Потене и Мазнини

  • 10 078
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Аз да ти кажа тук не съм съгласен..защото работа по 8 часа на температура 50 градуса ,но с висока влажност..
потя се с литри..само като стоя..но това не значи ,че горя калории..
..имам много пълнии колеги..които също вода се леле от тях..но от години..не са мръднали с килата Peace
Да не мислиш, че си го измислям аз? Всичко е много относително и ти го знаеш. Един дюнер примерно ако се изяде и ето ти калориите от цял ден потене. Ето ти да се увериш http://books.google.bg/books?id=f_i7j4_cMLIC&pg=PA321&lp … 0kcal&f=false Има го и на много други места като доказан факт.

# 16
  • Мнения: 471
имам един въпрос   Mr. Green 

ако тичам един месец или карам колело  и след това се налага да спра за 1-2 седмици да кажем  губи ли се ефекта от тренировките и това което съм постигнала колко реме може да се задържи  newsm78

може да са глупави въпросите ама искам да знам

Мерси   bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
имам един въпрос   Mr. Green 

ако тичам един месец или карам колело  и след това се налага да спра за 1-2 седмици да кажем  губи ли се ефекта от тренировките и това което съм постигнала колко реме може да се задържи  newsm78

може да са глупави въпросите ама искам да знам

Мерси   bouquet

Какво целиш отслабване ли?
Ако е  така тичането + правилен хранителен режим ще ти помогнат за един месец да стопиш малко мазнини.И примерно ти си доволна от постигнатия резултат за този един месец.Искаш да задържиш така,ами просто спазвай подходящият хранителен режим.  1-2 седмици няма да бъдат фатални ако си се храниш правилно. Peace

# 18
  • Мнения: 471
Да отслабване
задължително ли трябва да има хранителен режим  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Е,мила ако си се храниш правилно не е необходимо да го променяш.Но ... най-вероятно не е съвсем така за да си решила да отслабваш? newsm78 Знам ли,но без балансирано хранене незнам как ще стане . Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 13
Да отслабване
задължително ли трябва да има хранителен режим  newsm78
По-точно двете са взаимно свързани, диета не означава вълчи глад. Напротив достатъчно храна трябва да се предоставя на организма за да имаш и по-голям енергоразход.
А какви храни влизат под една диета - най-общо казано това са истинските храни. Такива които не са рафинирани, нямат добавени в тях подобрители, овкусители... Храни се 3-4 пъти в деня това е напълно достатъчно. Когато тренираш пък печелиш много плюсове, един от които е да хапваш повече Wink
Също така може да си вземеш един фетбърнер, който допълнително да засили ефекта. Аз лично съм тествал един който при мен даде невероятни резултати.
http://healthstore.bg/Syntrax/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0% … %D0%BB%D0%B8.html

# 21
  • Мнения: 110
аз преди след първото дете така отслабнах в краката-мажех се с камфорово масло и някакъв антицелулитен крем,огъвах се като кремвирш и почвах да подскачам из къщи.Наистина е гадно и миришех на пор после ама като махнех фолиото кожата беше вир вода и по мека .и наистина взеха да се топят сантиметрите.Скоро пак родих и сега прилагам същото мъчение и диета пазя-ама незнам защо все още няма ефект-може би сега съм по-дърта  и не е  същото
 Confused newsm78

# 22
  • Мнения: 4 678
аз преди след първото дете така отслабнах в краката-мажех се с камфорово масло и някакъв антицелулитен крем,огъвах се като кремвирш и почвах да подскачам из къщи.Наистина е гадно и миришех на пор после ама като махнех фолиото кожата беше вир вода и по мека .и наистина взеха да се топят сантиметрите.Скоро пак родих и сега прилагам същото мъчение и диета пазя-ама незнам защо все още няма ефект-може би сега съм по-дърта  и не е  същото
 Confused newsm78
..от подскачането си отслабнала..не от фолиото
..кожата е била вир вода ..защото потта не се е изпарявала Peace
..а доколко това са мазнини..може да поспорим Laughing..просто си дехидратирала клетката Peace

# 23
  • Мнения: 110
аз преди след първото дете така отслабнах в краката-мажех се с камфорово масло и някакъв антицелулитен крем,огъвах се като кремвирш и почвах да подскачам из къщи.Наистина е гадно и миришех на пор после ама като махнех фолиото кожата беше вир вода и по мека .и наистина взеха да се топят сантиметрите.Скоро пак родих и сега прилагам същото мъчение и диета пазя-ама незнам защо все още няма ефект-може би сега съм по-дърта  и не е  същото
 Confused newsm78
..от подскачането си отслабнала..не от фолиото
..кожата е била вир вода ..защото потта не се е изпарявала Peace
..а доколко това са мазнини..може да поспорим Laughing..просто си дехидратирала клетката Peace
може и така да е newsm78 ама аз си мислех че е нещо като сауна за краката и затова...вече незнам кое действа и кое не...всеки различно казва и всеки май от различни методи отслабва.важното е че за сега съм си дебела и гладна Sad

# 24
  • Мнения: 13
аз преди след първото дете така отслабнах в краката-мажех се с камфорово масло и някакъв антицелулитен крем,огъвах се като кремвирш и почвах да подскачам из къщи.Наистина е гадно и миришех на пор после ама като махнех фолиото кожата беше вир вода и по мека .и наистина взеха да се топят сантиметрите.Скоро пак родих и сега прилагам същото мъчение и диета пазя-ама незнам защо все още няма ефект-може би сега съм по-дърта  и не е  същото
 Confused newsm78
..от подскачането си отслабнала..не от фолиото
..кожата е била вир вода ..защото потта не се е изпарявала Peace
..а доколко това са мазнини..може да поспорим Laughing..просто си дехидратирала клетката Peace
може и така да е newsm78 ама аз си мислех че е нещо като сауна за краката и затова...вече незнам кое действа и кое не...всеки различно казва и всеки май от различни методи отслабва.важното е че за сега съм си дебела и гладна Sad
Ами ти сама си отговори - започни да се храниш като за начало. След което започни и спорт - скачане на въже, разходки, спринтове... дори ако искаш и в фитнес зала посещавай. Всичко с времето Simple Smile
Най-важното е като отслабваш да е здравословно, тъй като отслабването с глад ... не е отслабване а мъчение за организма Simple Smile
П.С. Аз от 120  -> 80кг и в момента се очертават плочки ... т.е. всичко става бавно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 183
Да отслабване
задължително ли трябва да има хранителен режим  newsm78
По-точно двете са взаимно свързани, диета не означава вълчи глад. Напротив достатъчно храна трябва да се предоставя на организма за да имаш и по-голям енергоразход.
А какви храни влизат под една диета - най-общо казано това са истинските храни. Такива които не са рафинирани, нямат добавени в тях подобрители, овкусители... Храни се 3-4 пъти в деня това е напълно достатъчно. Когато тренираш пък печелиш много плюсове, един от които е да хапваш повече Wink
Също така може да си вземеш един фетбърнер, който допълнително да засили ефекта. Аз лично съм тествал един който при мен даде невероятни резултати.
http://healthstore.bg/Syntrax/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0% … %D0%BB%D0%B8.html

Здравейте, искам да попитам  този фетбърнер задължително ли се съчетава с тренировка или може да се пие и само да се спазва диета?

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 23:30 от iiv

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Аз искам да попитам дали не греша ,като от Метро си купих един екип ,който е материя като на дъждобран ,но от тези плътните , слагам го като съм на велото и се потя доста с него.Грешка ли е това , ако е така да го махам Rolling Eyes И още един въпрос за кардиото: 40 мин.на ден достатъчни ли са ? Всеки ден ли да го ползвам и как стои въпроса с храненето преди и след тренировка? Съжалявам за въпросите , но изчетох различна информация и се обърках Embarassed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз искам да попитам дали не греша ,като от Метро си купих един екип ,който е материя като на дъждобран ,но от тези плътните , слагам го като съм на велото и се потя доста с него.Грешка ли е това , ако е така да го махам Rolling Eyes И още един въпрос за кардиото: 40 мин.на ден достатъчни ли са ? Всеки ден ли да го ползвам и как стои въпроса с храненето преди и след тренировка? Съжалявам за въпросите , но изчетох различна информация и се обърках Embarassed

Грешка е да ! Подобен род екипи и найлони  могат да доведат кожата ти до дехидратация.С  тях не изгаряш повече мазнини,а изкарваш повече вода!
40 минути са ти достатъчни .
Не ти припоръчвам интензивно кардио 40 минути всеки ден.
Храненето е 1 час, час и половина  преди тренировка  и след час и половина два след тренировка !Не се тренира на пълен стомах .И  ако хапнеш веднага след тренировка няма да качиш,но няма и да свалиш нищо ако целта е отслабване от нарупаните вече мастни депа т.е организма ще изгори това ,което си изяла веднага след тренировката.
Успех !  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Благодаря за бързия отговор  bouquet

# 29
  • Мнения: 63
Божее и аз си мислех,че помага,а то изобщо не било препоръчително.Имах позната,която вечно се увиваше ,като ходеше да бяга и наистина сваляше доста сантиметри..

Общи условия

Активация на акаунт