Икаров

  • 2 372
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
И аз го ползвам, ама не много редовно, че по два часа трябва да седя гола вкъщи, докато попие. Почнах го от 5-тия месец. Според мен ти е рано още, тепърва ще расте коремчето Simple Smile

# 16
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз през бременността си ползвах маслото на Веледа, а Икаров след раждането. Доволна съм и ти препоръчвам да се мажеш редовно и от рано. Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз започнах да се мажа с него след 5 месец, а преди това и до края заедно с икаров ползвах мустела.

# 18
  • Мнения: 544
Аз започнах да се мажа с него в началото на 4 месец, но беше доста мазно и трябваше да чакам да попие, което не ми беше много приятно...

# 19
  • Мнения: 585
в аптеките се продава какаово масло /като калъп сапун изглежда/ много добро е точно за превенцияот  появяване  на стрии  , но най-важното е че е до организъм о до темпове на нарастване,аз на корема си нямам ни една стрия но имам на бедрата точно на бричовете , индивидуално е

# 20
  • Мнения: 8
Аз ползвам на Икаров, но масло от авокадо. Препоръча ми го козметичката. Нямам стрия до момента. Хубавото е, че не мирише на нищо, защото аз имам непоносимост към миризми откакто съм бременна.

# 21
  • Мнения: 41
 Stop i az izpolzvam su6toto maslo i prez dvete mi bremenosti , i naistina ima efekt
 no naistina ne moga da go di6am ve4e.... Sick

-------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 20:14 от AnMary

# 22
  • София
  • Мнения: 110
А от кога почнахте да го ползвате?От първите седмици или от 4-5 месец?

# 23
  • Мнения: 288
от 3 месец Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 150
Според мен не бива да го ползваш в началото щом пише, че не трябва. Аз тръгнах да си го купувам, когато бях във втория месец, но като прочетох упътването, се отказах. Вместо него си взех бадемово масло /пак на Икаров/ - сутрин се мажа с Мустела, вечер с маслото. Засега нямам стрии, пък да видим дали ще удържа до края  Tired

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Започнах да се мажа след 4я месец,нямам никакви стрии,незнам дали е от маслото или просто от кожата.

# 26
  • Мнения: 85
И аз започнах след 4-тия месец. Бях го купила малко по-рано, но изчаках следвайки инструкциите. Продуктите на Икаров са на билкова основа доколкото знам, но...страх лозе пази  Simple Smile /пък и нали в този период трябва да се избягват и редица билки ако щеш/ Нямам стрии, но не вярвам да е заради него, защото точно заради лошата му миризма се отказах. Пробвах някой други масла и олиа, но след жестоки обриви от тях, просто се отказах. Съобрази се с инструкциите според мен. За всеки случай.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 518
Започнах някъде между 4-ти и 5-ти месец, за съжаление без особен ефект  Sad. До 7-мия месец нямах грам стрия, обаче после като се почна няма спиране  ooooh!
Дано не се сдобиеш с тази "екстра" на бременността  Peace

# 28
  • Мнения: 31 404
Веднага започнах мазането с Нивея синята и разни специални масла и нямам никакви стрии, но това е до кожа.

# 29
  • Мнения: 140
Мажи се според инструкциите, аз с какво ли не се мазах , но като стана огромен корема се нацепих #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт