Среща в ДОБРИЧ се гласи, хайде вдигай се, ела и ти!!!

  • 14 245
  • 293
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 208
Добро утро

за срещата ,ако е след 23 ме бройте и мен

# 46
  • Мнения: 377
Добро утро!
Ленка сложи инфото ще е от полза на брененните наистина.Не вярвам някой да има против . Wink
Спинки къде се изгуби?

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.  bouquet
Относно срещата, засега само на 19.08. бих имала евентуално затруднения. Визирам целия август месец. А петъците, съботите и неделите не са ми удобни по принцип. Peace

И аз си мислех за спинки, Цоци, как сте?

# 48
  • Мнения: 377
Ани по принцип - петък , събота и неделя са трудни за повечето-т.к. е нормално да сме на море или някъде извън града , но нека всеки каже кога му е удобно и да направим така ,че да сме максимален брой присъстващи. Wink

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ани по принцип - петък , събота и неделя са трудни за повечето-т.к. е нормално да сме на море или някъде извън града , но нека всеки каже кога му е удобно и да направим така ,че да сме максимален брой присъстващи. Wink
Да, де, аз и затова казвам принципно кога не мога, за да не се налага все да доуточнявам. Wink

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 958
Не бях останала с впечатление, че в темата използвате официалното обръщение Вие.  Rolling Eyes

Няма нужда от сарказъм.
Всеки се обръща към другите, както позволява тона на разговора.

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
На мен емотиконата ми изглежда учудена, но щом на теб ти изглежда по друг начин - добре. Нямам претенции. Не ми се обяснява повече.  Stop

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Страхотен дъжд! Мислех да ходя до банката, но като видях колко притъмня добре, че реших да поизчакам. Съчувствам на тези, които са на работа и трябва да се прибират в дъжда без кола. В такива моменти обикновено и такситата стават кът.

Ето една снимка на летен дъжд за тези, които не са в момента в Добрич, но ни четат:

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ужасен порой, улиците са наводнени, няма къде да се стъпи. За моя зла участ бях навън, когато заваля.
Не знам как ще се прибера. Sad Ще викам другарче с кола на помощ.

# 54
  • Мнения: 200
От нашия прозорец гледката беше такава http://www.snimka.bg/album.php?album_id=408609

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
lenka_ilenka, снимките ти са много сполучливи и изглеждат като за новинарска емисия.   bouquet

Защо не ги пратиш до btv ?

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 19:56 от Вела

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 119
lenka_ilenka това някъде пред входа на кауфланд ли е,аз живея на дунавите и аз такава гледка виждах,затова те питам

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 119
о извинявай за въпроса не беше на място Embarassed
сега видях че има и други снимки,

# 58
  • Мнения: 200
Вела, мерси  Blush
stani_jelkova, стават грешки, споко  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 821
Ленка, супер аватар Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт