колит по време на бременност

  • 9 937
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Здравейте! И аз съм с колит, създаваше ми проблеми докато АГ-то не ми изписа магнезий (с чувствителна матка съм и с контракции от 19 г.с. вследствие на катастрофа) От тогава си пия 3х2 магнерич и съм щастлива, няма болки, няма запек - кеф, но като стане 38 г.с. ще му мисля до тогава ще го пия. Иначе гледам да не ям дразнещи храни, но ми се случва от време на време и тогава леко ме понаболява ама няма нищо общо с кризите от преди това. Аз все пак не съм сигурна дали може от магнезия да са по-добре нещата но скоро ще разбера, той все пак засилва метаболизма най-вероятно е заради това...  newsm78

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
колита, застрашава бебето толкова колкото една кашлица
но ако някой иска излишно да се притеснява и да си мисли, че колита е опасен за бебето - моля, всеки е свободен да чувства това което иска
за мен при толкова стресове в живота е безсмислено да се притеснява човек, за нещо незначително като колит - а да си мисли, че от раздуването на червата може да се застраши бебето....
няма да споря - както казах напълно свободно всеки може да си слага каквито иска диагнози и страхове!

хаповете посочени от мен не лекуват колит - той не може да се лекува, а да се облекчи
както съм писала хаповете облекчават неща, които водят до колит - премахват и "обират" газовете частично още преди те да се създадат! и така може частично да се предотвради получаването и възпалението на колита

при мен магнезия не помагаше нито за гастрита, корита и дори и за контракциите не помагаше особено - но аз съм с чувствителна матка и контракциите са ми задължитерни
но пък явно може и на други да помага
Лейди, може просто да си минала в късната фаза където стомаха най-после се успокоява

Общи условия

Активация на акаунт