Алергия или ......

  • 5 050
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 303

..... възможно ли е според вас това да не е алерия, просто да е нещо в психиката, защото когато спрем лекарствата/ а ние ги пием по схема/ това "кашляне се появява и самия той ми отговаря , че го прави, защото не пие лекарства.

Защо не пробваш ден - два да му даваш витамин С на хапчета например - по 1-2 таблетки само, абсолютно безобидни са. И му кажи, че това са му хапчетата за алергията  Wink пък ако спре хапчетата, значи има и психологически момент в оплакванията.
[/quote]

Пробвала съм точно с витамин С - не кашля! И точно затова си помислих , че е психологически момент!
Но Мустаков ми твърди, че има алергия! ooooh!

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз започвам да мисля, че е почти невъзможно Мустаков да не открие алергия на дете, заведено при него  Confused
Какви тестове му прави?

# 17
  • Мнения: 303
Както писах по-горе започнахме тестовете първо в Токуда, после през един доктор в ж.к.Хаджи Димитър /името му ми изчезна от акъла/ и след това стигнах до Мустаков. За всичко почти съм направила тестове - треви, храни, животни, дом.прах и т.н. , но кои точно къде съм го правила трябва да погледна.

# 18
  • Мнения: 2 070
Забравих да кажа,мн.г.дъщеря ми започна да кашля само като спи.Давеща кашлица.Водихме я къде ли не,нищо.Детето недоспиваше,появиха му се синки под очите.Този кошмар продължи ,докато една нощ така се задави ,спяща,че спря за миг да диша.Закарах я на спешен,прегледа я педиатър,нищо.Дробовечисти,няма спазъм,само лека хрема.На другата сутрин я заведохме в Александровска.Улевинов я прегледа ,каза че има рефлукс,и ал.ринит.Доказахме рефлукса,с ПХ метрия,започнахме лечение за него и нощната кашлица изчезна Rolling Eyes.Сега кашля когато има хрема,тъй наречения заден ринит,но оная кошмарна кашлица нелекуваща се от нищо изчезна

# 19
  • Мнения: 698
Лекарствата, които се предписват за алергия и астма никак не са безобидни. Не бих ги давала, ако нямам потвърдена диагноза от двама лекари и ако няма друг изход. И ние сме преживявали явлението "Мустаков", не бих завела второто си дете при него, ако се наложи. Откакто спряхме антиалергичните, няма астма. Минахме на хомеопатия ,която ...


 Банално, но започнахме с хомеопатия, която за повечето съфорумки НЕ Е хомеопатия, защото първоначално стартирахме с няколко вида хомеопатични, но определено след известен период, изоставайки помпичките, НЕхомеопатичното лечение имаше ефект.
 

И при нас имаше ефект.
Ако ми се наложи отново, бих посегнала направо към хомеопатичните.
Четете страничните ефекти на лекарствата, преди да ги дадете на децата си и не мислете, че точно на вашето няма да се случи да се проявят.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт