Twilight/"Здрач" тема 28 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 13 642
  • 409
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз се записвам и в новата тема.

# 16
  • Мнения: 3 576
Ако гледам само Кълънови няма нещо да не ми харесва, страхотни  Peace
Дразни ме само, че те не остаряват, а аз да.... с пълна сила  Cry

Относно другите - това, че са убийци.


От предишната тема да повдигна въпроса за панталоните на Роб - е това ми е вече toooo much  ooooh!
Да вземе някой да му купи нови дрешки на това момче, не мога да го гледам така - взимайте го вие, не го ща мърляв, раздърпан и скъсан  Crossing Arms  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 343
убийци, по - хубави, и че аз остарявам а те не .
Отивам да довърша ... приспиванията и идвам след малко готови ли сте за още една част остров есме Joy

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 598
готови сме и още как  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Мона Лиза, ти направо ме уби! Наистина вмъкна опцията. Благодаря, за което.  Hug
Въпреки, че като гледам, май ще съм единствената, която ще я избере. Grinning Grinning Grinning

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ааа не е така - като се появи тийм Джейкъб ще гласуват там  Mr. Green

Много егоистично забравих да спомена, че анкетата е предложена от нашата Бела  Heart Eyes

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ам, моите опции са - че не остаряват, че са по хубави и една друга - че са бледи, ако стоя вкъщи едно известно време и не излизам цвета на кожата ми е като на смъртник, прозрачна съм и синкава, и си обожавам цвета на кожата, но тена ми никога не се маха напълно, точно щото съм толкова бяла, та цвета на кожата им ми харесва. Simple Smile

А, да, също и това, че не им се налага да ядат и да спят - обичам нощите и мразя факта, че ми се налага тогава да спя. Това е малко като отговор на една друга анкета, но бих искала да съм вампир за да мога да се разхождам по улиците през нощта без да ми се спи и без да ме е страх, че някой ще ми направи нещо. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 312
WomanitKa напълно сме готови за още една порция, поне аз де, даже чакам с нетърпение Simple Smile

Nadia убедена съм, че го прави нарочно, няма начин да е случайно - закопчаванията, дупките по дрехите, петносаните и кърпени дънки, това не се постига лесно от успял човек - иска си се старание. Според мен се опитва да се разграничи от изискания, чист и подреден Едуард и да прогони постоянно следящите живота му тълпи от жени.

# 23
  • Мнения: 229
Мале,не ви насмогвам  Grinning
Гласувах за хранителния режим  Sick

# 24
  • Мнения: 0
Уоми, чакам с нетърпение!

Според мен се опитва да се разграничи от изискания, чист и подреден Едуард и да прогони постоянно следящите живота му тълпи от жени.
Искрено се надявам да си права Mr. Green

Никога не сам си мислила, че Кристен е добра актриса, все си мислих, че е еднаква във всички филми a kind of too much Kristen every time, но днес гледах The Cake Eaters и, повярвай те ми, хареса ми играта й - наистина много добре се справя, а ролята й не е никак лесна. Филмът не е кой знае какво  , даже на места е тъпичък но...има го в замунда. Wink

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 826
И аз тук Wink

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Относно хранителния режим - най вероятно ако имаше форуми за прасета и те нямаше да ни харесват особено заради това - хората са свикнали да са най отгоре в хранителната верига, да са ди ълтимейт хищник, та нещо, което е по силно от тях и смъртоносно за тях е веднага чудовище - но както ние се храним с месо, а е все тая дали е с месото на животно или с кръвта му, така вампирите - с хора. Simple Smile С човешка кръв. така че - защо да не ги харесвам, защото пият кръв - вината не е тяхна, това си им е природата. Simple Smile

Ако някой каже "Явно могат да са и вегетарианци" - първо да попитам за вампирите изобщо ли говорим или за вампирите на Майер, щото отбелязахме няколко съществени разлики, но това е долу горе като ние, месоядните, да бъдем обвинени от вегетарианците в убийство - не че не го правят, но не е логично, някакси. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 0
Уоми, ако имаш нужда от вдъхновение, имам приготвена специална селекция за теб! Wink Само кажи като му дойде времето Simple Smile

# 28
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Запис отново....  Blush

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Уау, настигнах  Party
Не харесвам, че са убийци, хранителният режим и остаряването май..
Уоми, чакам, чакам... Мноого ми харесва как го описваш острова ммм
Бела, супер си...чакам среща Wink
Валка, ти изгледа всичко бре, спри се  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт