Всичко накуп!

  • 7 193
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?Шампоан на Биодерма Ноде Флуид,балсам на Клоран с масло от норка
2.Каква преса използвате и колко често?На Сапир,но ще се сменя:всеки ден
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?2-3 зависи от това какво е времето
4.Какъв шампоан използвате?Биодерма

кожа

1.С какво почиствате кожата си?с измиващ гел на Буржоа
2.Колко пъти дневно я почиствате?1
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?нищо Blush,ходя редовно на козметик

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?нищо специално
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?вси4ко си хапвам,но в граници

външност

1.Любими ваши дрехи?дънки и интересни блузки
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?да;фдт,коректор,мин.пудра,спирала,молив за устни и 4ервило

козметика

1.Каква марка гримове използвате?Буржоа,Лореал,Римел,Манхатън
2.Марка боя или къна,която използвате?не
3.Парфюм,който използвате?Нина Ри4и-4ервената ябълка

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?понякога,но когато стоките са за мен
2.От къде най-често пазарувате?нямам определен магазин,но в последно време Манго
3.Давате ли много пари за дрехи?колкото ми останат след вси4ки други разходи
4.Какво най-обичате да си купувате?неща за мен Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 93
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? - шампоан,балсам,понякога домашни маски,понякога слагам и масла за коса
2.Каква преса използвате и колко често? - Elekom,почти всеки ден
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? - 2
4.Какъв шампоан използвате? - в момента на Nivea
 
кожа

1.С какво почиствате кожата си? - с розова вода
2.Колко пъти дневно я почиствате? 2
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? - правя домашна маска с хума,1-2 в седмицата и правя пилинг и ползвам крем

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? - най-вече следя какво ям,понякога спортувам и гледам да се движа повече 
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? избягвам тесто и сладко,наблягам на плодове,ядки,млечни,протеини и по-ниско калорични храни

външност

1.Любими ваши дрехи? - обожавам поли и рокли,обичам по придизвикателните дрехи
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? - използвам ФДТ,руж,спирала,черен молив,гланц

козметика

1.Каква марка гримове използвате? - нямам точно определена марка
2.Марка боя или къна,която използвате? - индийска къна
3.Парфюм,който използвате? - всеки път си купувам различен

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? - да
2.От къде най-често пазарувате? - от всякъде
3.Давате ли много пари за дрехи? - зависи колко имам
4.Какво най-обичате да си купувате! - дрехи

# 32
  • Мнения: 249

Бихте ли споделили:

коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?- след всяко измиване задължително използвам балсам или маска за коса, без значение от марката.
2.Каква преса използвате и колко често?- много рядко: бейбилист и браун.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?- най-много веднъж в седмицата, тъй като е суха.
4.Какъв шампоан използвате?- сменям шампоаните, тъй като не е хубаво да се ползва само един и същ.

кожа

1.С какво почиствате кожата си?- с Avene, почиства перфектно и си чувствам кожата здрава- този който е с талк.
2.Колко пъти дневно я почиствате?-веднъж.
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?- крем на vichy  момента.

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?- разхождам се.
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?- избягвам да ям мазно и гледам да ям повече плодове и зеленчуци.

външност

1.Любими ваши дрехи?- любими дрехи нямам, по-скоро гледам да ми е удобно и да ползвам до колкото зависи от мен дрехи от естествени материи, най-вече памук.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?- да, молив за устни и червило, малко сенки където е нужно...рядко очна линия.

козметика

1.Каква марка гримове използвате?- каквито мога да си позволя, но истината е че са най-различни: she-is, golden rose, мейбълин, и др. не използвам гримове от една и съща марка, а според това какво ми харесва на цвят или ми пасва си избирам грима.
2.Марка боя или къна,която използвате?-в момента не използвам иначе съм ползвала най-различни, обичам да експерементирам. Най-доволна съм от Гарниер от по-евтините бои.
3.Парфюм,който използвате?- в момента ползвам C-Thru golden touch за всеки ден и за специални случаи на Moschino. 

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?- да, понякога много понякога не толкова зависи.
2.От къде най-често пазарувате?- от най-различни магазини, зависи какво ми трябва в момента.
3.Давате ли много пари за дрехи?- зависи, за какво са ми нужни дрехите ако е за всекидневие не давам по много пари, но ако е за нещо специално...
4.Какво най-обичате да си купувате!- рокли и козметика, понякога и техника.

Надявам се да се забавлявате в тази тема!! Simple SmileSimple SmileSimple Smile - да, много ми хареса. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт