Какво име ще дадете на вашето бебе?

  • 2 804
  • 61
  •   1
Отговори
Дайте своето предложение за име на бебо:) А ако искате да разберете кое е най- предпочитаното, вижте сайта www.myembryo.com

# 1
  • Мнения: 5 577
Моето ти е адашче..

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Сайта който си направил е невероятен, поздравявам те за него, всеки ден влизам и всеки ден гледам моето бебче  Simple Smile
А за имената, ако е момиченце Диана, ако е момченце Ивайло  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 384
Александър

# 4
  • Мнения: 79
всеки месец измисляме различни!теодора,рая,дария!на мен на-ми допада ДАРИЯ!май така ще е  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 068
Нашата дъщеря се казва Благородна.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не знам. Още не съм измислила име.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
всеки месец измисляме различни!теодора,рая,дария!на мен на-ми допада ДАРИЯ!май така ще е bouquet

Много хубаво име:))) newsm10

Аз съм суеверна и чак когато се роди:))Ще му кажем именцето:)

# 8
  • Мнения: 5 254
всеки месец измисляме различни!теодора,рая,дария!на мен на-ми допада ДАРИЯ!май така ще е bouquet

Много хубаво име:))) newsm10

Аз съм суеверна и чак когато се роди:))Ще му кажем именцето:)

Извинявай ама какво е това суеверие?И друг път съм чувала майки да казват че чак като родят ще кажат името  newsm78

# 9
  • Мнения: 592
Странно, първите 7 месеца бях уверена, че бих кръстила бебка Никита, никол или просто Ники, но сега решихме да е Лора - нищо общо. Та мога ли да кажа как ще се казва? Май не, на все пак гласувах в сайта ти и с нетърпение ще чакам резултатите.. Grinning

# 10
  • Мнения: 528
Ако е госпожица аз искам Калина,но съпругат ми иска да е Катерина.При всички случай ще е нещо с буквата К.Някъде четох че децата с буквата К били благородни и добри деца.Ако е момченце ще се казва Боян.Кръстихме я наща принцеса коренно различно-Вероника.Първите две букви са на леля й а последните две са на брат милАз исках хем да е на братми на името-Калоян,хем на сестрата на мъжът ми-Весела.Стана идеално.

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 22:47 от mama rosi

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Странно, първите 7 месеца бях уверена, че бих кръстила бебка Никита, никол или просто Ники, но сега решихме да е Лора - нищо общо. Та мога ли да кажа как ще се казва? Май не, на все пак гласувах в сайта ти и с нетърпение ще чакам резултатите.. Grinning

И ние така. Девет месеца се казваше Лея, а като излезе, стана Констанца. Констанца и Ема са ми фаворити за женки, а Филип за мъжле.
Гласувах в сайта с Констанца и сигурно няма да събере особено много гласове, защото малко хора са го чували, пък камо ли да го харесват, но все пак това е ИМЕТО за мен.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2005, 20:26 от Леля Ог

# 12
  • Мнения: 215
Може би Тодор . Или Ивайло .

# 13
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
За момче - Никола, за момиче - Лиляна

# 14
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря се казва Михаела.
А сайтът е много интересен!

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Първо бях решила за момче Даниел,за момиче-Дария.После се бях спряла на Ная.Когато обаче за първи път я видяхме на видеозон,спонтанно казах,че това е Силия.И така я кръстихме.Много си падам по непопулярните имена Simple Smile

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Сайта е много готин, поздравления!
Моите деца се казват Стефани и Роберт

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
всеки месец измисляме различни!теодора,рая,дария!на мен на-ми допада ДАРИЯ!май така ще е bouquet

Аз съм суеверна и чак когато се роди:))Ще му кажем именцето:)

Извинявай ама какво е това суеверие?И друг път съм чувала майки да казват че чак като родят ще кажат името newsm78

Ми незнам,така го чувствам.Преди време,когато пометнах..Бебчето си имаше вече име,и много ми харесваше и така му се радвах;та явно случилото се ми е оставило отпечатък и вече не смея ...
Може да ви звучи тъпо,но какво да правя.Даже имах намерение докато не родя,да не мисля име,но тези дни се бях запалила и вече си има..Simple Smile)Но засега само между нас си:)

# 18
  • Мнения: 5 468
Много готин сайт. Поздравления!!!
И аз гласувах с две имена - Явор и Михаела:)).

# 19
  • Мнения: 101
  Моаята беба се казва Вивиан

# 20
  • Мнения: 5 500
Цветан и Радост.

# 21
  • Мнения: 3 932
 newsm74
Много оригинален сайт, а името, с което гласувах е Дамян. Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
Поздравления за сайта!И аз се вписах с мъжко и женско име Wink

# 23
  • Мнения: 698
Страшен сайт! Поздравления!  Grinning
Включих го в списъците на www.mama.start.bg
И с име се "разписах". Кога ще разберем какво ще е името, че се бях разсеяла нещо?

