проблем с партньора

  • 18 188
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Може наистина да има проблеми човека с кръстта. Confused
Моят мъж има ошипяване в кръстната област и да ви кажа, когато го заболи той не може да се наведе обувките да си завърже, а какво остава за секс.

# 16
Не му става. А и желание не бих казала че има кой знае какво. Но при това което се получава какво желание да има.
Не е толкова просто бих казала. Това е свързано с мъжкото достойнство, което не бих искала да засягам. Бих помогнала, но как........................
Къде да го водя, с какво да го мажа, как да започна разговора. Когато той сам не проявава желание за това. Явно неиска да сподели с мен.

# 17
  • Мнения: 924
Изчакай ако е имал дълга връзка и все още не се е възстановил от нея ще му трябва повече време .
Опознайте се и тогава скачайте в леглото, може да е по-чувствителен човека.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а рано сутрин?

# 19
Незная какво да мисля. Защо след като не му стане, тогава казва че го боли. Защо през другото време не се оплаква от болки в кръста. Хиляди обяснения ми минаха през главата. Дори и предишната любов да е била голяма, незбравима все пак това са нормални човешки желания и потребности.

# 20
  • Мнения: 3 675
Хайде не правете прибързани изводи, не му ставало.От тукашните теми чета, че има доста мъже с по-слаба полова конституция, което не е равносилно на импотентност, а просто нямат такава голяма потребност от правенето на секс.Или има такива, които не обичат да говорят на тази тема.Сега да не намекнете, че е гей?

# 21
  • Мнения: 3 641
Не мсиял,че е гей, за какво иначе ще е с нея. Колкото и да е наренен в предишна връзка, все пак физически трябва да се възбуди от целуването и гушкането с момичето ,което се предполага,че харесва....

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да не му става може и от превъзбуда, ама пък ти казваш, че не демонстрира и особено желание.
Най- удачно ми се струва, да не го пресираш и да не търсиш непременно секс, като завършек на всяка интимна ситуация. Човека може да има накакви задръжки, но ако не те чувства достатъчно близка, да не иска да ги сподели. Просто се остави на течението, прекарвайте си приятно, а секса ще се появи когато най-малко очакваш. Няма как да разбереш какво го терзае, докато той сам не пожелае да говори. Дай му време и не се вторачвай в това прекалено.

# 23
  • Мнения: 2 011
И
Опитай да говориш с него

За какво да говори с него, защо не иска да правят секс ли? Ми той си е казал- боли го кръста. Точно тая работа с разговори не става, ще ме прощаваш  Wink
Тук напълно подкрепям!  Peace
Ситуацията трябва точно да се прецени , понякога наистина се налага да се изчака.

# 24
  • Мнения: 3 675
Напълно съгласна с мнението на Северина. Peace

# 25
  • Мнения: 2 011
А има и друго ...може на човека да му  адски приятно  с теб и да те  харесва  толкова много и  в същото време да се  съмнява  в себе си , дали ще успее да ти се хареса и на теб така , както ти на него!!!  newsm78
Страхът от това дали ще се справи води до това .... Проблема му  е главата !

# 26
  • Мнения: 364
Извинявайте, но си има и пози, ненатоварващи мъжкия кръст. Няколко месеца без секс си е направо голям проблем, още повече в началото на една връзка. Според мен това не е проблема.
А, и сама си го написала - Незная какво да мисля. Защо след като не му стане, тогава казва че го боли. Защо през другото време не се оплаква от болки в кръста.-
Като се замисля ти и не можеш да му помогнеш, има си лекари за тая работа, а и човека е на 36 г и може да отиде и сам. И няма такова нещо като да му накърниш мъжкото достойнство, защото и той самия вижда какво става, т.е не става. С премълчаване и чакане не става, то не е веднъж та да си кажеш кръст, стрес, умора. Покажи му, че си наясно, че си готова да изчакаш и да си с него докато се оправи проблема, но веднага да го разберете какъв е, че то само с целувки не се живее

# 27
  • Мнения: 364
А има и друго ...може на човека да му  адски приятно  с теб и да те  харесва  толкова много и  в същото време да се  съмнява  в себе си , дали ще успее да ти се хареса и на теб така , както ти на него!!!  newsm78
Страхът от това дали ще се справи води до това .... Проблема му  е главата !

Той е на 36, не на 16

# 28
  • Мнения: 3 641
А има и друго ...може на човека да му  адски приятно  с теб и да те  харесва  толкова много и  в същото време да се  съмнява  в себе си , дали ще успее да ти се хареса и на теб така , както ти на него!!!  newsm78
Страхът от това дали ще се справи води до това .... Проблема му  е главата !

Той е на 36, не на 16
Така де и аз това казвам. Например може той да си лежи и пак да праивте секс, няма чак толквоа да му се натовари кръста.
Изчакай както са ти казали момчиета, явно няма какво друго за момента да направиш.

# 29
  • Мнения: 46 565
Повечето отговори ме учудват Rolling Eyes колко да чака?
Няколко месечна връзка м/у зрели хора и никакъв опит от негова страна за секс, даже не му става.
Да беше ден-два, седмица, ок, но в този случай за мен човекът си има много сериозен проблем, физически или психически, не знам, но след толкова време, ако е нормален, би трябвало да й даде отговор.

Към авторката - на 26 си, животът е пред теб, имай предвид, че щом сега е така, с годините ще става още по-зле (ако има накъде). Ако си асексуална, ще си паснете, ако не, ще бъдеш много нещастна.  

Общи условия

Активация на акаунт