ММЦ Приморско 2009

  • 21 230
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Здравейте,
Тъй като плануваме тази година да почиваме в точно тези вили Ропотамо имам няколко въпроса:
1. В офертите пише, че срещу 12лв на обяди 14лв за вечеря може да се яде в х-л Бисер - дали сте се възползвали от това и хубава ли е храната? С малко дете сме (няма година) и силно ме интересува храната и дали ще може и тя да яде от тази храна. А и все пак цената не е много ниска и предполага не лошо меню, но пък от друга страна този хотел е 2 звезди и.... а бе чудно ми е.
2. Дали има други заведения за хранене в самия "Ваканционен клуб Приморско" - т.е. да не сме вързани само с това изхранване в х-л Бисер без да трябва да напускаме комплекса.
3. Магазин за хранителни стоки дали има - все пак има кухничка в която мога да посготвям нещо за малката.
4. Дали имате информация предлагат ли бебешки кошари и дали се заплащат?
5. Ние мислим да наемем едно от така наречените мезонетчета... дали бяхте в такова и на кои бунгала казвате, че са "луксозни"?

Предварително благодаря за помощта Simple Smile

# 16
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен!

За обяда и вечерята ще кажа, че на обяд не сме ходили, тъй като се прибирахме чак на вечеря, но от любопитство първия ден като пристигнахме влязох на обяд и имаше 2 вида супи+таратор, готвени и аламинути в изобилие. На вечеря ходихме не всяка вечер, тъй като сядахме на балкона и си приготвяхме там, ако не излизаме. Този хотел, към който се води ресторанта наистина е 2 звезди и е доста соц, но ресторанта изхранва всички бунгала + хотела и храната беше вкусна и не свършваше за последните. При положение, че около нас имаше много хора с много малки деца и бяха много доволни, мисля, че са насочили услугата си именно за такива. В ММЦ-то имаше и няколко други заведения за хранене, но ми се струваха празни, явно Бисер-а изхранваше повечето и хората си пиеха питието и наливната бира в заведенията. Има магазин за хранителни стоки, но малко по-скъпичко отколкото в Приморско например, но няма плодове и зеленчуци. За кошарката - не зная, но видях, че имаше тук-там, но не съм се интересувала. Мезонетите са малко по-навътре в гората, около басейна, и съответно по-далече от плажа. При тях си заявете да не сте точно около басейна, защото е шумно. Луксозните майче бяха по две оградени с ограда и имат май нещо като конферентна зала, всъщност те са същите като другите, но са малко по-големи. Зависи какво търси човек, но се надявам да ви хареса ако отидете, защото години наред сме сърбали попарата на сърдити хазяй и опити да се намери нормално заведение за хранене през цялата почивка, или хотел с ресторант, където дебнат да не изкараш 1 филия хляб от all inkl - а йм.

# 17
  • Мнения: 70
ехк, на снимките от кух. бокс се виждат фритюрник, кафеварка, тенджерки..ваши ли са или са към вилата? Интересува ме с каква посуда разполага къщичката.

# 18
  • Мнения: 245
Съжалявам, че чак сега видях въпроса, дано не е късно.
Фритюрника и кафеварката са мои  и ги влача навсякъде.
Но в шкафовете имаше сложени тигани и тенджери, вилици, лъжици, чаши и чинии

# 19
  • Мнения: 1 809
През лятото на 2008г. бяхме в Бунгало Вили Лотос, Приморско. За съжаление не мога да кажа много хубави неща, както авторката на темата ... Може би оттогава нещата да са се променили  Rolling Eyes Бяхме 3 семейсва с по едно дете. Наехме  въпросните "луксозни вили" до басейна (в който никой от нас не се прежали да влезе  Sick )
Та, бяхме в две вили, едната с 2 спални с врати към обща дневна (с мека мебел и ТВ) и кухня с трапезарна маса и столове. И двете спални имаха отделни входове отвън, така че можеше да се влиза директно в спалните, освен чрез общия вход през дневната. Всичко е както на снимките , които намерих тук: http://pochivka.bg/o-8624-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … D1%82%D0%BE%D1%81
Другата вила беше на 5 метра от първата (голямата), в нея бяхме аз, мъжът ми и детето. Меришеше ужасно на мухъл, обясниха ни , че са подновени и не били изсъхнали  Shocked ...  Донесоха ми някакъв ароматизатор за въздух, но от него въздуха стана още по-тежък и гаден  Sick  Добре, че беше климатикът, та малко от малко да прочиства въздуха...

