моля за съвет

  • 1 393
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
възможно ли е във втория месец и половина от бременността лекарят да не олавя сърдечен пулс на бебето

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 19:54 от dobito_US

# 1
  • Мнения: 9 501
Това бива да е към 10г.с.-така ли? Чудесно се вижда дори на ехограф..

# 2
  • Мнения: 9 473
Вторият месец и половина,ще рече 10 г.с.
Вече би трябвало да се вижда тупкащото сърчице.
Възможно е да си забременяла по-късно и само да те водят във втри месец и половина,а всъщност да си по-назад.

# 3
  • Мнения: 514
Сигурно си по-назад в бременеенето. Изчакай още седмица и пак отиди на ехограф. В началните месеци дори дните са от значение.

# 4
  • Мнения: 84
А мислила ли си да потърсиш мнение на друг доктор?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Добито и аз те съветвам да отидеш за второ мнение при друг лекар.Във твоята седмица трябва вече да се вижда отчетливо плодно сакче и да се засечът пулсации без значение дали е с коремен или вагинален ехограф.Стискам ти палци. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 2
 Cry вече няма бебе

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Добито spokoмного мъчно ми става винаги,когато прочета такава новина.
Знам прекрасно как се чувстваш,ужасно е Sad
Но опитай се да се съвземеш,колкото се може по-бързо и да гледаш напред и да си казваш че скоро ще успееш отново но този път ще е до края,иначе ако се оставим на отчаянието и започнем само да мислим и да си викаме защо стана така,защо се случи на мен,това още повече ще ни депресира и съсипва. Трябва да мислим положително колкото и да е трудно понякога на фона на това което ни се случва.Hug

# 8
  • Мнения: 9 501
Tired Много съжалявам мила Confused
Знам как се чувстваш..минала съм през това..
Дано бързо го преодолееш емоционално и скоро пак да се похвалиш с успешна бременност Hug

# 9
  • Мнения: 17
Много съжалявам за случилото се, знам, че сега ти е ужасно тежко, защото и аз съм го изпитала, но не се предавай, всичко ще се нареди  Hug

# 10
  • Мнения: 514
Доби, съжалявам!!! От опит знам как се чувстваш. Пак ще имаш детенце мила, бъди силна.  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 585
И аз съжалаявам за загубата ти - сега се опитвайте пак и всичко ще е наред мила вярвай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт