Момчетата и ... танците!

  • 3 822
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
Големият ми син ходи на народни танци в читалището.
Не смятам , че народните танци са нещо гейско, а напротив учат на много труд, работа в колектив и отговорност.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 209
Синовете на братовчедка ми доста дълго се занимаваха с танци.
Всъщност от първи до шести клас може би.
После ги хвана някакво тийнейджърско неудобство и трайно преминаха на плуване, където печелят медал след медал.
Стига самото дете да иска - мисля че идеята е прекрасна.
Танците са относително по-неутрален спорт, и мисля, че в по-късна възраст допринася за самочувствието.
За сравнение съпругът ми е бил записан на водна топка като малък.
Въпреки че в един момент е станъл много добър, е ходел е с явно неудоволствие от леко просташката среда там.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Дъщеря ми ходи на танци в Арт Нюанс, там има момчета.

# 18
  • Мнения: 830
Не виждам нищо лошо в това момченца да танцуват.
Лично аз бих умряла от кеф да попадна в ръцете на мъж който да танцува страхотно. Горещи латино ритми, червена роза в устата и много страст...само да ми падне такъв  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 219
Малкият ми син също има добро чувство за ритъм, при първа възможност ще го запиша.
Мисля, че тези занимания се отразяват добре на децата.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пак аз...  bowuu

Има ли деца, които посещават танцова школа "Танцувай с мен"?
http://www.tancuvai-s-men.com/

Някакви отзиви?

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 206
хихиих много се смях.
Не виждам нищо гейско в танцуващо момче/мъж.
да не говорим,че един латинотанцьор би могъл да мъде много повече МЪЖ от един трениращ карате или т.н. хихиихи

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 11:50 от donsita

# 22
  • Мнения: 439
Аз също имам голямо желание да го запиша на танци,ще изчакам да видя какво ще е неговото желание обаче Thinking
Не виждам нищо лошо в това момченца да танцуват.
Лично аз бих умряла от кеф да попадна в ръцете на мъж който да танцува страхотно. Горещи латино ритми, червена роза в устата и много страст...само да ми падне такъв  Mr. Green
Peace

# 23
  • Мнения: 2 133
Аз също имам голямо желание да го запиша на танци,ще изчакам да видя какво ще е неговото желание обаче Thinking

Поне в Бургас имате най-добрата школа за спортни танци!

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И през ум няма да ми мине да запиша момче, сина ми на модерни танци, балет или народни танци. За мен е нелепо и женско, мда ...

 Верж, ти си царица на подобни изказвания LaughingЕдно време разви и теория как няма никога да имаш второ дете, но.... Wink

 Шани, синът ми ходеше миналата година в танцова школа в Люлин.Харесваше му много.И аз бях доволна, съжалявам, че в разгара на тренировките му се върнахме в Англия.Запиши детето, много е хубаво и полезно.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И през ум няма да ми мине да запиша момче, сина ми на модерни танци, балет или народни танци. За мен е нелепо и женско, мда ...

 Верж, ти си царица на подобни изказвания LaughingЕдно време разви и теория как няма никога да имаш второ дете, но.... Wink

 Шани, синът ми ходеше миналата година в танцова школа в Люлин.Харесваше му много.И аз бях доволна, съжалявам, че в разгара на тренировките му се върнахме в Англия.Запиши детето, много е хубаво и полезно.

утре сме на 1-вия сериозен урок.  Peace

П.П: Верж сега си държи принцеската на диета, че е дебела и в 1-ви клас може да е 20кг., което е крайно недопустимо  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Нямам търпение детето ми да стане достатъчно голямо, за да го запиша на народни танци. Винаги съм се дразнела от себе си, че съм като спънат кон и едно българско хоро не знам, искам детето ми да се научи.

# 27
  • Мнения: 2 257
Няма нищо по-хубаво от мъж, който умее страстно да танцува! Под "страстно" имам предвид - латино и бални танци (танго, пасо добле), а не народни. Laughing (то и народните може да се изиграят със страст, така като се замисля).

Както и да е - когато аз бях малка и ходех на латино танци, момчетата бяха кът, точно заради въпросните предразсъдъци и бяха много ценна находка за школата, ако решаха да се задържат. Тези момчета, обаче, които ходеха на танци, бяха и си останаха едни от най-специалните мъжкари, които съм срещала -  точни, мъжки момчета (понастоящем със семейства и деца). Вярно е, че някои от движенията в танците са спорни за поддръжниците на гейските теории, но то точно там е майсторлъка, за който го разбира, естествено.

Аз имам все още малък син и засега единственото, което е показал, че му харесва е плуването. Ако се поразкърши и затропка някой ден и се вижда, че го влече, няма да му мисля много, много. Аз пък се чудя какво ще го правя, ако реши че иска да тренира американски футбол, например. По-безмозъчен спорт още не съм открила.

# 28
  • Мнения: 1 586
Моят син е още малък но вече ходи на народни танци в градината,от мига в,който разбра,че ще има танци постоянно ме пита"Мамо ще ме запишеш ли на танци?" Crazy
от много малък обожава музиката и особенно народната....сега ми разказва и показва какво са научили,кляка,става,скача,държи ръцете на кръста....много е сладък и много му се радваме....надявам се да продължи да му харесва....аз като малка спрях да ходя защото ме беше срам....и сега като чета и за вашите деца,които са се откази по същата причина ми става кофти...дано при него не стане така

# 29
  • Мнения: 3 219
И аз съм записала малкия на модерни танци в градината, занятията почват от идната седмица, надявам се да му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт