Гледате ли филми на ужасите?

  • 10 224
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 453
Последно гледах "Предизвестена смърт", след което не можех да спя с дни (буквално). Много силно ми въздействат деца в този род филми. Момиченцето от "Предизвестена смърт" още го помня, а филма съм го гледала преди две години.
Разни там кланета не ме впечатляват особено.
Акo става дума за типичните хоръри...не гледам. Но виж така наречените "мистикъл" много ги харесвам. Но при тях не е задължително да има ужасии. Фаворити в това отношение са ми "Шесто чуство", "Зеленият път".

Аз също предпочитам този жанр.

# 16
  • Мнения: 11
"Предизвестена смърт" и "Погрешен завой" и на мен ми харесват.
Не разбирам що във филмите на ужасите пише "16+" или "18+" а във филма участват дечица по на 10-12год. та понякога и по малки. newsm78
Много искам да гледам "Моят кървав Свети Валентин" и ще ви разкажа историята на една двойка, която са го гледали, не че аз искам да ми се случи такова нещо де... Shocked
Действието се случва във Турция преди 5-6 месеца. Едно много богато момче се влюбва в едно по-бедничко. И двамата били на 18 год. На 14 февруари отишли на кино и са гледали този филм. Момичето имало рожден ден на 3 март и били направили резервация в някакъв клуб. Една седмица преди рожденния и ден я намират в един контейнер - тялото и в някакъв калъф за китара (сигурно е бил някакъв голям калъф) а главата и в една чанта. Била наръгана на 17 места. Във филма е имало същото убийство.
Само че нали момчето е син на богато семейство, още не могат да го заловят... А семейството на момичето е съсипано...
Съжалявам ако съм уплашила някой Embarassed
Също така искам да гледам "Кървавата Мери" /"Dead Mery"/ или "Огледала" /"Mirrors"/.
Повече обичам да гледам филми със призраци, проклятия и тем подобни отколкото с някакви убийства, не че тях не ги гледам де...

# 17
  • Мнения: 2 330
... Иначе от преди години още ми държи влага " Погрешен завой ".

Този филм е единственият,които спрях по средата от ужас и не можах да го догледам

# 18
  • Мнения: 1 192
Разказът ти е за "страшната" тема, там ще му се зарадват  Crazy

# 19
  • Мнения: 11
Разказът ти е за "страшната" тема, там ще му се зарадват  Crazy
Нали Laughing Тъкмо аз пък влезнах да чета за Гробницата на Богиня Бастет,дала си линк Wink

# 20
  • Мнения: 11
Гледала съм "Моят кървав Свети Валентин" преди 2-3 месеца в кино Арена.За 1-ви път гледам някой филм на 3D и да ви кажа останах много доволна,заслужаваше си.А филма "Final Destination"4  ще излезе тази година в кината пак на 3D и отново ще го гледам  newsm48

# 21
  • Мнения: 0
Обожавам. Twisted Evil
 Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3
Аз също обичам ужаси.Според мен филмите които изброявате като Убийствен Пъзел, Хостел, Погрешен завой, Очите на скалите и др. са по скоро брутални трилъри.Ако няма нещо свръхестествено трудно го възприемам за ужас.Зомби ужасите като Заразно зло и Зората на мъртвите са ми малко банални, както и вампирските ужаси.
Аз харесвам ужаси като класиките Заклинателят и Полтъргайст, които доста ме сплашиха наистина.От по новите Предизвестена смърт и Гняв са на ниво, но само първите части.От миналата година хубав беше Огледала.А тази година наистина бях шокирана от испанския Rec. Не го гледайте сами и на тъмно!Като заклет фен на тези филми ви казвам че това е наистина много ужасяващ филм, слага в малкия си джоб масата американски бози в жанра от последните години.

# 23
  • Мнения: 3
Последно гледах "Предизвестена смърт", след което не можех да спя с дни (буквално). Много силно ми въздействат деца в този род филми. Момиченцето от "Предизвестена смърт" още го помня, а филма съм го гледала преди две години.
Разни там кланета не ме впечатляват особено.
Акo става дума за типичните хоръри...не гледам. Но виж така наречените "мистикъл" много ги харесвам. Но при тях не е задължително да има ужасии. Фаворити в това отношение са ми "Шесто чуство", "Зеленият път".

Аз също предпочитам този жанр.

Фани ако гледаш Rec няма да спиш месеци  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 16
rec e nai strashnia film koito sam gledala

# 25
  • Мнения: 1 192
Забравих The Birds. Peace
Макар и от 1963 "Птиците" на Хичкок, ме накара да гледам с подозрение всички пернати.....
Новата версия не знам дали е излезнала  newsm78

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 73
 И нашето семейство обожава Horror филмите.Със сигурност ще гледаме Rec,който споменавате.Европейските филми са страшно натуралистични и определено са ужасяващи.Препоръчвам Ils-Them-филмът е френско-румънски и Frontiers-отново френски.Също и един филм с Вини Джоунс, който определено смразява - Midnight Meat Train Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 057
Не. В живота има достатъчно гадости за да искам и още. Предпочитам комедии, романтики, изобщо красивите и приятни за гледане неща.

# 28
  • Мнения: 93
Обожавам филми на ужасите - особено страшните. И аз съм фен на "Погрешен завой" и първа, и втора част. Много са малко истинските ужаси, по-често са черни комедии, поне за мен.

Общи условия

Активация на акаунт