Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 104
Добро утро и от мен и мерси за закуската Hug
Аз вчера имах малко перипетии по вечерно време и спешно посещение на лекар след това, но ще ви разкажа дай боже довечера, че май беше повече паника, отколкото нещо сериозно, но както и да е ще трябва да попочина поне една седмица, та в тази връзка спах до 10 Embarassed
Извинявайте, че не споменавам никой поименно ама ми е кисело настроението малко, може би от времето, надявам се да се оправи Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен и мерси за закуската Hug
Аз вчера имах малко перипетии по вечерно време и спешно посещение на лекар след това, но ще ви разкажа дай боже довечера, че май беше повече паника, отколкото нещо сериозно, но както и да е ще трябва да попочина поне една седмица, та в тази връзка спах до 10 Embarassed
Извинявайте, че не споменавам никой поименно ама ми е кисело настроението малко, може би от времето, надявам се да се оправи Heart Eyes
Elf Princess, радвам се, че не е имало нищо сериозно. Явно имаш нужда от повече почивка!

Преди малко надникнах в "софийската тема".

Колко готино! Ще проведем срещите си паралелно - на един и същи ден, по почти едно и също време!!!
И да не забравите да сниматееее  Sunglasses

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!

Е, днес вече малко захладня, диша се. Снощи много ми падна кръвното, но какво да се прави - жеги. За пловдивската среща, ако имам възможност ще се включа и аз. Не съм от най-активните тук във форума, но пък за срещи съм за с двете ръце. Ако нямате нищо против, де Grinning

Спокоен и прохладен ден ви желая!

# 63
  • Мнения: 37
Добро утро,

Frolic, Jani85 честити ви момиченца-кокиченца   bouquet, радвайте им се и да са ви живи и здрави и Jani85 не всичко става както го искаме, и аз исках да съм във вашия отбор, но не стана.
Времето в Пловдив е ужасно днес, мрачно и подтискащо, поне да беше хладно, а то задух, не се диша, голяма буря ще трещи. Аз със всичкия си акъл заминавам на по-голяма буря - на  newsm41  umbrella палатка на яз. Доспат, то не е било да тръгнем и да не ни удави дъжд, ама луд умора няма, отказване също. Искам да пожелая на Darlin, Choosy i Феичката много приятна срещичка, пийте и за нас по едно  Wink и дано се видим някой друг път.
Весела среща и на Софийските мами, после ще разказвате всички  Grinning
Моля се за Комикс и малката Борислава дано се пребори душичката  Praynig

Пожелавам на всички прекрасни и прохладни дни  Hug, стискайте палци поне по-леко да ни пере дъжда.

# 64
  • Мнения: 98
Добро утро мами отново от Варна! И аз да потвърдя прогнозата на dori_ta времето се очертава доста жежко!! sweating

dori_ta и аз съм като теб, нямам близки бременилки ако искаш може да се разберем за по кафенце през деня на лични и да се видим и побъбрим!
portman благодарим за закуската, моного е апетитна!
да помоля и за по стиснато палче че днес съм на ФМ и ми е малко притеснено, като се прибера ще се отчета, пък и се надявам пол да потвърдим!

Лек и прохладен ден на всички ви!!!

# 65
  • Мнения: 7
Добро хидро-утро мили мами,  Laughing

Тоя дъжд наистина е твърде, цяла нощ гърмя, се едно си имахме някой личен Зевс на покрива..
майтапа настрана ама сега съм една полумокра кокошка в офиса и аз с поразвалено настроение като Елфчето, дано се оправим додовечера.. Елфче я раздуй за снощи..  а и самото време да се смили да не ни разваля срещичката съвсем.. то не че сме от захар и ще се разтопиме ама като е буря е и много силен дъжда е неприятно, а и едно сънено такова.. няма пауър както се казва
Simple Smile Simple Smile

Колибри и аз ти завиждам за планината, но не ми се мисли и там какава ли буря е било.. ще разказваш..
ей La Fee bouquet със закъснение.. по случай успешното ти прибиране..
evita83 стискам палци.. нещо си мисля че ще имаш момче, пък да видим Simple Smile))

хубав ден на всички..  Wink

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 10:58 от Aluin

# 66
  • Варна
  • Мнения: 187
Варненски мами, усетихте ли земетресението!!!! Sick

Доста силно беше и аз съм на работа в една сграда на 7 етаж, бая ни разлюля!!! Дано няма вторични трусове, че голям страх !!!

evita83 стискам палци за ФМ!! Може да се срещнем някъде на кафе почивните дни, че все още работя!! Пиши на лични ако имаш възможност! Тъкмо ще разкжеш как е минало!!!

Лек и спокоен ден, на всички .....колкото може!!!

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Варненски мами, усетихте ли земетресението!!!! Sick

Значи все пак е имало земетресение. На мене ми се разклати стола в офиса и си помислих,
че може да е това, но пък колегите ме гледат странно, че не са усетили нищо. После си
викам да не би пък бебка да ме е ритнала по-силно и да ми се е сторило само. Явно с
бременността ставам по-чувствителна.

п.п. става въпрос за Велико Търново

# 68
  • Мнения: 1 250
bibitsch, разбира се, всички са добре дошли. Аз все още се надявам Красони да си промени мнението и тя да дойде, а на Боби Алекс пожелавам приятно палаткуване и по-малко дъжд на Доспат.
Елфче, дано да не е нещо сериозно.  Hug
Приятно изкарване на софийските мами.

# 69
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Имаше имаше и в Сф се усети леко. В първия момент аз реших че ми се клатят краката, защото офиса ни е на 8мия етаж, но се оказа земетресение.  Sick

# 70
  • Мнения: 221
Писах, писах и изчезна. Мразя когато стане така... Close

Пращам на всички прегръдки  Hug , че не ми се писателства пак толкова.

Иначе ние сме добре.

# 71
  • Bourgas
  • Мнения: 2
Ей и тук го усетих, че и няма никой вкъщи...  Confused   Hug Аз съм си на село сега де, между Карнобат и Шумен...

# 72
  • Мнения: 344
bibitsch, разбира се, всички са добре дошли. Аз все още се надявам Красони да си промени мнението и тя да дойде, а на Боби Алекс пожелавам приятно палаткуване и по-малко дъжд на Доспат.

Еййй, взе ми думите от устата. Party
Аз зареждам после батериите на апарата, че да няма оправдания photo
Още малко и тук ще завали, дано устиска докато се прибера след малко.

Аааа къде е тази темичка за срещите?!?

# 73
  • Мнения: 41
Здравейте   bouquet
И аз усетих земетресението,бях в леглото и цялата спалня се разтресе  и тоалетката ми се тресеше чак  #Crazy
Н а всички които са на прегледи днес ,пожелавам радостни новинки само.
А на тези които ще се срещат приятно изкарване и чакаме снимки ей.
А ние варненките направо се излагаме,не сме никак малко а никой не обелва дума за среща  Naughty

# 74
  • Мнения: 689
bibitsch, разбира се, всички са добре дошли. Аз все още се надявам Красони да си промени мнението и тя да дойде, а на
За съжаление и да искам не мога да си променя мнението, от вчера имаме проблем пак с едната кола и днес едвам закарах малката до Пловдив на градина, защото аз реално живея в Брестник.
Прибрах се към 9.00 и сега няма мърдане, защото мъжо ще си дойде чак към 18.30 и тепърва ще се залавя да я оправя колата.
Приятна среща ви пожелавам и дано да не вали много, че доста се намръщи това време.
Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт