Какво мислите за името Николина?

  • 3 140
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Мъжът ми настоява за това име. На мен не ми харесва. Има толкова хубави и благозвучни имена, това ми се струва много остаряло. Ако може да споделите мнение. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 153
и на мен не ми харесва Николина- нещо като Николета поне не му ли харесва  newsm78
Успех   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 5 786
И аз съм на твоето мнение  Blush

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Съкратете го на Нина, и без това така ще и викат.

# 4
  • Мнения: 11
Дадох му варанти Никол и Николета, неще, а наистина не ми харесва Николина......

# 5
  • Мнения: 636
Николина е хубаво име, Николета също е хубаво. Какво значи остаряло? Че не е модерно ли? На тези модерните имена им минава модата много бързо и после след 2-3 години не са хич актуални  Wink

# 6
  • Мнения: 574
Съкратете го на Нина, и без това така ще и викат.
Peace

# 7
  • Мнения: 11
Не, не ме разбирайте погрешно, тези модерните имена не ми допадат, но има други, които са много красиви и благозвучни, Николина наистина не ми допада, звучи грубо. Аз като бях малко момиченце не се чувствах добре с името си, защото също е "остаряло", грубо е и ме беше срам да си казвам цялото име. Не си представям малко сладко и нежно момиченце с името Николина, наистина.........

# 8
  • Мнения: 3 016
Никол или Николета е по-добре.

# 9
  • Мнения: 251
Никол или Николета е по-добре.
Наистина! newsm10
А и в Николина се съдържа цялото име Никол newsm78какъв е проблема?Май май ще кръщавате на някоя баба Николинка и името й трябва да е цялото,а?

# 10
  • Мнения: 11
Дааааа, на баба Николина  Shocked

# 11
  • Мнения: 4 555
Бих избрала Нина или Николета, и двете ми харесват. Нина повече.

На тези модерните имена им минава модата много бързо и после след 2-3 години не са хич актуални  Wink
Ако са достатъчно често срещани сред наборите на детето, винаги ще звучат актуално в неговото обкръжение. Модата може да мине сред бебетата, но децата растат.

# 12
  • Мнения: 3 804
Не знам ,на мен също не ми харесва.Моя позната обаче предпочете да запише дъщеричката си така вместо Никол.

# 13
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
на мен също не ми харесва

# 14
  • Мнения: 301
В сравнение с Никол и Николета, Николина ми харесва повече. Но смятам, че най вече ти трябва да харесваш името на детето си Peace

Общи условия

Активация на акаунт