МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 22, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 720
  • 413
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 13
Привет и от мен момичета  Hug
Заповядайте едно леко обядче

Blanka, Vania аз с моя мъж съм намерила решение, строих го да гледа с мен филма, то пък взе че му хареса, даже веднъж не дойде да ме вземе от работа защото го гледал и щял да изпусне..........

# 316
  • Мнения: 2
ако някой знае горе долу какво ще стане в днешния епизод би ли  дал малко BB  Praynig Praynig моля ви

# 317
  • Мнения: 1 064
Blanka, Vania аз с моя мъж съм намерила решение, строих го да гледа с мен филма, то пък взе че му хареса, даже веднъж не дойде да ме вземе от работа защото го гледал и щял да изпусне..........

Да ти завиди човек! Моят има този тип филми за 2 категория. И изобщо не може да понася романтични истории. На него му дай док. филми, военни, ако може - за Виетнам.
Но душицата мисли за мен - преди малко ми се обади, за да ми каже, че днес е сватбата на Халит Ергенч и Бергюзар Корел и ми прати 2 публикации по въпроса от днешната преса. Който се интересува, да надникне в темичката 1001 нощ. От там даже поздравления са изпратили на младоженците и са получили отговор.

# 318
  • Мнения: 332
chloebis то и нашите са строени, моя от преди 14 години ще станат този месец и преди това ходихме 6 години, абе дет се вика от детската градина се знаем. Ама не се смейте, ние сме от една група, ама тогава явно ми е бил невзрачен, по късно прогледнах. Ама пусто трябва да ходи да работи, да изкарва бели пари за черни дни, че аз много харча...ама много...По този повод си говорим една вечер и ми вика жена имам предсмъртно желание. Моля те като умра, вместо надгробен камък ми сложи банкомат. Така съм сигурен, че ще идваш поне по два пъти на ден. Embarassed Какво да прави човечеца като съм му едничка и неповторима.

# 319
  • Мнения: 1 064
ако някой знае горе долу какво ще стане в днешния епизод би ли  дал малко BB  Praynig Praynig моля ви
ББ Днес Ламия ще приеме брак с Джемил, но първо ще му обясни, че колкото и да я е наранил Кенан, все пак тя го обича. Казва му, че приема само фиктивен брак. Кенан губи делото за попечителство. Джемил глези Ламия, чуди се как да я радва, но тя е ДЪРВО!

Ваня, ще ме умориш днес!
С моя мъж, заради увлечението ми по Мелодията, направихме график за ползване на компа - аз съм на него непрекъснато,  а той - в останалото време!

# 320
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Днес гледах повторението на вчерашната серия. Според мен Ламия е дърво спрямо Джамил, защото все още не е уверена в искреността на любовта му. Вярва, че той иска само да отмъсти на Кенан и не иска да се влюби пак, за да не бъде наранена отново. Иначе явно не е съвсем безразлична. Flutter Сега Джамил само трябва да я убеди в искренноста на чувствата си. Hug

# 321
  • Мнения: 332
Аз затова го харесвам Дейми вълшебното фенерче. Някак намирам някаква прилика между двамата. И аз в началото не изпитвах умопомрачителна любов. Но човека е упорит, винаги върви до мен, не зад мен, защото може и да не го водя или пред мен защото може и да не го следвам, и най-важното е най-добрия ми приятел. Сега да подчертая - зает е

Бланка - имахме един комп. Но заради 1001 нощи си купих лаптоп, пък и нали имам борсови операции на Токийската стокова борса  newsm08, компа остана на детето, а той милия....нищо. Сега и колата му взех, че да не изпусна някоя серия и той е с мотора да го духа вятъра, белким му дойде акъла в главата и се опомни какво чудо е взел. Ама викаше на мама - искам я. А сега като ме иска...негова съм

# 322
  • Мнения: 1 064
Днес гледах повторението на вчерашната серия. Според мен Ламия е дърво спрямо Джамил, защото все още не е уверена в искреността на любовта му. Вярва, че той иска само да отмъсти на Кенан и не иска да се влюби пак, за да не бъде наранена отново. Иначе явно не е съвсем безразлична. Flutter Сега Джамил само трябва да я убеди в искренноста на чувствата си. Hug

За съжаление, така изглежда само от тази серия. За мен сърцето на Ламия е изцяло заето от Кенан и не й остава и милиметър свободно съзнание да види, усети друг. Тя не вижда Джемил, нито какво изпитва. Иначе трябва да си сляп, за да не видиш чувствата, които се излъчват, направо извират от цялото му същество. Ама и този Иит много хубаво играе, така се вжъплащава в ролята, че... не може да не му повярваш.

Ванче, аз се чудя защо моят от 2 месеца все ми предлага - да ти купя лаптоп... Чак сега се светнах! Откакто започнах 1001 нощи, тои изчете половината библиотека "Иван Вазов". Ама му викам - тези турски сериали виж как те обогатяват!

# 323
  • Мнения: 122
Здравейте момичета Simple Smile
много ми липсвахте да знаете  Hug
аз си бях в родната слънчева и красива варна  Mr. Green малко в почивка и морето да видя
да знаете че то пита за тези от вас които още не са ходили  Laughing
и ви нося от там много положителни емоции и солени целувки  Heart Eyes
и сега като съм на линия като видях колко сте изписали докато ме нямаше  Crazy
от два дена ви чета  smile3529 и още не съм седнала да изгледам епизодите като хората че там ги гледах много накъсано и от горе от горе
ама какви неща стават  smile3508
аз още преди сума ти време ви казах че кенанки ще напират за клончето на джами ....
ама те не .... е сега видяхте ли що за стока е кенан  Naughty
като изгледам има няма още 6-7 епизода и ще се включа повече

ама хич не ми харесва тоя нов час на излъчване .....  #Cussing out тия от нова тотално ме подлудиха - заради тях и крясък гледахме и острова и още кой знае какви глупости ... все не могат да пуснат филма по едно и също време

и да не забравя да честитя със закъснение на всички празнуващи  newsm51- герадост, синеоч, ThracianLina (ако някой съм пропуснала да ме извинява)

леле момичета а докато ви четях и гледам какви рецепти и вкусотийки поствате ....  Laughing златни ви ръце

анубис, ще липсваш  Hug

и докато четях пропуснатите теми останах с впечатление че в темата има доста лъвици Mr. Green и аз съм от тях - след няколко дни ще ви черпя  Blush

айде аз за сега ви оставям и отивам да си догледам пропуските ... ако мога ще се включа в 15.30

Целувам ви   bouquet
 

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 14:48 от toniak

# 324
  • Мнения: 2
ако някой знае горе долу какво ще стане в днешния епизод би ли  дал малко BB  Praynig Praynig моля ви
ББ Днес Ламия ще приеме брак с Джемил, но първо ще му обясни, че колкото и да я е наранил Кенан, все пак тя го обича. Казва му, че приема само фиктивен брак. Кенан губи делото за попечителство. Джемил глези Ламия, чуди се как да я радва, но тя е ДЪРВО!

Ваня, ще ме умориш днес!
С моя мъж, заради увлечението ми по Мелодията, направихме график за ползване на компа - аз съм на него непрекъснато,  а той - в останалото време!

B l a n k a А когато Кенан изгубва делото .. как реагира..дават ли му да вижда детето ?

# 325
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Ама и този Иит много хубаво играе, така се въплащава в ролята, че... не може да не му повярваш.
Честно казано, наистина много добра актьорска игра, за разлика от латиносапунките, където все преиграват и са много смешни актьорите като започнат да се дуят. Laughing
Не знам дали защото турците са по-близо по манталитет до нас, но Мелодията, както и 1001 нощи (останалите ТС не ги гледам) ми доставят естетическа наслада и съм способна да разбера чувствата на героите.
1001 нощи обаче наистина е като приказка, твърде идеализирани герои, в чист вид такива хора няма. Naughty.

# 326
  • Мнения: 332
И аз днес като гледах повторение, това което най-ме ядоса беше това което дон Кен каза - славата ти надхвърли моята. Егати, той много суетен бил, и как се величае..

Хексе не си права мила-казваш като в приказка. Че този Гюн, не ти ли прилича на един герой - Рицара на печалния образ. Ама вместо сабя има цигулка. Разбрах те, просто се пошегувах.

# 327
  • Мнения: 1 064

B l a n k a А когато Кенан изгубва делото .. как реагира..дават ли му да вижда детето ?

Да, естествено. Но не е в тази серия, за която ти попита.

Освен това, гледам сериите на турски, без да разбирам турския, така че детайлите ми се губят. 

Хексе, нямаме настройка за такива изживявания. Нашият свят е друг, а изживяването на толкова силни чувства е едва ли не - срамно.

# 328
  • Мнения: 2

B l a n k a А когато Кенан изгубва делото .. как реагира..дават ли му да вижда детето ?

Да, естествено. Но не е в тази серия, за която ти попита.

Освен това, гледам сериите на турски, без да разбирам турския, така че детайлите ми се губят.  



Благодаря   bouquet

# 329
  • Мнения: 0
Някой знае ли с коя излиза Джемил в реалния живот ?

Общи условия

Активация на акаунт