Класически хомеопат във Варна

  • 9 764
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 311
Още един глас за Хаджиева,преди малко ми вдигна телефона,макар че по гласа и личеше че спи.Веднага ми каза какво да дам и сутринта веднага да и звънна.

# 16
  • Мнения: 8
Глас За! От 10 г сме на хомеопатия, от 10 г при нея! Първо аз, после мъжа ми, беше нормално децата също да са при нея. Вдига телефона по всяко време на денонощието, звъняла съм в 2,3,4 5 сутринта, няма проблем! Не говори много, не обсъжда...но на мен и не ми е нужно. Дава хапчета, давам ги, всичко е Ок, това ми е напълно достатъчно! Познава ни вече дотолкова добре, че може да ни окаже спешна помощ и по телефона, ако се налага. Когато трябва да преглежда децата отивам и чакам, час - два, колкото дойде. Понякога си мисля, какво щях да правя без нея...щях да съм в омагьосания кръг на АБ, кортикостероиди, сиропи, един за отхрачване, едно хапче за хрема, едно за Т....ужас!
Но, винаги съм казвала, че да се лекуваш с хомеопатия са ти нужни УМ, Смелост и Търпение Hug
Аз благодаря на д-р Хаджиева Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Искам да попитам кога сте започнали да водите децата? След първото заболяване или предварително? Синът ми след 3 седмици тръгва на ясла, ще караме на хомеопатия. Досега почти не е боледувал, искам да ходим при Хаджиева, та се чудя да чакам да се разболее ли и тогава да идем на първоначалния опознавателен преглед, или да го заведа предварително без да е болен, хем да го опознае. Какво ще ме посъветвате?

# 18
  • Мнения: 8
Хм, не знам какво да ти отговоря...
моите дойде да ги види у дома, да се запознае с тях  Grinning още като се върнахме от болницата. Знаеше всичко за тях по време на бременноста и как е протекло раждането, както и ситуациите след това до прибирането ни у дома.
Първото хапче е дала при нужда.
Може би трябва да й се обадиш да го обсъдите и да прецениш сама как да постъпиш след разговора ви.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Може би трябва да й се обадиш да го обсъдите и да прецениш сама как да постъпиш след разговора ви.
Добра идея  Grinning знам аз, че няколко глави винаги мислят по-добре.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Аз заведох дъщеря си при Хаджиева, когато беше здрава. Тогава тя ми каза, че няма значение дали при първото посещение е здрава или болна.
Проблемът при мен дойде, когато малката се поразболя. Не успях/а имах желание/ да се доверя на хомеопатията и след два три дена подкарах сиропите за кашлица...Сега съм решила пак да опитам, смятам се за по-подготвена. И пак при Хаджиева.

# 21
  • Мнения: 8
М/у другото д-р Хаджиева ще отсъства от Варна от 7ми до 14ти септември, само за инфо!

# 22
  • Мнения: 1 935
записвам се да следя темата!

# 23
  • Мнения: 2 096
Аз също съм безкрайно багодарна на д-р Х. Помага ни във всички ситуации, имам и доверие и много си я обичам!

# 24
  • Мнения: 390
Може ли координати на д-р Хаджиева?

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 398
Къде се намира кабинета на д-р Хаджиева?

# 28
  • Мнения: 2 096
В блока успореден на Ботевата градинка..

# 29
  • Мнения: 1 935
Къде се намира кабинета на д-р Хаджиева?

точният адрес е ул.Христо Попович 36Б ет 1,ап 1

Общи условия

Активация на акаунт