Нито едно от семействата не беше във възторг, но  бяхме платили капаро 2 месеца предварително  и с малките дечица не си представяхме тепърва къде можем да отидем. Едното семейство бяха пропътували половината свят, за да си дойдат в Бг и да са заедно с приятели на хубаво място... е, поне приятелите бяхме на ниво   Peace

Нищо не ни е изчезвало нито от стаите, нито от подвижните сушилни, на които простирахме дрехите, мокрите бански и кърпи от плажа.
Персоналът наистина беше любезен, сменяха кърпите всеки ден, но чаршафите за 7 дни мисля, че смениха само 1 път  newsm78
Имаше ужасно много комари (едва ли бяха пръскали против тях), имаше всякакви бръмбари , стършели (един от тях дори успя да ухапе едното майче, след като седнала върху него- бил на стола в трапезарията). Честно казано едва ли ще избера отново почивка на това място, което изглеждаше супер на снимките от София  Naughty

И да не забравя за храната.... ама то и от снимките на авторката се вижда предостатъчно. Изобщо не е обилно като асортимент.
Може ли да кажеш обилно на салам, кренвирши, кашкавал и салати .Краставиците с обелки - нито аз, нито детето ми е прасе, за да ги ядем по този начин на тия огромни парчета, дето ги режеха... Никакви манджи нямаше- бяхме предимно на паниран кашкавал и таратор.
В ресторантчето задушно, навън пък седнеш ли на маса, от тавана излизаха подплашени прилепи и трябваше да залягаме, за да не се блснат в главите ни  #2gunfire

Вечерта сядахме на една механичка- кръчмичка с ТВ, заради мачовете , които да гледат мъжете ни- намираше се  в началото на бунгалата, където имаше много вкусна риба, супи и манджи  Party


Ооо, как забравих да спомена и за многото паяци , които ни посрещнаха във ваната - писъците на детето сигурно цяло Приморско е чуло  Confused имаше и едно дълго нещо на стената, с много крака - незнам какво беше, но едвам вдигнах мъжът ми от пред телевизора, за да го убие.

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 15:35 от doll_

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей момичета разбихте ме Joy, допреди два дни като че ли съжалявах, че не резервирах там, щото наистина си е евтинийка в сравнение с другото, но се убедих от темата ви че съм взела правилното решение - заради мухъла, паяците, стършелите, Комарите и стоножките, едва ли бих ги изтърпяла, или пък детето ми което е с астма и алергии Peace. А наистина чух доста прехвалени неща за тези бунгала, по скоро за Ропотамо, кумувете ни обаче си резервираха там но ще са в по- малките бунгала Вили холидей, те са само стая с баня и тоалетна и отпред тераска, нямат кухня Peace

# 21
  • Мнения: 229
Моля ви, дайте още мнения, че дотук са само две и в дветe крайности! Аз трябва да потвърдя резервацията скоро. За съжаление няма свободни места във вили "Ропотамо", останали са само във вили "Холидейс". Много ли са почиващите там в края на август?

# 22
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Аз съм дала мнение, и то е по- близо до това на doll.

# 23
  • Мнения: 4 401
Забелязвам,че периодично се пуска нова тема за едно и също място И ТО когато ''старата'' се напълни с отзиви от препатили съфорумки.Няма как да не забележа ,че ''хвалещите'' са все едни и същи и все звучат като от рекламна брошура.
Явно целта е да се намерят свежи балами дето още не знаят какво ги чака там и не са чели това:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425578.0
 #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 809
Моля ви, дайте още мнения, че дотук са само две и в дветe крайности! Аз трябва да потвърдя резервацията скоро. За съжаление няма свободни места във вили "Ропотамо", останали са само във вили "Холидейс". Много ли са почиващите там в края на август?
Аз  бих те посъветвала да не отиваш там  Stop

Дано да си видяла темите за Приморско (както за хотел Магнолиите, така и за вилите), към една от които  mamamari любезно е предоставила линк.
 а другите са Никога вече в Магнолиите - Приморско, както и Хотел Магнолиите ММЦ Приморско - мнение и впечатления

 ooooh! яд ме е, че преди 2 год. нямаше такава тема  Sad

# 25
  • Мнения: 229
Отказах се, знам, че всички сме субективни и че приятното за едни е отвратително за други, ама не мога да имам съмнения и да тръгна нанякъде. Дано не си загубя ума, докато търся друго място ...

