Докъде бихте стигнали в секса? :))

  • 59 967
  • 560
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Доста неща съм пробвала, повечето са ми харесвали.

# 16
  • Мнения: 59
Аз в това отношение съм абсолютна консерва.
Даже с годините като че ли ставам все по-притеснителна
в леглото. Crazy

# 17
  • Мнения: 2 448
До където съм искала , съм стигала. Повече от това не бих експериментирала. Разбрала съм какво ми харесва и какво не и нямам нужда от новости.
Имам само една нереализирана фантазия, но осъществяването и не зависи само от мен, така, че надявам се, че някой ден, може би ...   Crazy

# 18
  • Мнения: 7 723
Паси, недей да рискуваш с масовки! Може да те пропуснат Whistling

# 19
  • Мнения: 9 865
До всичко, което не ме хвърля в ужас, а нещата, които ме хвърлят в ужас са малко и едно от тях са масовките. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
kremito, а какво те накара да пуснеш темата? Кажи, сподели с нас, какво поиска гадината от теб? Свирка или анална?  Thinking


Може да е поискал да се изпишка върху него  Mr. Green

Та в този ред на мисли има нещо, които ми идват гнуснички, но
досега никой не е успявал да ме изненада с нещо неизпълнимо Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 006
Ми досега доста неща сме пробвали....май ще се окажа експериментатор Crazy

# 22
  • Мнения: 2 175
Извървяването на пътя и стигането до крайни отклонения при мен е двустранен и паралелен процес.. Леле, как се изразих.. Embarassed
Пример: - бившият ми ме врънкаше постоянно за всякви експерименти, повечето на които се навивах заради него..а за някой неща откровенно си се опъвах и така и не ги допуснах..
Настоящият ги получи почти всичките от раз..без никакво врънкане или обсъждане ..просто се случиха.. Wink Sunglasses даже и не разбра за някои, че ми бяха за първи път.. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 987
Въпроса на темата по-скоро го разбирам като: желаете ли да осъществите някога най-екстремните си сексуални фантазии или предпочитате да си останат само фантазии? Защото не вярвам някой да е пропуснал "стандартното" и остава за експерементиране предимно в областта на фантазиите. Аз съм "за" за всичко което доставя взаимно или многостранно удоволствие и лимита е само въображението на всеки етап от живота.

# 24
  • Мнения: 248
и аz набльдавам съ6тото, zависи маи и от партниора, zа някои не6та преди съм се zари4ала 4е няма да ги правя, а сега ........, zатова zа да си поживеете моми4ета ви трябват поне няколко партниора, 4овек като опита, раzбира....е не ,не се омъжих zа наи добрия ми льбовник, и ако трябва пак да иzбирам, пак мъжа ми 6те иzбера, но пък имам спомени охооооооооо..........

# 25
  • Мнения: 92
Ами, не бих правила секс с повече от един партньор едновременно  Laughing За нищо друго не мога да кажа НИКОГА  Crazy
А, да-и онази нова мода с пишкането по партньора малко ме смущава....В този ред на мисли-имах една позната, която твърдеше, че орална любов било да ти пишкат в устата  Shocked /може би го свързваше с урина-Урална Grinning представете си тогава какво е анална.....
С това направо изби рибата,да знаеш Joy
Иначе да се присъединя и аз.Досега не съм получавала смущаващи ме сексуални предложения,но със сигурност и аз не бих се възползвала от "златния дъжд" и секса с повече от един партньор....Секса със животни води ли се за експеримент? newsm78Понеже и това няма да правя Joy

# 26
  • Мнения: 1 901
Никога не бих правила тройка с друга жена,мисълта ме ужасява.А иначе с мъже -да,макар че се е случвало само в предбрачния ми период Wink  ,мъжът ми пък не би стигнал до това с мен Laughing

# 27
  • Мнения: 212
Когато става въпрос за секс между мен и половинката ми-задръжки нямам-всичко,което би харесало и на двама ни е позволено!
Но ако става въпрос за някакви извращения съм пас-не бих ги правила
п.с-извращенията са широко понятие но аз говоря за :секс с животни,писинг и други такива,оргии/групов секс!
За мен секса е нещо,което се случва между двама души и всяко друго лице в леглото ни е нежелано!

# 28
  • Мнения: 51
Докъдето съм искала вече съм стигнала.Все пак ако партньора ми предложи нещо ново не бих отказала стига да ми харесва и на мен

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Аз съм пълна консерва. Дори и оралният секс ми е гаден. С този ми мъж не бих си позволила нищо повече от обикновено е.ане.

Общи условия

Активация на акаунт