На тез, които искат да отслабнат с Дюкан килата светкавично ще паднат - 205

  • 17 754
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 300
Добро утро,виждам че още чакаме новата темичка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Честито на всички с поводи!

# 466
  • Варна
  • Мнения: 2 751
Адреналинка, Боби, Мименсита, Светле, Музичка Hug Hug Hug Hug Hug

Не ми се пише много, кво да прайш... Нищо ново при мен. Не стъпвам на кантара  Embarassed Embarassed Embarassed Но категорично и безапелационно смятам да се оправям вече.  smile3534


ДаниГод   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Бъди здрава, красива, щастлива!!!

# 467
  • Мнения: 980
Здравейте, милички !

ДаниГуд, честит рожден ден ! Бъди щастлива, слаба, красива и много обичана !!


Михи, браво, слънце ! Впечатляваща си !!  Hug Hug

bright71, само така !!  Peace

tanyatais , чудесна си !!!  Hug

Pikabu, Паяче, супер сте !!  Hug

Оооо, Доре  Hug Hug ..и да искаш не можеш дълго да игнорираш врага ( кантара ) щот ще те накаже..гадЪТ !  Crossing Arms

Мименситка, напълно те разбирам..след вчерашния ми П ден съм +300 грама...надута, чувствам се тежка и съм нещастна... Sad..да вземете да ме наритате ли ?

Мастърче, много си кратка.  Joy

Лек ден , сладурки !!!  Hug Hug Hug Hug



# 468
  • Мнения: 5 001

Мастърче, много си кратка.  Joy

newsm56 newsm56 newsm56 newsm56 newsm56 newsm56
Ми....Аз...таковата.....Кат' няма резултати какво да напиша.....Чета само .... Tired Tired Tired Tired Tired

# 469
  • Мнения: 850
  Ахойй красавици ...  Flutter днес съм подута , лелката снощи ме посети и съм като слон с памперс  Crossing Arms , все пак се качих на кантара и реших да видя какво ще ми поднесе ... твърдо закова на 60 кг , дано да спадне след 2-3 дни ... продължавам по моята схема !
 
  Честит рожден ден на Дани Гуд ! Жива , здрава и много обичана !  nbirthday
 tanyatais  , чудесни резултати ! Изгреждаш прекрасно , честита месечинка!  bouquet  Heart Eyes
  Михинко , честита ти половин годинка , справяш се много добре , смело напред !  Hug  bouquet
   Дорче , радвам се че си амбицирана и ще се връщаш на линия !  Hug Heart Eyes
   bright71  , продължавай така напред и скоро ще видиш друго двуцифрено число , само режимност му е майката!
  Pikabu , честит минус и все така да валят за напред!
Мастърко, сигурна съм , че скоро ще има резултати !  Hug Heart Eyes
 Либя ви от сърце и много целувки на всички хубав ден!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 470
  • Мнения: 3 091
Привет и от мен!!!

Честит рожден ден на Дани Гуд!

протеинствам си, вчера търчах по хиляда задачи и вечерта стомахът ми се беше свил -едвам изядох рибата, която бях приготвила.

Гледам - следите си мерките, да взема и аз да премеря моите Mr. Green Мечтая да видя кантара да падне под 60кг. Лошото е, че след седмица ще пътувам и дано успея да си нагодя режима.

пожелавам ви позитивен ден!

# 471

Общи условия

Активация на акаунт