# 26
  • русе
  • Мнения: 643
Ей момичета разбихте ме Joy, допреди два дни като че ли съжалявах, че не резервирах там, щото наистина си е евтинийка в сравнение с другото, но се убедих от темата ви че съм взела правилното решение - заради мухъла, паяците, стършелите, Комарите и стоножките, едва ли бих ги изтърпяла, или пък детето ми което е с астма и алергии Peace. А наистина чух доста прехвалени неща за тези бунгала, по скоро за Ропотамо, кумувете ни обаче си резервираха там но ще са в по- малките бунгала Вили холидей, те са само стая с баня и тоалетна и отпред тераска, нямат кухня Peace
[/b]

няма ли вече завърнали се от бунгалата че да кажат тази година какво е положението че аз лично със се спряла на Ропотамо мезонет но много се колебая  newsm78

# 27
  • Мнения: 70
няма ли вече завърнали се от бунгалата че да кажат тази година какво е положението че аз лично със се спряла на Ропотамо мезонет но много се колебая  newsm78

Има. Все пак отидохме (мезонети Ропотамо) въпреки прочетеното тук. Точно тези къщички са с много приятен замисъл. Формират затворено дворче, тъй като са подредени условно под буквата "П". Пред едните е басейна (там е шумничко), другите са около приятна тревна площ (тези са за предпочитане). Много тъжно впечатление за липсата на адекватно отношение от страна на персонала. Ужасно обслужване и мръсно по къщите. Прахосмукачки не се ползват, само мажат с парцала. И да не забравям миризмата на мухъл и влагата в къщите. Първата нощ щяхме да се задушим. С климатика на сух режим до някъде решихме проблема.
Плажът е хубав като изключим грозните чадъри и кофти заведения, но поне не са много. Закуската в р-т "Бисер" не я коментирам изобщо, ходенето до там единствено ме депресира. Предпочетохме закуска пред къщичката. Имаше едно заведение "Кедър" с готвено обедно меню и там хапваше и детенцето. Вечер ходехме до Лозенец  Crazy .

Няма да повторя!!!

# 28
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ние сме в момента тук, само че сме отседнали в хотел в Китен, но вчера бях на гости - понеже беше лошо времето и специално ходих да разгледам бунгалата. Пълна скръб, само Мезонетчетата хващат око, на външен  вид не изглждат зле, но вътре си мирише ужасно на мухъл, влага, няма как да се проветрява Rolling Eyes. Абе мизерия, ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 809
няма ли вече завърнали се от бунгалата че да кажат тази година какво е положението че аз лично със се спряла на Ропотамо мезонет но много се колебая  newsm78

Има. Все пак отидохме (мезонети Ропотамо) въпреки прочетеното тук. Точно тези къщички са с много приятен замисъл. Формират затворено дворче, тъй като са подредени условно под буквата "П". Пред едните е басейна (там е шумничко), другите са около приятна тревна площ (тези са за предпочитане). Много тъжно впечатление за липсата на адекватно отношение от страна на персонала. Ужасно обслужване и мръсно по къщите. Прахосмукачки не се ползват, само мажат с парцала. И да не забравям миризмата на мухъл и влагата в къщите. Първата нощ щяхме да се задушим. С климатика на сух режим до някъде решихме проблема.
Плажът е хубав като изключим грозните чадъри и кофти заведения, но поне не са много. Закуската в р-т "Бисер" не я коментирам изобщо, ходенето до там единствено ме депресира. Предпочетохме закуска пред къщичката. Имаше едно заведение "Кедър" с готвено обедно меню и там хапваше и детенцето. Вечер ходехме до Лозенец  Crazy .

Няма да повторя!!!

Мда, да беше ни послушала  Confused  О, да ! "Кедър" наистина се казваше заведението, което ни спаси и нас  Peace
 Жалко обаче, че нищо не се е променило за толкова време и толкова негативни мнения и кофти почивки  ooooh!

Хубавото все пак е, че живи и здрави сте се върнали  Wink

Общи условия

Активация на акаунт