецове за приятелка, която във вторник тръгва на море. Confused Поръчката ме е от 15.07.
Дано да ни пристигнат поръчките навреме! Praynig
hahaha А аз какво да кажа,че в недошлата ми поръчка от 24.06,която уж беше за поща,беше  резервният ми бански?!  Mr. Green
А от море се върнахме миналата седмица!!!

# 44
  • последна надежда
  • Мнения: 243


реална снимка на пердето, някой питаше в предната тема

може ли линк към пердето, а корниза от къде е купуван и на какъв принцип се закача пердето?

Общи условия

Активация на акаунт