ЯНУАРСКИ МАМИ 2010 г. - 14 тема

  • 15 185
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Mомичета сърдечно ви благодаря за цялото нежно и загрижано отношение.

Вчера си седях там на едни сини меки кресла, опитвах се да дишам дълбоко корем, диафрагма, гърди и в миг си помислих за вас.
Сега отново, благодаря.

Обадих се чакаме момиченце по бързия тест всичко е нормално. Остава да дойде целия набор от хромозоми след 14 дни.
И след 21г.с пак съм на УЗ в Прага, за да видят отново след амниото, как е матката и плода.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 245
Страхотна новина Иве! Hug  newsm44 newsm44 newsm44Много се радвам за вас! Честити розови гащи!  stork-girl

# 17
  • Мнения: 9 496
Честита мацка Иве Heart Eyes Радвам се че всичко е ок!
Хайде и другите да се отчетат с добри новини Hug

# 18
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Михаелче, силно се надявам да и при теб така.  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 803
Честито момиченце на Ивалекс! И чакаме още и само добри новини Simple Smile

При мен нищо ново, позволих си да си взема днес почивен ден и просто да помързелувам. Пък и времето е едно такова предразполагащо.
В понеделник ще си сменям наблюдаващия лекар и ще се записвам на ЖК в Майчин дом. Да има някоя мама, която ходи там на ЖК?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 245
Благодаря ти Иве!  Hug Hug Hug Дано!  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 647
Mомичета сърдечно ви благодаря за цялото нежно и загрижано отношение.

Вчера си седях там на едни сини меки кресла, опитвах се да дишам дълбоко корем, диафрагма, гърди и в миг си помислих за вас.
Сега отново, благодаря.

Обадих се чакаме момиченце по бързия тест всичко е нормално. Остава да дойде целия набор от хромозоми след 14 дни.
И след 21г.с пак съм на УЗ в Прага, за да видят отново след амниото, как е матката и плода.



Супер! Дано и останалите изследвания са ок и всички майчета да се похвалят с добри новини!  Peace

# 22
  • Мнения: 626
Здравейте момичета  Hug
Много сте изписали вчера и днес, а аз съм се заринала с работа, та едвам успях да ви прочета  Crazy Crazy
Иве от сърце се радвам за резултатите  Hug Hug И другите след 2 седмици ще са чудесни- затова сега си отдъхни, усмихни се и се радвай на Веренцето и бебенцето  Hug Hug Hug А тя оздравя ли вече?
ilindi4ka честита ти розова новина   bouquet Много е хубаво така малката принцеса ще си има батко да я пази- а той оздравя ли вече  Hug
Red tree,manuella,Katinche,minana стискам палци милички всичко да е наред при вас и докторите излишно да са ви наплашили  Praynig Praynig Praynig
sunrise7 благодаря за рецептата - аз съм се убедила, че тези илачи доста помагат  Peace
За отоплението - ние се отопляваме с климатик, а когато ни е много студено пускаме и духалката на помощ  Peace
Мамо Це съвсем навреме си си запазила час за ФМ  Peace

# 23
  • Мнения: 0
Ивалекс от сърце се радвам за резултатите   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дай боже в тази тема да има само такива резултати и ти да си подела крак.

# 24
  • Мнения: 14
Оххх ,като гледам тези розови щъркелчета колко ви завиждам ако знаете Simple Smile

Незная как ще издържа до следващата консултация на 25.08 да разбера и аз розови или сини сме.

За кашлицата и аз да споделя. Бях във края на втория месец като се разболях много жестоко. 2седмици не съм спала. Нощите бяха най-тежки. Неможех въздух да си поема от кашляне. Такова нещо не ми се беше случвало. Ходих на лекар и той ми каза,че нищо не може да ми даде,защото всичко е противопоказно в първия триместър. Тогава си заминах за БГ. Майка ми същата вечер ми направи компрес: на парче весник намаза мас и поръси със сода. Наложи ми го на гърдите и така спах. На сутринта вярвайте ми бях чисто нова, нямаше и помен от кашлица. Тя каза ,че като сме били малки все така ни е лекувала Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Честито момиченце на ивалекс  stork-girl , радвам се че новините са добри  bouquet.
Дано само такива да си споделяме в новата тема.
Относно кашлицата и на мен ми се случва да ми изсъхва гърлото и само тогава ми се кашля. Но вече 2-3 пъти ми се случва като се изкашлям и следва една остра силна болка ниско вдясно, горе долу където е апендиситът. Сякаш са свързани кашлицата с тая гадна болка. Направо ме е страх като ми се докашля... Rolling Eyes от какво може да е това? Някакви идеи?

# 26
  • Мнения: 0
здравеите,
казвам се Ирена и съм от Враца . за първи път съм бремена, термина ми е на 12 или 17 януари Grinning

# 27
  • Мнения: 425
Иве, честито ти момиченце! Радвам се, че си се поуспокоила, дано след 14 дни и другите резултати да са ОК.
Ирена, добре дошла!
Редче, след толкова съвети няма как да не я пребориш тая кашлица  Hug

Момичета, оставям ви за два дни и се отдавам на мнооого почивка. Само положително настроение и хубави новини!   bouquet  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Добре дошла Ирена! Пожелавам ти януари да гушкаш едно здраво и сладко бебче!
KarmelitaD приятна почивка на теб!

# 29
  • Мнения: 1 462
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Прочетох че в предната се разисква използването на слинг и този път и аз съм решила да ползвам за първите два месеца и после в количка, но се чудя какъв ще е по- подходящ от тез идва модела

http://cgi.ebay.co.uk/premaxx-baby-sling-hipseat-bag-good-condit … ksid=p3286.c0.m14


http://cgi.ebay.co.uk/Babyland-baby-carries-Sling-100-Cotton-Clo … ksid=p3286.c0.m14

Аз клоня повече към първия, но нека майчетата които са ползвали вече да кажат

На Мануела стискам палци и се моля всичко да се развие добре тази вечер и на бебчо да му няма нищо  Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт