биричка?

  • 1 868
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз по принцип не пия ама никакъв алкохол, ама от както съм бремена (някаде от 4 месец) като вида бира, само дето не трепера от зор да си пийна!!! Много я обичам, после като излезе бебчо незнам дали ще е така?!

# 16
  • Мнения: 4 629
Биричка и червено вино си пийвах след първия триместър  Simple Smile доколкото знам не вредят на бебчо

# 17
  • Мнения: 1 735
И аз мисля че не вреди биричката.Все пак рядко пия,въпреки че обожавам.Ако имаше в БГ Light Beer,щях да си купувам редовно(2% alc.)-апропо ,ако някой е засичал такава ,да свирка! Иначе безалкохолните бири ,които продават са голяма гнус(не знам дали сте пробвали) smile3557

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пийвах си почти всеки ден по 1-2 чаши Peace...много ми се пиеше Embarassed...та по едно време започнах сама да си пиля на главата-стига толкова Naughty- и минах на безалкохолна....е да ама тя една такава безвкусна....и хайде пак на Каменица Grinning
Ха наздраве cheers

# 19
  • Мнения: 3 356
Аз си пивах редовно по чашка-две.Добре е за бъбреците(аз имам проблеми)и съдържа фолиева киселина.

# 20
  • Мнения: 280
Наздраве на компанията!! cheers Биричката не вреди, разбира се. В една диета за бременни мами французойки беше  включена дори по чаша вино в обедното меню. Wine Glass

# 21
  • Мнения: 804
И аз съм за биричката, не смятам да се лишавам от нея за напред  newsm74 beer Но сега след като разбрах, че съм бременна, мисля да мина на лаит, ама без бира не мога Joy

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А уж "Мъжете знаят защо" #Crazy Като гледам какъв отбор юначки-пиячки сме се събрали,май нещо им куца логото на тия Grinning
Като бях бременна си пийвах,но сега направо си пия-с една друга мама почти всяка вечер ходим в едно квартално кръчме и цапваме по една,я с картофки,я с цацка Crazy А бебетата си кротуват до нас......

Последна редакция: пт, 02 сеп 2005, 22:10 от dimana78

# 23
  • Мнения: 6 472
А наздраве beer2 cheers beer3 beer И аз съм от тия с биричката - не много често, но си позволявам по няколко глъдки Laughing

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз съм за НАЗДРАВЕ-то с биричка  smile3559
Като бременна си пийвах, сега също като има повод. А и на бебчо явно му понася. newsm44

# 25
  • Мнения: 5 299
Аз по принцип рядко пия бира, но докато бременеех много ми се пиеше и си пийвах Peace

# 26
  • Мнения: 2 274
Е, как без биричка?  Wink
В някои страни с традиции в производството на бира  и вино на бременните дори се препоръчва по 1 чаша.

# 27
  • Мнения: 672
Дааа, биричка! Понякога и с картофки! Едва ли е по-вредно  от това да живееш в София, да речем, или в някой друг мръсен град.

# 28
  • Мнения: 6 164
Дааа, бира почти всяка вечер, дори онзи ден пих малко твърд алкохол - бях на рожден ден, но преди това лекарката ми даде зелена светлина, като каза, че при повод може и мааалко твърд алкохол  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 173
Ох,много я обичам тази биричка!!!През цялата бременност си попийвах по-малко,дори и сега седя с чаша биричка,наздраве!!! cheers newsm44 newsm68 newsm44
 beer

Общи условия

Активация на акаунт