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Дъщеря ни се казва Десислава. Ако имам второ момиченце след време мисля да е София!

# 25
Кога ще разберем какво ще е името, че се бях разсеяла нещо?

11.10.05

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
първото е Александър на св.Александър Невски а второто ако даде Господ 6те е на св.Йоан Кръстител независимо дали 6те е мом4е или моми4е Hug

# 27
  • Мнения: 2 099
Аз все още не съм решила какво име бих дала на детето си, тъй като не знам пола, но на мен лично ми харесват тези имена: Анджелина, Александра, Вероник, Вирджиния, Кристин, Моник, Полина, Робърт, Дейвид, Никалъс, Даниел, Кристиан, Робин.

# 28
  • Мнения: 6 164
На мен нищо не ми харесва, какво ми става  Sad Каквото и да се сетя или чуя го отхвърлям... Но пък има време е-хее... Типичните български са ми някак омръзнали, ама пък тия агло-звучащите ми се струват  newsm78 много смешни?!!...

# 29
  • Мнения: 2 099
Мисти, има много варианти на имена от различни националности в следните сайтове, дано да си избереш някое:
http://www.babynames.com/
http://www.imena.hit.bg/
http://www.20000-names.com/
http://www.baby-names-plus.com/
http://stratsimir.exsisto.com/names/

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздравления г-н Белчев!
Гласувах  Grinning

# 31
  • Мнения: 6 164
mimival, много ти благодаря! Току виж ми харесало нещо  Wink
Пък таткото  сега предложи ако е момиче да е Карина - на урагана в Щатите!!!  hahaha Щото е убеден, че ако е момиче ще е мое копие и никое друго име няма да й е по-подходящо!  Joy

# 32
  • Мнения: 2 099
Хубаво име е предложил, не се бях сетила за него. Нашият бъдещ татко за сега само мълчи, но след като разберем пола на бебчо съм сигурна, че ще се опита да наложи мнението си и дано лесно да достигнем до консенсус Mr. Green.

# 33
  • Vienna
  • Мнения: 266
Максимилиян, защото има и кратка форма, но нещо на последния преглед казаха,4е може да е моми4е newsm78 и ни шашнаха.

# 34
  • Мнения: 934
Дайте своето предложение за име на бебо:) А ако искате да разберете кое е най- предпочитаното, вижте сайта www.myembryo.com

Много хубав сайт! Браво!
Бебето в сайта обаче определено е момиченце! На такова ми заприлича. Може би защото всичко е едно розово... И не знам защо ми се стори, че ще му отива името Радина.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 115
 Поздравления за сайта! Страхотен е! Вече гласувах. Grinning

# 36
  • Мнения: 1 108
Много хубав сайт!!!
Ние вече дадох ме име на нашето съкровище- Христиан

# 37
  • Мнения: 2 723
Гласувах. Сайта е много интересен.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
mimival, много ти благодаря! Току виж ми харесало нещо Wink
Пък таткото сега предложи ако е момиче да е Карина - на урагана в Щатите!!! hahaha Щото е убеден, че ако е момиче ще е мое копие и никое друго име няма да й е по-подходящо! Joy

Карина означава също и "обичана".тези дни нали се рових и аз за имена,та преди дни се роди и на една приятелка дъщеричката и те я кръстиха така.Много хубаво именце;)

# 39
  • Мнения: 53
моята дъщеря се казва Ава

# 40
  • Мнения: 2 047
 
mimival, много ти благодаря! Току виж ми харесало нещо Wink
Пък таткото сега предложи ако е момиче да е Карина - на урагана в Щатите!!! hahaha Щото е убеден, че ако е момиче ще е мое копие и никое друго име няма да й е по-подходящо! Joy


Ураганът се казва Катрина.

# 41
  • Мнения: 6 164
mimival, много ти благодаря! Току виж ми харесало нещо Wink
Пък таткото сега предложи ако е момиче да е Карина - на урагана в Щатите!!! hahaha Щото е убеден, че ако е момиче ще е мое копие и никое друго име няма да й е по-подходящо! Joy


Ураганът се казва Катрина.


Хахаха, вярно бе!  Grinning На всичкото отгоре таткото не може и да чете

# 42
# 43
  • Мнения: 150
Поздравявам те и аз за сайта   bouquet - току що дадох моето именце- Ивайло.За момиче ще помисля още  newsm78  и ще гласувам после.

# 44
  • Мнения: 2 663
Много е добър site-а поздравления и от мен  bouquet
Аз го гледах като имаше инфо само до 60-иа ден или нещо такова не помня вече,както и да е
Моето име е Констанс и ако е момиче(според лекарите за сега 100% не е)ще носи моето име или  второто дай Боже  Praynig
А сина ни сме се спряли на Слав-както се казва баща му
В началато  идеята ми се стори тъпа,но после реших защо не ,а и двамата много харесваме имената си...а бе ще видим ама за сега това е положението
 Hug

# 45
  • Мнения: 138
поздравления за сайта . За момче Христо така се казва и нашият син , а за момиче Траяна и Райна

# 46
  • Мнения: 179
за момиче сме решили Денис-с ударение на и,а за момче Владимир.само при мен ли отваря толкова бавно?немога и да въведа данни и да видя как изглежда моето бебе?

# 47
  • Мнения: 1 233
За момиче - Тереза, а за момче - Теодор. Но още не знаем какво е.



# 48
  • Мнения: 2 142
Страхотен сайт. Браво!
Дъщеря ми се казва Ема, това беше и е моето име фаворит.
Ако беше момче, щеше да се казва Мартин.
Сега си мисля за име на новото бебе, преди да забременея мислех за Ида или Ая, Дара или Дариа също ми харесва, ако е момиче, ако е момче остава Мартин или Александър, както и Денис или Даниел, но всъщност има толкова много време, че може и да си променя мнението. Лелеееееее, колко много имена! Добре че имам време. Мисля, че децата си се раждат с имената.

Успех на сайта! Чакам с нетърпение името на вашето бебе!

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 01:19 от michel

# 49
  • Мнения: 1 072
Моят син се казва Михаил.
Живот и здраве ако имаме моми4енце  може би Ще се казва Ирина, като мен... Други мом4еШки имена, които харесвам са Борян и 4авдар.

# 50
  • Мнения: 544
Предложих Лора и Камен.

# 51
Na 11.Oktomwri ste bydat publikuwani top 100 imena dadeni predimno ot was -  posetitelite na BG mama Simple Smile
Taka 4e derzaite i me zatrupwaite s predlojeniq za imena:)

 Golqm e broq na predlojeniqta ot 4ujbina - no te ste imat drug top 100- taka 4e ste widite i nai populqrnite imena na swetowno niwo

have fun

# 52
  • Мнения: 161
Данаил - значи Бог съди. Така се казва моето синче

# 53
  • Мнения: 149
Рая за момиче и Боян за момче

# 54
  • Мнения: 651
За момиче - Натали,за момче Павел или Даниел

# 55
  • Мнения: 804
И при мен има проблем, не мога да видя моето бебе, както и да въведа данни за името Rolling Eyes Иначе за мъжко име Филип и Тони, а за женско са много Peace

# 56
  • Мнения: 233
Здравей те и от мен.Синът ми се казва ДАНИЕЛ а сега се надявам да имам момиченце-ИВАЙЛА
Така и гласувах в сайта.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 671
мнооого мислим, но кръгът от имена трудно се стеснява Laughing

# 58
  • Мнения: 655
Синът ни е Борислав.
Иначе има много женски имена, които харесвам - Ивелина, Никол, Иванина, Михаела.

# 59
Христо със сигурност,а и ми потвърдиха 3ма отделни лекари,че ще е момче

# 60
Тиана - така се казва на6та кукла, а за мом4е - Емил

# 61
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Тиана - така се казва на6та кукла, а за мом4е - Емил

Преди малко открих това име и страшно ми допадна - ТИАНА или ТИНА. Ако имаме момиченце, май така ще го кръстим...

А за сайта, просто нямам думи. Страхотен е! Открих го преде доста време, благодарение на този форум. Сутрин със ставането го пускам, за да видя докъде е стигнал бебока, който вече усещам как мърда.

Общи условия

Активация на акаунт