ВАРНЕНСКА-септемврийска!

  • 13 733
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 960
а Селиолу се превърна в пълноводна река WhistlingКато преминават джиповете ,водата пръска почти до първия етаж Mr. Green
Тук по принцип канализацията е "гола вода" и силно се надявам докато стане време да тръгвам от офиЦа да се изтече на нейде ..защото иначе ще ми трябва hahaha гондолиер

.....

# 76
  • Мнения: 3 999
Тука пред вкъщи е същата работа  Confused

# 77
  • Мнения: 109
ще се оттече..споко...жадна е земята!!
еее разхлади се ...Wink страхотно..но кално!
моята хавлия остана на простира...ще я пера като се върна от работа... Flutter
ооо Вале,,,и аз обожавам бисквитена торта...ммммм Crazy

# 78
  • Мнения: 2 960
Sunglasses

я да си похваля мъжа,че скоро не съм Mr. Green вчера ми направи бисквитена торта,без да знае рецепта,ще го превърна в домакиня Joy само да не ме прочете Whistling

мразя всичко сладко :вафлички,петифурки,торти-морти....НО виж бисктивена торта похапвам./само такава мога да  ям всъщност/Браво на мъжа ти Peace

ще се оттече..споко...жадна е земята!!

ако под жадна земя имаш предвид улици със задръстена на 100% канализация... ooooh!..хммм кога ще се отече е под особен въпрос...познавам я аз тази улица Селиолу

# 79
  • Мнения: 317
Добро утро и от мен момичета...Дани развесели ме много...ще го пробвам влакчето  да усетя Българското...хихих...момичета я споделете къде с моя малък ревльо можем да отидем да почиваме с мъжо за няколко дни...ние попринцип много ходим из страната, но до сега не съм се замисляла за подходящо място с бебенце...а сега моята малка, страдаща от колики любов трябва да бъде заведена вече на почивка...но не морска....дайте идеи за хубав уикенд например...с мама, тате и  newsm30
аз ще ходя в хотел Беклемето за три дни, нали съм си туроператорка че ги надушвам от далече:)
Имат пакет за 3 дни " баба, дядо и внуче" , става и за други членове на семейството Laughing, 157 лв на фулборд / закуска, обяди вечеря/ за тримата Peace
Изчакай, ако искаш да се върна във вторник и ще ти кажа дали е ок!

# 80
  • варна
  • Мнения: 74
begbie  - да си изкарате чудесно и ще чакам да пишеш...благодаря ти.

# 81
  • Мнения: 95
И моята тераска е чиста Mr. Green но пък не става за разходка Twisted Evil

# 82
  • Варна
  • Мнения: 777
Като сте започнали да се хвалите-на мен пък са ми поляти всички цветя плюс тревата,спестих си доста работа тази вечер.Кое мамче питаше за почивка?Ние ходим в Еленския балкан много често,обожавам това място.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ние ходим в Еленския балкан много често,обожавам това място.
А къде точно ходите?

# 84
  • Варна
  • Мнения: 777
На различни места-като се започне от хотел "Елена"(в краен случай),били сме в Йовчевата къща,Трухчевата къща,в още няколко семейни хотела от този тип.По-лесно ми е да кажа къде не съм била-в комплекс "Костадиновите къщи" и "Еленски ритон" не сме ходили.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 893
аз що така ви изтървах  newsm78 и се чудя кво е тва затишие  Crazy
 newsm38 минавам да почерпя скромно и набързо за наща месечинка,че нямам време да ровя за картинки  Laughing


сега ви прочетох
ходихме на Костадиновите къщи,мин.година - много ни хареса
моя мъж вчера пък пържи бухтички Flutter е, с малко насърчаване от моя страна  Rage  Whistling
mama Mimi 81 добре дошла Hug май мина между капките твоя въпрос  Mr. Green - форумските срещи се случват в морската най-често, но напоследък децата като поотраснаха и мамите като се върнаха на работа сме нямали по-масова среща...по-скоро случайни засичанки се получават  Mr. Green и аз ще се радвам скоро да се организираме за някаква "масовка" , че децата се забравиха  Sad
слънчоглед добре дошла и ти Hug

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 10:05 от Virginity

# 86
  • Мнения: 109
 и аз да почерпя- моята майка има рожден ден!!!!!
 newsm59  party023  Gift newsm67 Gift  ura newsm18 Tada
да ми е жива и здрава,4е много ми помага ,а и на много майки и беб4ета е помогнала в болницата !!!!

Да ти е жив и здрав Кайо,Верджи!честита месечинка !!!

пак страничката ни напредва с "костенурска скорост",къде се губите???
ние бяхме в Сезони- Трявна миналата година и наистина беше хубаво!В Троян не съм била отдавна,нито в Еленския балкан....надявам се да идем да Созопол за един уикенд Wink

# 87
  • Мнения: 657
Здравейте, мацки!  Hug

Вмъквам се набързо преди сутрешната разходка Wink за да ви споделя нещо.. Моя братовчедка роди април месец и по някаква причина се доизцежда след всяко кърмене. В резултат има много замразена кърма, която на този етап не й трябва, а няма повече място да съхранява новоизцедената. Та, търси на кого да подари замразена кърма, може би някое майче, което иска да кърми, а не може, няма кърма и т.н. Кърмата е на 3-3,5 месеца, по всяка вероятност близка до коластра, тъй като е цедена първите седмици след раждането. Момичето е здраво, не е пило никакви лекарства, не пуши. Ако някой се интересува, моля да ми пише, за да уточним кога и как да предадем подаръчето. Wink Имам една седмица да намеря нуждаещо се бебче, после щяла да изхвърля. Confused

Усмихнат и слънчев ден на всички! Grinning

# 88
# 89
  • варна
  • Мнения: 74
Virginity, разкошен ти е малкият мъж. И ние по цял ден изкарваме на шезлонг като вашия, само дето още не си спим на леглото вечар, но...и този ден ще настъпи. Целувки на бебчо от бебе Борис... Hug 

Общи условия

Активация на акаунт