На плажа, в парка, по поляни, забава е голяма с наш'те Юнски малчугани :)

  • 14 634
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
мама Радост,   smile3525  Честит рожден ден и от мен!

поздрав http://www.clip4e.com/play_atomic_kitten.htm , с пожелания за щастие и късмет !


 kris_bo  newsm62 , верно захитряват с всеки изминал ден !

Мимченце , Ками освен че ги целува дечицата, редовно ги храни, носи ли нещо в ръчичка, солетка или бисквитка, веднага е споделено

# 31
  • Мнения: 92
          Честит Рожден ден мамо Радост - да си жива и здрава и много, много обичана ...  Hug gift  Mr. Green

Цитат
За овесените ядки - аз ги давам само накиснати за 10-15 мин преди консумация
Кори и аз нещо такова имах в предвид /без варене/ ... казваш няма проблем?  newsm78 Ще пробвам и аз с кис. млекце ...  Peace Кус-кус-а добре се прие вчера ... със сиренце и малко масълце ...  Wink
Цитат
А бе аз да ви питам,наистина ли е толкова от4айващо в болниците в БГ?
В цяла България незнам, но тази тук в Бургас наистина е под всякаква критика, два пъти съм лежала там в различни отделения и положението наистина е  #2gunfire а, за отношение не ми се говори ... ужас някакъв  ooooh!
kris_bo браво на твоя юнак ...  Hug изхитряват се с всеки ден .. Веси като иска да излизаме и отива до вратата и започва да дрънка ключовете на ключалката и вика "айде"  Mr. Green
Цитат
А да и не може без мен, вкопчва се и ако се отделя и отида в друга стая -ме вика и плаче.
Миленка при нас е нещо подобно само ме следва в паяка от стая в стая ... даже като вляза да си взема душ, оставам вратата отворена и тя седи и ме чака - да не би да избягам на накъде ...  Mr. Green

Хайде Bye за сега от нас ...  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 0
*RedFox*-благодаря за отговора.Тук в 4ехия не само 4е са болниците по4ти навсякъде на много високо ниво-обзавейдане,4истота но и отношението към пациентите,е сигурно има и изклю4ения но те са малко.Аз 4естно да викажа едва ли щях да съм така спокойна в БГ както тук като знаех предварително 4е ще раждам Цезарово Се4ение,не ми се мисли.

А още да питам-какво правите когато децата са хремави?Слагате капки или нещо друго,и какво е то?Питам щото след две седмици си идваме в БГ и ако слу4айно ми се наложи да знам кво да купувам в аптеката.

# 33
  • Miami
  • Мнения: 412
Цитат
За овесените ядки - аз ги давам само накиснати за 10-15 мин преди консумация
Кори и аз нещо такова имах в предвид /без варене/ ... казваш няма проблем?  newsm78 Ще пробвам и аз с кис. млекце ...  Peace
Фокси, аз ги накисвам с гореща вода. Ако пробваш с кисело мляко май е по-добре да постоят по-дълго време.

# 34
  • Мнения: 233
Ехо!  wavey

Мег, страхотна новина!!!!  Hug Лека бременност ти желая!
А на всички бебеправещи - успех! Стискам палци! Simple Smile

маристута, много интересни истории с Батистута!  Wink Продължавай в същия дух да преследваш мечтите си!
Алиса, като гледам хронологията, май малката госпожица доста е гонила Иво, докато се награбят да се целуват?  hahaha Големи са сладури!
мимче, майка ти обра точките с тази хлебарка.  Joy
ivelinka78, от колко години живееш извън България?

# 35
  • Мнения: 24
 bye

Здравейте Simple Smile

Мег,страхотна новина ,много се радвам за теб!  Hug Целувки на малката кака  Heart Eyes

маристута,наистина много интересни истории  Hug

за кг-браво на тези които са свалили ,аз имам още  ooooh!

Офи ,хайде скоро и ти да се похвалиш с тумбаче Simple Smile

лека вечер,нямам никакво време да се включвам с тия две диванета у дома Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 713
Цитат
За овесените ядки - аз ги давам само накиснати за 10-15 мин преди консумация
Кори и аз нещо такова имах в предвид /без варене/ ... казваш няма проблем?  newsm78 Ще пробвам и аз с кис. млекце ...  Peace
Фокси, аз ги накисвам с гореща вода. Ако пробваш с кисело мляко май е по-добре да постоят по-дълго време.
Да, така е. Аз затова писах от предната вечер. Имах предвид негорещи течности. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 71
Здравейте  от  нас!
Радост на  патерица  Честит  рожден  ден  и  много  здраве  и  късмет   bouquet

Сладурковци  големи -  я  целувки  я  мокри  кърпи  раздават  Joy , а  хлебарките  в  бг  вземат  участие  пори  миенето  на  дупетата  Laughing

За  болниците   в  бг  -  без  коментар  Sick

Ние  след  доста  интензивен  уикенд  едвам  се  приспахме  с   едночасов  рев и  2 шишета  мляко  ooooh! ,  емоциите  много  се  трупат  и  не зная  как  ще  се  озаптяваме  малко  материал и  от  нас

Лека  вечер!
 

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте на вси4ки,
страхотни истории имате вси4ки,ама и де4ицата какви са сладури само и колко са хитри.

Бюти-живея в 4ехия ве4е 9 години,от една страна БГ ми липсва но тук съм спокойна,живота е спокоен и нормален,не стресиран като в бг .Поне за мен е така,но винаги се радвам когато си идвам в Сливен,просто кръвта вода не става.

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
страхотни новини за бъдещи майчета - Меги честито - лека и безпроблемна бременност!
И аз искам второ, ама още малко време да мине и да поотрасне Венета, макар че годинките ни вече понабъбнаха и няма много за чакане Simple Smile

мама Радост, честит рожден ден - да си много щастлива и да не си самотна (ей сега ще се върне любимия да те  Hug)

Фокси, аз фини овесени ядки давам от месеци - или ги варя със сирене, но най-често сурови ги слагам в киселото мляко с настърган плод без да ги накисвам - Вени много ги харесва (това яде през ден).

За килограми хич не ми говорете - и не е вярно, че като си напълнял не ти казват - казват ти и окото им не мигва   Sick

Айде поздрави от морето и щастливи летни дни!

# 40
  • Мнения: 51
Честит Рожден ден на мама Радост на патерици!!! И браво още веднъж -само на 22!!! а скоро с двама малчугана -така ми дойде, ще кажеш по късно дали съм уцелила/пола/!!!  Hug

Ивелинка -при хрема пръскам със Стеримар или Виброцил, и 3 дни Вит. Ц ампулки Wink))

Радост -Вени здравичка ли е вече??

Мая -Зара е много сладко хлапе!!!Да тие жива и здрава!

Спокоен ден!

# 41
  • Мнения: 27
мама Радост  Hug  Hug  Hug

Зара големи пози заема обаче старшна нинджа е  Joy( Мая да те питам това на заден фон количка ли е и каква марка е това чудо) http://www.flickr.com/photos/31969143@N03/3729783273/sizes/l/in/ … 2157621992728664/

При хрема аз също пръскам Стеримар и давам едни хомеопатични Алиум сепа, но в повечето случай не сме само с хрема, така че го водя на лекар и стигаме почти винаги до Виброцил.

Исках да ви питам (понеже се зачудих с какво ще го занимавам дребното вкъщи зимата) да споделите с кои играчки най- много се занимават дечицата ви, хем да е нещо образователно хем интересно  Thinking

# 42
  • Мнения: 233
Исках да ви питам (понеже се зачудих с какво ще го занимавам дребното вкъщи зимата) да споделите с кои играчки най- много се занимават дечицата ви, хем да е нещо образователно хем интересно  Thinking
Това е и моята голяма питанка в момента.  Thinking

Мая, много готини снимки! Зара може и сама да се храни вече, браво. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 71
Зара големи пози заема обаче старшна нинджа е  Joy( Мая да те питам това на заден фон количка ли е и каква марка е това чудо) http://www.flickr.com/photos/31969143@N03/3729783273/sizes/l/in/ … 2157621992728664/

Алиса  германците  колкото  и  да   си  правят  хубави  коли,  си  уважават  двойно  повече  природата и  използват  всяка  свободна  минута  да  прекарат  навън  в  спорт  , не зная  това  каква  марка  е  точно  но  тук е  идеята , останалите  чужбински  мами  нека  допълнят  Wink

# 44
  • Мнения: 233
Зара големи пози заема обаче старшна нинджа е  Joy( Мая да те питам това на заден фон количка ли е и каква марка е това чудо) http://www.flickr.com/photos/31969143@N03/3729783273/sizes/l/in/ … 2157621992728664/

Алиса  германците  колкото  и  да   си  правят  хубави  коли,  си  уважават  двойно  повече  природата и  използват  всяка  свободна  минута  да  прекарат  навън  в  спорт  , не зная  това  каква  марка  е  точно  но  тук е  идеята , останалите  чужбински  мами  нека  допълнят  Wink
И в Швейцария са доста популярни. Виждала съм ги само закачени към колело, а не като бебешка количка. Явно и за такава става. Според мен, в Зап. Европа са доста популярни, защото майките често карат колело (отивайки на шопинг или просто като хоби), а и средата го позволява. Докато в България да си велосипедист е малко опасничко, камо ли да си качиш детето в такова нещо. Поне мен би ме било страх. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт